Namuose > žinios > Turinys

Aminorūgščių skilimas ir transformacija

Jul 12, 2017

Humino rūgštis (Humic Acid, sutrumpintai HA) yra gyvūnų ir augalų likučiai, amino rūgštis daugiausia yra augalų likučiai, mikrobų skilimo ir transformacijos metu, aminorūgštis, taip pat sudėtingų geocheminių reakcijų proceso serija ir sukaupta organinių medžiagų klasė . Amino rūgštis Sudėtyje yra aromatinių ir įvairių funkcinių polimerinių organinių rūgščių funkcinių grupių, turinčių gerą fiziologinį aktyvumą ir absorbciją, kompleksavimo, mainų ir kitas funkcijas. Humino rūgštis yra pagrindinis anglies, vandenilio, deguonies, azoto, sieros elementas. Amino rūgštis yra polivalenčio fenolio tipo aromatiniai junginiai ir azoto junginiai, polikondensuojantys.

Plačiai paplitę žemos anglies, dirvožemio, aminorūgšties vandens nuosėdose, gyvūnų išmatose, organinėse trąšose, gyvūnų ir augalų likučiųose ir kt. Mes dažnai matome, kad dirvožemis yra juodas, aminorūgštis, nes žemos kokybės anglies (be akmens anglių, lignito, durpių) humuso rūgšties kiekis yra aukščiausia (30-80% ), po to organinis kompostas (apie 5-20%). Aminorūgšties anglis yra dirbtinai oksiduotas (apdorotas oru, amino rūgšties ozonu arba azoto rūgštimi), kad susidarytų regeneruota humino rūgštis

Atsižvelgiant į tirpumą tirpiklyje ir spalvų klasifikaciją, amino rūgštį galima suskirstyti į tris komponentus: ① ištirpintą acetone arba etanolio dalyje, vadinamą rudąja rūgštimi; ② netirpi acetono dalyje vadinama juodoji fulviko rūgštis; ③ tirpsta vandenyje arba plonu. Rūgštinė dalis vadinama fulviko rūgštimi

Žemės ūkio gali būti naudojamas kaip maistinių medžiagų dirvožemio priedai, įsišaknijimas ir Zhuanggan trąšų priedai, dirvožemio kondicionierius, augalų augimo reguliatorius, lapų trąšų junginys, aminorūgščių šaltasis agentas, sausrų agentas, kompleksinių trąšų sinergiklis ir azotas, fosforas, kalis ir kiti elementai. su humic rūgšties trąšomis, amino rūgštis su trąšų efektyvumu, patobulinta dirvožemio, stimuliuoja pasėlių augimą, aminorūgštis pagerina žemės ūkio produktų kokybę ir kitas funkcijas. Magnio humatas, humino rūgštis ir cinkas, humino rūgšties karbamido geležis, papildytas dirvožemio magnio trūkumu, kukurūzų cinko trūkumu, vaismedžiais ant geležies yra geras poveikis; humuso rūgštis ir herbicidinis eteris, atrazinas ir kitas pesticidų mišinys, gali pagerinti veiksmingumą, amino rūgštis slopina likutinį toksiškumą; natrio humatas yra veiksmingas obelų puvinio gydymui.

Augalinio augimo vaidmenyje aminorūgštys yra trys: 1) organinio azoto maistinių medžiagų papildo šaltinis; 2) metalo jonų kompleksinis agentas. Augaluose vežami kalcio, magnio, geležies, mangano, cinko, aminorūgšties vario, molibdeno, boro, seleno ir kt. Mikroelementai ir mikroelementai (kalcio, magnio, geležies, mangano, cinko, vario, molibdeno, boro, seleno ir kt.) pagerinti įvairių maistinių medžiagų naudojimą; 3) fermentų preparatai. Amino rūgštys yra greitintuvai ir katalizatoriai įvairių augalų fermentų sintezei, kurie atlieka svarbų vaidmenį augalų metabolizme. Tačiau aminorūgštys dirvožemyje lengvai įsisavina bakterijas, aminorūgščių skilimas, jis neturėtų būti naudojamas kaip bazinė trąša dirvožemyje, bet pagamintas iš lapų trąšų, aminorūgščių purškimas lapuose taip, kad augalai tiesiogiai per lapų absorbciją amino rūgštys ir kiti elementai.