Namuose > žinios > Turinys

Aminorūgščių skilimas ir transformacija

Jul 03, 2017

Amino rūgštis Humino rūgštis (Humic Acid, sutrumpintas HA) yra gyvūnų ir augalų likučiai, daugiausia augalų likučiai, mikrobų skilimo ir transformacijos metu, amino rūgštis, taip pat sudėtingų geocheminių reakcijų proceso serija ir sukaupta organinių medžiagų klasė . Jis susideda iš aromatinių ir įvairių jo funkcinių polimerinių organinių rūgščių funkcinių grupių, turinčių gerą fiziologinį aktyvumą ir absorbciją, kompleksacijos, mainų ir kitas funkcijas. Humino rūgštis yra pagrindinis anglies, vandenilio, deguonies, aminorūgšties azoto, sieros elementas, yra polivalenčio fenolio tipo aromatiniai junginiai ir azoto junginiai, polikondensatoriai.

Plačiai paplitę mažos anglies, dirvožemio, vandens nuosėdose, gyvūnų išmatose, organinėse trąšose, gyvūnų ir augalų likučiųose ir kt. Mes dažnai matome, kad dirvožemis yra juodas, aminorūgštis, nes žemos kokybės anglies (be akmens anglių, lignito, durpių) humuso rūgšties kiekis yra aukščiausia (30-80% ), po to organinis kompostas (apie 5-20%). Amino rūgšties anglis dirbtinai oksiduojamas (apdorojamas oru, ozonu arba azoto rūgštimi), kad susidarytų regeneruotos huminės rūgšties

Atsižvelgiant į tirpumą tirpiklyje ir spalvų klasifikaciją, amino rūgštį galima suskirstyti į tris komponentus: ① ištirpintą acetone arba etanolio dalyje, vadinamą rudąja rūgštimi; ② netirpi acetono dalyje vadinama juodoji fulviko rūgštis; ③ tirpsta vandenyje arba plonu. Rūgštinė dalis vadinama fulviko rūgštimi

Žemės ūkio gali būti naudojamas kaip maistinių medžiagų dirvožemio priedai, įsišaknijimas ir Zhuanggan trąšų priedai, dirvožemio kondicionierius, augalų augimo reguliatorius, lapų trąšų junginys, aminorūgščių šaltasis agentas, sausrų agentas, kompleksinių trąšų sinergiklis ir azotas, fosforas, kalis ir kiti elementai. su humic rūgšties trąšomis, trąšų efektyvumu, patobulinta dirvožemio, stimuliuoja pasėlių augimą, gerina žemės ūkio produktų kokybę ir kitas funkcijas. Magnio humatas, humino rūgštis ir cinkas, humino rūgšties karbamido geležis, papildytas dirvožemio magnio trūkumu, kukurūzų cinko trūkumu, vaismedžiais ant geležies yra geras poveikis; Humino rūgštis ir herbicidinis eteris, aminorūgšties atrazinas ir kitas pesticidų mišinys gali pagerinti veiksmingumą, slopindamas likutinį toksiškumą; natrio humatas yra veiksmingas obelų puvinio gydymui.

Plačiosios spektro augalų augimo reguliatoriai, aminorūgštys, ypač skatinančios augalų augimą, gali tinkamai kontroliuoti pasėlių lapų atidarymą, mažinti pasklidimą, sausra atlieka svarbų vaidmenį, gali pagerinti gebėjimą atsispirti, padidinti gamybą ir pagerinti kokybę. pagrindinė paskirties kviečių, kukurūzų, saldžiųjų bulvių, sorų, ryžių, medvilnės, žemės riešutų, rapsų, tabako, šilkaverpių šilkmedžio, aminorūgščių vaisių, daržovių ir tt vartojimas; gali būti sumaišyti su ne šarmu pesticidais, ir dažnai sinergetinis poveikis.

Augalinio augimo vaidmenyje aminorūgštys yra trys: 1) organinio azoto maistinių medžiagų papildo šaltinis; 2) metalo jonų kompleksinis agentas. Augaluose vežami kalcio, magnio, geležies, mangano, cinko, vario, molibdeno, boro, seleno ir kt. Mikroelementai ir mikroelementai (kalcio, magnio, geležies, mangano, cinko, vario, molibdeno, boras, selenas ir tt). Pagerinti įvairių maistinių medžiagų naudojimą; 3) fermentų preparatai. Amino rūgštys yra greitintuvai ir katalizatoriai įvairių augalų fermentų sintezei, kurie atlieka svarbų vaidmenį augalų metabolizme. Tačiau aminorūgštys dirvožemyje lengvai įsisavina bakterijas, aminorūgščių skilimas, jis neturėtų būti naudojamas kaip pagrindinė trąša dirvožemyje, bet pagamintas iš lapų trąšų, purškiamas ant lapų taip, kad augalai tiesiogiai per lapus absorbuoja aminorūgštis ir kiti elementai.

Nuoroda į kalio šaltinį naudojant kalio sulfatą arba kalio chloridą iš chlorido junginio, pagaminto iš kompleksinių trąšų, o chlorido jonų kiekis negali viršyti 3%, kitaip tai yra chloro kompleksinės trąšos.

Kalio elementas kalio chlorido pavidalu gali būti suskaidytas į monochloro ir diklofeno produktus, chloras reiškia kalio elementą yra kalio chlorido forma, aminorūgštis yra karbamido azoto elementas ir kiti nehlorido jonai, pagaminti iš dvigubo chloro. kalio junginys kalio chlorido pavidalu, azoto junginys amoniaklo chlorido pavidalu.