Namuose > žinios > Turinys

Analizės funkcijos ir organinių trąšų žemės ūkyje Kinija perspektyva

Aug 23, 2018Teisingai suprasti, kokį vaidmenį trąšų į tvarią plėtrą ir užtikrinti apsirūpinimo maistu saugumą. Trąšos yra "grūdai" grūdų. Didesnis pasėlių derlius, daugiau maistinių medžiagų poreikius. Atveju didelio intensyvumo žemės ūkio plėtros, metodas remiasi natūralių ekologinių apyvartą negali papildyti derlus augalų maistinių medžiagų poreikius. Esminio sprendimo, kaip neigiamą trąšos yra racionaliai naudojant trąšas. Mes laikomės pagrindinio žalia vystymosi koncepcija, nustatyti pagrindinio sutarimo, kad modernus žemės ūkis neatsiejamas nuo cheminės trąšos, ir pasiekti tvaraus vystymosi žemės ūkio ir visuomenės.


image.png


1) ypatingas dėmesys yra skiriamas trąšos ir jų gamybos procesų, išteklių ir aplinkos poveikis


Trąšų pramonė yra labai priklausomybę nuo išteklių ir energijos naudoja pramonė, tuo pačiu metu, energijos ir išteklių ir paramos materialinis pagrindas ateities visuomenės sukūrimas kiekvienais metais dėl azoto trąšų, fosfato trąšų Kinijos gamybos reikia sunaudoti daug elektros energijos, akmens anglių, vandens ir mineralinių žaliavų išteklių, trąšų antrinio perdirbimo procese, taip pat eikvoja daug energijos, gamina tam tikrą kiekį. Visų pirma, phosphogypsum problemos sprendimo.


2) daugiau informacijos apie trąšų efektyvumas yra pamatas weight loss


Kaip mes visi žinome, kad būtų galima užtikrinti maisto saugumą, būtina garantuoti tam tikrą kiekį maistingųjų medžiagų pasisavinimas kultūrų. Sumažinti trąšų kiekį ir užtikrinti absorbcijos dydis prielaida, vienintelis būdas yra suspausti skirtumas tarp maistinių medžiagų taikymo ir įsisavinimo sumą. Kaip suspausti šis skirtumas yra didinti efektyvumą. Taigi, atostogos siekiant padidinti poveikį sumažinti svorį yra aklas sumažinti svorį, taip pat būti Nezinātnisks sumažinti svorį.


3) tinkamai tvarkyti organinių trąšų bei neorganinių trąšų santykis


Organinės trąšos yra svarbūs žmogaus vystymosi istorija. Tačiau visuomenės ir mokslo pažangos plėtrą, organinėmis trąšomis vaidmuo mažesnes žemės ūkio produkcijos, ypač teikiant maistinių elementų už augalus. Kadaise organinių trąšų tapo svarbi aplinkos teršalų. Mes turi pabusti į tai, kad neįmanoma grįžti į ankstesnį eros organinių trąšų perdirbimo šiuolaikinės visuomenės sąlygomis. Tačiau, žvelgiant iš žemės medžiagų perdirbimą, Dabartinis sprendimas organines atliekas daugiausia remiasi dirvožemio mikroorganizmai, t. y. juos taikyti žemės ūkio naudmenų. Viena vertus, išspręsti organinių atliekų keliamos taršos; Kita vertus, ekologiški trąšių dirvožemio funkcijos gali būti žaidžiamas efektyviai išnaudoti savo produktus.

image.png