Namuose > žinios > Turinys

Dumblių trąšų privalumai

May 29, 2019

12-ajame amžiuje jūros dumblių trąšos buvo plačiai naudojamos pakrantės šalyse ir Europos regionuose, ypač Prancūzijoje, Anglijoje, Škotijoje ir Norvegijoje. Iki XX a., Kaip natūralios trąšos, Europoje ir Amerikoje išsivysčiusiose šalyse buvo įvertinta ir išplėtota jūros dumblių trąšos.


image


Dumblių ekstraktuose yra pagrindinių ir mikroelementų, amino rūgščių, vitaminų, citokininų, auksino ir abscisinių rūgščių, pvz., Augalų augimą skatinančių medžiagų. Daugybė tyrimų parodė, kad šių dumblių ekstraktai gali skatinti augalų augimą, padidinti derlių, sumažinti kenkėjus ir ligas bei padidinti atsparumą šalčiui ir sausrai.


Šiuo metu plačiausiai naudojamas metodas yra purškimas lapuose, tačiau taip pat yra sėklų mirkymas, dirvožemio dengimas ir pan. Daugelyje šalių turi būti bulvės, kukurūzai, kviečiai, miežiai, žemės riešutai, cukriniai runkeliai, agurkai, pomidorai, vynuogės ir špinatai, o daugybė augalų, vaisių ir daržovių eksperimentavo naudodami skystą jūros dumblių trąšą. , skystas jūros dumblių mėšlas pasėliuose ir derliaus bei kokybės gerinimas, švieži vaisiai ir atsparumas augalų ligoms ir vabzdžių kenkėjams ir tt yra akivaizdžiai teigiami, gali padidinti jo derlingumą 10-20%.


Sužinokite daugiau: „Aqualantis“ (jūros dumblių ekstraktas / milteliai / skystis)

-Ascophyllum Nodosum jūros dumbliai

-100% tirpumas vandenyje

-Alginatas, manitolis

-Augumas padidėjo 10-20%


El. Paštas: info@agronaturetech.com