Namuose > žinios > Turinys

Amino rūgštis pagreitina kaulų augimą

Oct 26, 2017

Amino rūgštys yra svarbios smegenų medžiagos, kurių aminorūgščių kiekis yra ne didesnis kaip 90%. Šiuolaikiniai biologiniai tyrimai parodė, kad žmonės yra protingi, išmintingi ir jų didžiuliai smegenys neatskiriami. Žmonės proceso evoliucijoje įgijo gebėjimą gauti baltymą (amino rūgštis), taip gerai išvystytą, labai IQ, ir palaipsniui dominuoja pasaulyje.

Eksperimentai rodo, kad aminorūgščių kiekis smegenyse, nustato žmogaus intelekto ir atminties lygį, smegenis, pagerina rakto atminimą, yra sudaryti aminorūgščių maitinimą. Be to, aminorūgštys turi tokį poveikį ir poveikį:

1, pašalinti nuovargį, išlaikyti energingą, pagerinti sveikatos būklę

Tryptopanas gali sumažinti stresą, išvengti depresijos, nerimo ir kitokios būklės, stabilių emocijų, palaikyti stiprią energiją.

2, pagerinti miego kokybę

Tryptopanas skatina miegą, "natūralias miego asilas" pasaulyje.

3, siekiant pagerinti imunitetą

Amino rūgštys yra pagrindinė žmogaus imuninės sistemos medžiaga, aminorūgščių skaičius ir kokybė, o imuninės sistemos funkcija yra glaudžiai susijusi su stipriu triptofanu, fenilalaninu, lizinas yra būtinos žaliavos antikūnams gaminti, papildomas visiškas balansas amino rūgštys yra pagerinti organizmo imuninę sistemą.

4, skatinti ligos pooperacinį atsigavimą

Atskiri aminorūgštys (leucino izoleucinas ir valinas) gali pagreitinti paciento atsigavimo greitį.

Ar aminorūgštys gali pagerinti imunitetą?

Vaikams, nes organizmo imuninė sistema dar nėra išvystyta, antikūnų sintezė žmogaus organizme yra maža, todėl atsparumas užsikrėtusiems bakterijoms ir virusų invazija į fagocitines ląsteles (pvz., Baltųjų kraujo kūnelių) yra mažiau gyvybingos, mažesnės, todėl yra lengva užkrėsti įvairias ligas. Aminorūgštys gali pagreitinti žmogaus imunoglobulino sintezę, nuo esminio imuniteto padidėjimo, kad būtų išvengta peršalimo, karščiavimo, kosulio ir kitų ligų.

Pagreitina kaulų augimą

Kaulus sudaro kaulų matrica ir kaulų mineralai: kaulų matrica, daugiausiai sudaryta iš aminorūgščių, nustatoma kaulų forma, dydis ir lankstumas; kaulų mineralas, daugiausia sudarytas iš kalcio, nustatomas kaulų tankis ir kietumas. Taigi amino rūgštys ir kalcis yra pagrindinės "statybinės medžiagos", sudarančios kaulus.

Vaikų kūnas sparčiai auga ir vystosi, o kalcio poreikis yra labai didelis. Tačiau mažai žmonių žino, kad kalcio vystymosi stadijoje vaikai negali būti atskirti nuo aminorūgščių. Amino rūgštys yra įvairių mineralų ir mikroelementų "nešėjai". Žmogaus kūnas yra kalcio, geležies, cinko, seleno ir kitų mineralų bei mikroelementų priedas, amino rūgščių ir baltymų poreikis juos transportuoti visame kūne. Tokie kaip amino rūgščių trūkumas, šie mikroelementai ir mineralai negali būti veiksmingai siunčiami į įvairius žmogaus kūno organus, tačiau vis dar bus trūksta mineralinių medžiagų ir mikroelementų organizme.