Namuose > žinios > Turinys

Amino rūgšties didinimas

Aug 02, 2017

Amino rūgštys turi didelį poveikį augalų augimui ir vystymuisi. Amino rūgštis Daugelis žemės ūkio darbuotojų sako, kad aminorūgštys yra "šakniavaisiai". Pagrindinis poveikis šaknies sistemai yra stimuliuoti šaknų meristemo ląstelių suskaidymą ir augimą, padidintas antrinis šaknų šaknis, padidinta šaknys, aminorūgščių šaknų pailgėjimas ir galiausiai padidėja vandens ir maistingųjų medžiagų absorbcija pasėliams.

Amino rūgštys į augalą po augalų skatina pagrindinį vaidmenį didinant kvėpavimo stiprumą, padidėjęs fotosintezė, fermentų aktyvumo įvairovė padidėjo, amino rūgštis taip, kad vaisiai iš anksto spalva brandus, didelis derlius ir padidinti produkcijos.

Padidinkite augalų atsparumą fosforui ir kaliui; Amino rūgštis pagerina augalų atsparumą; augalų augimas, ypač fotosintezė, turi unikalų vaidmenį skatinant, jis gali padidinti augalų chlorofilo kiekį, pagerinti fermentų aktyvumą, skatina anglies dvideginio įsiskverbimą, amino rūgštį, kad labiau padidėjusi fotosintezė, pagerintų derliaus kokybę, padidėtų Vc ir cukraus kiekis svarbus vaidmuo.

Aminorūgštis yra pagrindinė medžiaga, kuri sudaro biologinį baltymą ir susijusi su gyvybine veikla. Tai yra pagrindinis organizmo baltymų molekulės vienetas, kuris yra glaudžiai susijęs su biologine gyvenimo veikla. Antikūnas turi ypatingą fiziologinę funkciją. Amino rūgštis yra viena būtiniausių maistinių medžiagų organizme.

(Amino rūgštis kaip substratas naudojamas kaip azotas, fosforas, kalis, geležis, aminorūgštis varis, manganas, cinkas, aliuminis, boras ir tt), kurios reikalingos augalų augimui ir vystymuisi, naudojant didžiulę paviršiaus aktyvumą ir adsorbcijos ir sulaikymo sugebėjimus. Per sudėtingą ir sudėtingą organinių, neorganinių kompleksų susidarymą. Ši trąša ne tik gali išlaikyti daugybę elementų, lėtai išleidžiamų ir visiškai naudojamų aminorūgščių, bet taip pat siekiant užtikrinti mikroelementų stabilumą ir ilgalaikį poveikį. Tai gerokai padidina augalų kvėpavimą, gerina augalų redukcijos procesą ir skatina augalų apykaitą.

Tai gali paskatinti fotosintezę ir chlorofilo formavimąsi, taip pat gali skatinti ir aktyvuoti fiziologinius ir biocheminius procesus, tokius kaip oksido, aminorūgšties aktyvumas, sėklų daigumas, maistinių medžiagų absorbcija ir šaknų augimas bei plėtra. Visų pirma jo artimas augalams yra panašus į bet kurią kitą medžiagą. Amino rūgštis Ilgalaikių organinių trąšų, trąšų greitai trąšų, biologinio trąšų stabilumo ir mikro trąšų kaip visumos efektyvumas. Čia pagrindinė diskusija apie trąšų taikymą aminorūgščių žemės ūkyje.

Skatinti dirvožemio agregatų susidarymą: dirvožemio agregatai yra pagrindinis dirvožemio struktūros vienetas. Aminorūgščių naudojimas gali pakeisti dirvožemio druskos kiekį yra per daug, aminorūgšties šarminės per stiprios, labai dispersinės dirvožemio dalelės, dirvožemio struktūros blogos fizinės ir cheminės savybės, ir skatina dirvožemio agregatų susidarymą, aminorūgščių naudojimą, didelis dirvožemio tankis žymiai sumažėjo, aminorūgščių bendras dirvožemio poringumas ir atitinkamas vandens laikymo pajėgumų didinimas padės gerinti dirvožemio vandens ir trąšų gebėjimą, kad būtų sukurtos geros augalų šaknų augimo ir vystymosi sąlygos.