Namuose > žinios > Turinys

Jūros dumblių trąšų privalumai

Dec 12, 2018

Palyginti su cheminėmis trąšomis, jūros dumblių trąšos turi daug aktyvių aminorūgščių, polipeptidų, natūralių augalų hormonų pirmtakų ir betaino. Reguliuojant augalų hormonų ir maistinių medžiagų pusiausvyrą, jūros dumblių trąšos gali sustiprinti jų imunitetą ir padaryti augalus sveikus, taip pagerinant derlių ir kokybę. Jūros dumblių trąšos tapo karštu produktu trąšų gamybos srityje.


image


Padidinus produktų tyrimus ir plėtrą, įvairūs nauji jūros dumblių trąšų produktai gimė iš eilės, pavyzdžiui, dumblių lapų trąšos, kietos trąšos, skystos trąšos ir dumblių biologinės organinės trąšos.


Dumblių ir jūros dumblių ekstraktai yra plačiai naudojami kuriant organines trąšas ir auginant augalus, vaisius, daržoves, gėles, veją ir kitus žemės ūkio produktus, nes jie turi daug augalų skatinimo veiksnių. Jūros dumblių trąšose yra daug aktyvių ingredientų ir mitybos elementų. Jame yra ne tik kalio, kalcio, magnio, molibdeno, geležies, cinko, boro, jodo, seleno ir kitų maistinių medžiagų, reikalingų augalams, bet taip pat yra daug jūros dumblių polisacharido, jūros dumblių polifenolių, nesočiųjų riebalų rūgščių, baltymų, amino rūgščių, vitaminų, augimo reguliatorių. ir kiti aktyvūs elementai. Jūros dumblių trąšos gali pagerinti dirvožemio kokybę, atsparumą sausrai, atsparumą šalčiui, augimo skatinimą, atsparumą kenkėjams, derlingumo didėjimą, gerinti žemės ūkio produktų kokybę ir kitus daugialypius efektus.


Kadangi jūros dumblių trąšose yra daug veiksmingų komponentų ir veikliųjų medžiagų, ji gali pagerinti fizines, chemines ir biologines dirvožemio savybes, kad būtų pagerintas dirvožemio vandens sulaikymo pajėgumas ir skatinamas naudingų mikroorganizmų augimas rizosferoje. Jis gali reaguoti su metalų jonais dirvožemyje, kad susidarytų didelės molekulinės masės junginiai, pagerintų dirvožemio agregatų struktūrą, tokiu būdu padedant išlaikyti dirvožemio drėgmę, gerą dirvožemio vėdinimo aplinką, skatinti augimo mikroorganizmų augimą, padidinti dirvožemio biologinį aktyvumą ir kontroliuoti druskingumą ir šarmą bei dykumą. Jūros dumblių trąšos ne tik suteikia visišką daugelio mikroelementų, polisacharidų, įvairių amino rūgščių, vitaminų ir kitų veikliųjų medžiagų tiekimą kultūroms, bet taip pat padeda augalams sukurti tvirtą šaknų sistemą ir pagerinti dirvožemio maistinių medžiagų įsisavinimą ir naudojimą, \ t vanduo ir dujos. Jūros dumblių trąšos gali padidinti augalų kraujagyslių kamieninių ląstelių paketą, pagreitinti absorbuojančio vandens, maistinių medžiagų ir produktų transportavimą, skatinti augalų ląstelių pasiskirstymą, ląstelių vėlavimo senėjimą, pagerinti fotosintezės pasėlių efektyvumą, padidinti derlių ir pagerinti kokybę, pailginti sandėliavimo šviežumą, padidinti pasėlių atsparumą sausrai, atsparumą šalčiui, panardinimą ir atsparumą ligoms ir kenkėjams bei kitą meno funkciją.


image


Taikant jūros dumblių trąšas daugeliui augalų, pvz., Kukurūzų, vaisių ir daržovių, nustatyta, kad jūros dumblių trąšos turi akivaizdų poveikį ankstyvam pasėlių augimui, derliaus ir kokybės gerinimui, vaisių išsaugojimui ir gerinimui. atsparumas ligoms ir vabzdžių kenkėjams ir tt, ir gali padidinti gamybą 10% ~ 30%. 2013 m. Buvo atliktas demonstracinis eksperimentas dėl vandenyje tirpių maistinių skystų trąšų, kurių sudėtyje yra alginino, panaudojimo ant lapų paviršiaus keturiais etapais, ty nėščiosios stadijos, auskarų stadijos, rišimo stadijos ir pilno grūdų stadijos. Rezultatai parodė, kad vandenyje tirpių maistinių skystų trąšų, kurių sudėtyje yra alginino, panaudojimas ant lapų paviršiaus galėtų veiksmingai pagerinti efektyvų skrandžio skaičių, bendrą grūdų skaičių kiekvienam riešutui ir grūdų skaičių kiekvienam ryžių kamienui.www.agronaturetech.com

El. Paštas: info@agronaturetech.com