Namuose > žinios > Turinys

Amino rūgštis Kaip pridėti

Oct 18, 2017

Aminos rūgštys yra svarbi smegenų dalis, kurioje yra iki 90 procentų aminorūgščių. Šiuolaikiniai biologiniai tyrimai parodė, kad žmonės yra protingi ir protingi, o jų didieji smegenys. Vykstant evoliucijai žmonės įsisavino gebėjimą įgyti baltymų (amino rūgščių), todėl jų smegenys yra išvystytos ir jų intelektas yra labai aukštas, o jie palaipsniui dominuoja pasaulyje.

Eksperimentai parodė, kad amino rūgščių kiekis smegenyse lemia žmogaus intelektą ir atmintį, o smegenų ir atminties pagerinimo raktas - papildyti aminorūgščių maitinimą. Be to, aminorūgštys turi šias funkcijas ir poveikį

1. Pašalinti nuovargį, išlaikyti energiją ir pagerinti sveikatą

Tryptopanas gali sumažinti stresą, išvengti depresijos, nerimo ir tt, stabilizuoti nuotaiką ir energiją.

2. Pagerinkite miego kokybę

Tryptopanas skatina miegą ir turi natūralių migdomųjų vaistų reputaciją.

3. Pagerinkite imunitetą

Amino rūgštys yra pagrindinė medžiaga, yra pagrindinė žaliavų antikūnų gamybai reikalinga amino rūgščių imuninės sistemos kokybė ir kiekis, glaudžiai susijęs su imuninės sistemos stiprumu, triptofanu, fenilalaninu, lizinu ir tt stiprinti žmogaus imunitetą.

4. Skatinti pooperacinį atsigavimą

Atskiros amino rūgštys (leucino izoleucinas ir valinas) gali pagreitinti pacientų atsigavimą.

Pagreitintas kaulų augimas

Kaulus sudaro kaulų matrica ir kaulų mineralai: kaulų matrica daugiausia susideda iš amino rūgščių, kurios nustato kaulo formą, dydį ir lankstumą. Kaulų mineralinė medžiaga daugiausia susideda iš kalcio, kuris lemia kaulų tankį ir standumą. Taigi amino rūgštys ir kalcis yra pagrindinės statybinės medžiagos, sudarančios kaulus.

Kūdikių kūnas yra greito augimo ir vystymosi stadijoje, o kalcio paklausa yra labai didelė. Tačiau mažai žmonių žino, kad vaikai vystymosi stadijoje negali išsiversti be amino rūgščių. Amino rūgštys yra įvairių mineralų ir mikroelementų "nešėjai". Pridėjus kalcį, geležį, cinką, seleną ir kitus mineralus bei mikroelementus, organizmui reikia amino rūgščių ir baltymų, kad jie būtų judėti aplink kūną. Be amino rūgščių, šie mikroelementai ir mineralai negali būti veiksmingai pristatyti į žmogaus kūno organus, o tai vis tiek gali sukelti mineralų ir mikroelementų trūkumą organizme.

Ar aminorūgštys gali pagerinti imunitetą

Ankstyva vaikystės plėtra dėl organizmo imuninės sistemos dar nėra tobula, žmogaus organizmo antikūnų sintezės gebėjimas yra mažas, todėl atsiranda bakterijų ir virusų invazija į fagocitus, pvz., Baltųjų kraujo kūnelių energingumas yra mažesnis, kiekis yra mažesnis, todėl tai yra lengva įvairių ligų infekcija. Aminorūgštys gali pagreitinti žmogaus imunoglobulino sintezę, iš esmės pagerinti imuninę sistemą, siekiant išvengti peršalimo, karščiavimo, kosulio ir kitų ligų.

Kaip papildyti aminorūgštis

1. Žuvies kiaušinių pyragas

Maistinė analizė: mažiau nei 1 metų kūdikių kramtymo gebėjimai taip pat nėra labai geri, minkštųjų žuvų kiaušinių pyrago duonoje yra kūdikis, reikalingas aukštos kokybės baltymų, riebalų, kalcio, fosforo, geležies, cinko ir kalcio augimui. vitaminai ir maistinės medžiagos, tokios kaip vitaminas A, vitaminas B1, kūdikis bus puiki pagalba stipriam kūnui.

Gamybos būdai:

(1) supjaustykite svogūną gabalais; Virkite žuvį ir suminkšite dubenyje.

(2) supjaustykite kiaušinius į dubenį ir pridėkite žuvų pastą ir svogūną.

(3) padėkite sviestą į keptuvę ir ištirpinkite į mažą apvalą pyragą, kepkite jį indelyje ir kepkite pomidorų padažą.

2. Grybų ir vištienos konservų

Mitybos analizė: vištienos mėsa yra minkšta, skanu, dideliu baltymų kiekiu; Ryžiai gali suteikti turtingų vitaminų B; Salierai yra daug vandens ir skaidulų. Šis patiekalas yra daug baltymų, jis yra palyginti lengvai virškinamas ir absorbuojamas, tai puiki maisto dieta vaikams.

Gamybos būdai:

Plaukite baltus ryžius, vištienos krūtinę, svogūnus, salierų žirnelius, grybus supilkite minkšta, vištienos krūtinėlė, šitakė grybai, kapotos salierų, supjaustytos atsarginės dalys.

(2) įpilkite aliejaus karštą indelį, pridėkite paprikos, vištienos krūtinėlę ir grybą, tada įpilkite šiek tiek sojos padažo, kad kepate skonį.

(3) į balą įpilkite baltųjų ryžių.

(4) į puodą įpilkite apie 1000 ml vandens, tada kruopščiai išvirkite žirnius ir salierą į puodą.

(5) pridėti druskos, mononatrio glutamato, baltųjų pipirų.