Namuose > žinios > Turinys

Amino rūgščių veiksmingumas ir veiksmai

Sep 20, 2017

Glutamo rūgštis, argininas ir asparto rūgštis, cistinas, L-dopa funkcija atskirai gydo kai kurias ligas, tokias kaip amino rūgštys, daugiausia naudojamos kepenų ligos, virškinimo trakto ligų, smegenų, širdies ir kraujagyslių ligų, kvėpavimo takų ligų gydymui ir raumens energijos gerinimui , pediatrinė mityba ir detoksikacija ir tt Be to, aminorūgščių dariniai parodė pažadą gydant vėžį.

Maisto mityba, kalbėti apie aminorūgščių funkciją

Amino rūgšties veikimas

1, baltymų virškinimą ir absorbciją organizme vykdo aminorūgštys: pirmieji baltymų mitybos elementai kūne ir jo vaidmuo maistinėje mityboje yra akivaizdūs, tačiau jo negalima naudoti tiesiogiai žmogaus organizme, bet per mažas molekules į aminorūgštis po naudojimo.

2. Azoto balansas: kai tinkama baltymų kokybė ir kiekis kasdienėje dietoje, suvartoto azoto kiekis yra lygus iš mėšlo, šlapimo ir odos išsiskiriančio azoto kiekiui, kuris vadinamas bendra azoto pusiausvyra. Tai iš tikrųjų baltymų ir aminorūgščių, kurios nuolat sintezuojamos ir skaidomos, pusiausvyra. Baltymai turėtų būti laikomi tam tikrame intervale, o organizmas gali reguliuoti baltymų apykaitą, kad išlaikytų azoto balansą. Balanso mechanizmas gali būti sunaikintas pertekliaus baltymų pertekliui ir už organizmo gebėjimą reguliuoti. Baltymai visai nevalgomi, o organizme baltymai vis tiek suskaidomi, o neigiamas azoto balansas yra nuolat. Jei laiku nesiimsite taisomųjų veiksmų, galų gale paskatinsite antikūno mirtį.

3. Konvertuokite į cukrų ar riebalus: aminorūgščių katabolizmas gamina a-ketoacidą, kuris metabolizuojamas cukrumi ar riebalais, turinčiais skirtingas savybes. A-ketoacidas gali būti naudojamas naujų aminorūgščių sintezei, arba konvertuoti į cukrų ar riebalus, arba į trikarkoksikacinį oksidavimą, suskaidyti į CO2 ir H2O ir išlaisvinti energiją.

4 dalyvauja fermentu, hormonu, kai kuriais vitaminais: cheminis fermento pobūdis yra baltymas (aminorūgščių molekulės), pvz., Amilazė, pepsinas, cholinesterazė, karboanhidrazė, transaminazė ir kt. Azoto turinčių hormonų komponentai yra baltymai arba jų dariniai, tokie kaip augimo hormonas, tirotropinis hormonas, epinefinas, insulinas ir enterotropinis hormonas. Kai kurie vitaminai yra pagaminti iš amino rūgščių arba derinami su baltymų. Fermentai, hormonai ir vitaminai atlieka svarbų vaidmenį reguliuojant fiziologines funkcijas ir katalizinį metabolizmą.

5. Reikalavimai esminėms žmogaus kūno amino rūgštims: reikiamas kiekis esminių amino rūgščių suaugusiems yra apie 20 proc. Baltymų, 37 proc.

Amino rūgštys

1. Ilgesnis gyvenimas

Jei organizme trūksta baltymų skilimo pagyvenusiems žmonėms, sintezė sulėtėja. Paprastai pagyvenę žmonės turi daugiau baltymų nei jauni suaugusieji, o metionino ir lizino paklausa yra didesnė nei jaunų suaugusiųjų. Žmonės, vyresni nei 60 metų amžiaus, turėtų vartoti apie 70 gramų baltymų per dieną ir reikalauti, kad baltymai turėtų būtinų aminorūgščių visiškai ir tinkamu būdu, tokiu aukštos kokybės baltymu ir prailgintų gyvenimą.

2. Amino rūgštys daugiausia naudojamos kombinuotų aminorūgščių infuzijai gaminti, taip pat terapiniams vaistams ir sintetiniams peptidiniams vaistams. Šiuo metu yra daugiau kaip šimtas aminorūgščių, kurių sudėtyje yra 20 amino rūgščių, sudarančių baltymus, ir daugiau kaip 100 aminorūgščių, sudarančių ne baltymą.

Dėl įvairių sudėtinių preparatų aminorūgščių sudėties šiuolaikinėje venų infuzijoje mitybos ir dietos "elementai" užima labai svarbią terapijos, mitybos būklę, palaiko kritiškai sergantį pacientą, gelbėjimo ligonių gyvenimą, teigiamą vaidmenį tampa viena iš pagrindinių medicinos rūšių šiuolaikinė medicina.

Žmogaus esminio maisto vartojimo antikūnai, siekiant išlaikyti normalų fiziologinį, biocheminį, imuninę funkciją ir gyvybines veikas, tokias kaip augimas, metabolizmas organizme po virškinimo, absorbcijos, metabolizmo, skatina antikūnų augimą ir vystymąsi, psichinė sveikata, antikūnų prevencija, ilgalaikis integruoto proceso gyvenimas vadinamas mityba. Veiklioji medžiaga vadinama maistine medžiaga.

Kaip žmogaus kūno sudedamoji dalis yra pagrindinė baltymų, lipidų, angliavandenių, neorganinės druskos (būtent mineralų, įskaitant pagrindinius elementus ir mikroelementus, vitaminus, vandens ir maisto pluoštus), taip pat žmogaus organizmui reikalingos maistinės medžiagos. organizmo mitybos funkcijos, tačiau jie yra glaudžiai susiję metabolizmo procese, dalyvauja, skatina ir reguliuoja gyvenimo veiklą. Kūnas jungiasi su išoriniu pasauliu per maistą, palaiko santykinę pastovią vidinę aplinką ir užbaigia vienybę bei vidinės ir išorinės aplinkos pusiausvyra.