Namuose > žinios > Turinys

Aminorūgšties pagrindo titravimo kreivė

Nov 02, 2017

Aminorūgštys yra junginiai, kurie yra pakeisti amino rūgštimis, kurių sudėtyje yra amino ir karboksilo grupių. Panašiai kaip ir hidroksidinės rūgštys, amino rūgštys gali būti suskirstytos į alfa-beta, gama -... W - aminorūgštis, tačiau proteolizės metu gaunamos amino rūgštys yra alfa-amino rūgštys, iš kurių yra tik du dešimtys yra pagrindiniai vienetai, sudarančių baltymą.

Amino rūgštys yra pagrindinės medžiagos, kurių sudėtyje yra baltymų, reikalingų gyvūnų mitybai. Organiniai junginiai, kurių sudėtyje yra šarminių amino rūgščių ir rūgščių karboksilo grupių. Amino grupė yra alfa-amino ant alfa anglies. Aminorūgštys, kurios sudaro baltymus, daugiausia yra alfa-amino rūgštys.

Aminorūgštys gali atlikti metabolizmo metu organizme tokius vaidmenis: tampa rūgštimis, hormonais, antikūnais, kreatinu ir pan. Pasukite į angliavandenius ir riebalus; Jis oksiduoja anglies dioksidą ir vandenį bei karbamidą, gaminantis energiją.

Aminorūgštys yra bespalvės, daugiau nei 200 ℃, lydymosi taškas yra didesnis nei vidutiniškai daug didesnis organinių junginių lydymosi taškas. Alfa-amino rūgštis turi keturis skirtingus skonio rūgšties, saldus, karčio ir šviežios. Vienkartiniai glutamatai ir glicinas yra labiausiai naudojamos kvapiosios medžiagos. Amino perėjimas paprastai netirpsta vandenyje, rūgšties tirpale ir šarminiame tirpale, netirpsta arba tirpsta organiniuose tirpikliuose, tokiuose kaip etanolis arba eteris. Skirtumas tarp tirpumo vandenyje esančių amino rūgščių yra labai didelis, pvz., Mažiausia tirpumo tirozino koncentracija, 25 ℃, tik 0,045 g 100 g gryno tirpalo, tačiau karštu rankšluosčiu tirpumas tirpumas yra didesnis. Lizinas ir spermaatas dažnai būna vandenilio chlorido rūgšties pavidalu, nes jie labai gerai tirpsta vandenyje ir sunkiai kristalizuojasi dėl skysčio. [5]

(1) įvairių aminorūgščių spalva ir spalva yra lengvai bespalviai kristalai, o kristalinė forma priklauso nuo aminorūgščių struktūros. Pavyzdžiui, l-monoglutamo rūgštis yra tetragonas, o D monoglutamo rūgštis yra deimanto formos dribsnis.

(2) aminorūgščių kristalizacija su dideliu lydymosi tašku, lydymosi temperatūra paprastai yra 200-200 ℃, daug amino rūgščių, esančių artimoje lydymosi temperatūroje, bus suskaidomos į aminą ir CO2.

(3) dauguma tirpumo amino rūgščių tirpsta vandenyje. Skirtingų aminorūgščių tirpumas vandenyje yra toks pats kaip lizinas, argininas ir tirpumas proline. Tyrozino, cisteino ir histidino tirpumas yra labai mažas. Visos aminorūgščių rūšys tirpsta stipriose bazėse ir stipriose rūgštyse. Tačiau amino rūgštys yra netirpios arba šiek tiek tirpsta etanolyje.

(4) aromatinės amino rūgštys ir jų dariniai turi tam tikrą skonį, pavyzdžiui, rūgštus, saldus, kartiškus ir tt Rūšies skonis yra susijęs su aminorūgščių ir trimačių struktūrų tipu. Paprastai d-tipo aminorūgštis turi saldų skonį, o jos saldus intensyvumas yra didesnis nei atitinkama L 1 aminorūgštis.

(5) įvairių įprastų aminorūgščių absorbcinės ultravioletinės savybės neturi gebėjimo absorbuoti matomos šviesos. Bet tirozinas, triptofanas ir fenilalaninas turi akivaizdžių fotoabsorbciją ultravioletinėje srityje. Daugelyje baltymų yra šių trijų amino rūgščių, ypač tirozino. Todėl baltymų kiekis gali būti kiekybiškai aptiktas UV absorbcijos charakteristika 280hm bangos ilgis.

Aminorūgšties bazės titravimo kreivė

Glicinas, pavyzdžiui: vandenyje tirpus Moore glicinas, tirpalo pH yra 5,97, atitinkamai nustatant standartinį NaOH ir HCl, ordinato pH vertės, pridedant HCl ir NaOH, abscisa žymi piešimo molio skaičių, titravimo kreivę . Labai svarbi šio kreivio ypatybė yra ta, kad esant pH = 2,34 ir pH = 9,60, yra du plyšimo taškai, atitinkamai pK1 ir pK2. Taisyklė: pH [R]. > pH> pK2 ', [R] [R +]> [R +]; Kai pH yra pI, grynasis krūvis yra nulis, [R] = [R-]; Kai pH Jei pH> pI, grynasis mokestis yra "-