Namuose > žinios > Turinys

Amino rūgštis turi įtakos sveikatai

Oct 19, 2017

Aminorūgštys kūdikiams ir suaugusiesiems turi skirtingą metabolinį poveikį. Įprastų aminorūgščių infuzijos, kūdikių ir mažų vaikų naudojimas fenilalanino hidroksilazės veikloje yra mažas, todėl aminorūgštis lengva pagaminti didelę fenilalaninemiją.

Cheminėje aminorūgštyse kalbama apie organinių junginių, kurių sudėtyje yra amino ir karboksilo grupių, kurios yra pagrindinės biologinių funkcinių makromolekulių sudedamosios dalys, bendrąją sudėtį. Jei žmogaus kūnas, palyginti su aukštybiniais pastatais, baltymas yra plytų gabalas, aminorūgštis ir aminorūgštis yra sudaryta iš plytų dirvožemio. Aminorūgštys ne tik suteikia svarbią žaliavą sintetiniams baltymams, bet ir sudaro materialinį pagrindą augimui skatinti, normaliam metabolizmui ir gyvybei išlaikyti.

Taip svarbu pagrindinei gyvenimo medžiagai, amino rūgščiai žmogaus kūnas yra tai, kaip jį priimti? Amino rūgštys yra pagrindinis baltymų kompozicijos vienetas, o jo suvartojimas yra nieko, bet taip pat ir baltymų. Normalus kūnas, vartojant įvairius maisto produktus, iš kurių norint gauti reikiamas aminorūgštis, pakankamas gyvenimo veiklos poreikiams patenkinti, nereikia visada pridėti specialių aminorūgščių tablečių. Kai kurios rinkos, kurios skatina amino rūgščių tablečių sveikatos priežiūros funkcijas, gali valgyti šiek tiek, bet negali būti naudojamos kaip pagrindinis aminorūgščių šaltinis.

Iš tikrųjų aminorūgščių pridėjimas yra kaip valgymas. Oralinės aminorūgščių tabletės turi poveikį sveikatai, tačiau nėra jokios reklamos, kad Dievas būtų teisingai elgiamasi. Amino rūgštis Klinikinis aminorūgščių panaudojimas paprastai būna tik kai kuriems rimtiems pacientams, pavyzdžiui, pacientams, kuriems yra pernelyg didelis kraujo netekimas, sunki kepenų ir inkstų liga, sunkiai sergantiems ligoniams, virškinimo sistemai, sunkiems absorbcijos sutrikimams ir negali valgyti įprasto paciento, siekiant suteikti pagrindines mityba žmogaus organizmui, ir dažniausiai aminorūgščių injekcijomis retai vartojamos burnos aminorūgščių tabletės. Taigi, net jei esate per didelis aminorūgščių kiekis, bet kūnas taip pat negali absorbuotis, tai iš tikrųjų yra aminorūgštis, daugiausiai išskyrios.

Aminorūgščių amfoterines paviršinio aktyvumo medžiagas atkreipė dėmesį į jų saugumą, švelnumą, biologinį skaidumą ir puikų paviršiaus aktyvumą. Be to, aminorūgšties tipo amfoterinė paviršinio aktyvumo molekulė turi aminorūgšties skeletą, turinčią tiek amino grupę, tiek karboksilo grupę, acilo grupę, kuri gali būti įterpta į skirtingus anglies atomus, ir alkoksi grupę bei savo hidrokarbilaminokarboksilo grupės gali būti skirtingos. Amino rūgštis Todėl aminorūgščių amfoterines paviršinio aktyvumo paviršiaus aktyvumas gali būti reguliuojamas įvairiais būdais ir plačiai naudojamas.

Aminorūgšties tipo cviterjoninės paviršinio aktyvumo medžiagos turi teigiamą hidrofilinio katijono įkvinimą per amino grupę, o neigiamas anijono uždegimas gali būti vežamas karboksilo grupėmis, sulfonrūgšties grupėmis ir fosforo rūgšties grupėmis. Labiausiai svarbus aminorūgščių aminorūgščių aminorūgščių aminorūgščių karboksirūgšties aminorūgštys, tarp jų ir - aminorūgštys ir - aminopropiono rūgšties tipas.