Namuose > žinios > Turinys

Amino rūgščių priežiūra ir remontas

Aug 10, 2017

Aminorūgščių vaidmuo augalų augimui yra trys: 1 papildomas organinių azoto maistinių medžiagų šaltinis ir 2 chelatiniai metalo jonų agentai. Amino rūgštys atlieka kompleksacijos (chelatų) metalo jonų funkciją, lengvai auginami būtini vidutiniai elementai ir mikroelementai (kalcio, magnio, geležies, mangano, cinko, vario, aminorūgšties molibdeno, boro, seleno ir kt.), Vežami į augalą, pagerinti augalų įvairių maistinių medžiagų naudojimą; 3 fermentu katalizuojamas preparatas. Amino rūgštis yra augalų fermentų sintezės skatintojas ir katalizatorius, aminorūgštis, kuri atlieka svarbų vaidmenį augalų metabolizme. Tačiau aminorūgštys yra lengvai įsisavinamos ir suskaidomos bakterijų dirvožemyje, taigi patartina juos naudoti kaip bazinį mėšlą dirvožemyje, aminorūgštyje, bet leisti lapuočių trąšoms, kurios purškiamos ant lapų, kad augalai galėtų absorbuoti amino rūgštis ir kiti elementai tiesiai per lapus.

Amino rūgštis Valymo produktai Svarbiausias ingredientas yra acil aminorūgšties druska, amino rūgštis, kuri yra acyl aminorūgšties paviršinio aktyvumo medžiaga, jos vardo šablonas yra: xx acyl y-alaninas Z

Priekyje xx yra aliejaus pusė, dažniausiai laurelė, kokosas, kartais pamatysite palmę

Vidurinis y yra aminorūgšties pavadinimas, kuris paprastai yra slėnis (amoniako rūgštis), gan (amoniako rūgštis), kartais žr. Propiono (amoniako rūgštis), raumenų (amoniako rūgšties)

Galutinis z yra hidrofilinis natris, kalis arba trietanolaminas (sutrumpintai TEA)

Aukščiau aprašyti struktūriniai moduliai gali būti surinkti pagal valią, pvz., Kokoso natrio gliutamatas, aminorūgšties lauro rūgšties kalis, palmitino propionato arbata.

Kai kurie aminorūgščių valikliu, palyginti su lentelės sudėtimi, pridėjus nedidelį kiekį acilo aminorūgščių druskos, ne pagrindinės paviršinio aktyvumo medžiagos, bet ir blaško, amino rūgštis žinomas kaip "amino rūgšties valymo paviršius". Pavyzdžiui, dažniausiai maža aminorūgšties valymo emulsija, suskirstyta į:

Vanduo, sunkieji alkoholiai, glicerolis, propilenglikolis, natrio laurilo eterio sulfatas, palmitino rūgštis, laurilo alkoholis, muskuso rūgštis, kalio hidroksidas, kokoso aliejaus amido propilbetainas, aminorūgšties kokoso aliejaus amidas DEA, etilenglikolio stearatas, PEG-150 dvi stearino rūgšties esteris, glicerino stearatas, PEG-100 stearino rūgšties esteris, kalio kokoso glutamatas, lauro kalio rūgštis, hidroksipropilceliuliozė, amino rūgšties alavijo lapų ekstraktas, hidroksifenilmetilo esteris, hidroksipropilesteris, EDTA, du natris, esteris

Nors ir yra kokoso rūgšties kalio glutamato ir lauro kalio kreatino, o pagrindinės kūno ar sėlenų (sieros rūgšties esterio) + SOAP bazės (karboksilato), aminorūgšties formulės struktūros vieta nėra geras aminorūgščių valymo paviršius.

Esminės amino rūgštys yra būtinos augimui, aminorūgščių priežiūrai ir kūno priežiūrai. Jei trūksta, yra šie simptomai:

1. Energijos ir energijos trūkumas.

2, ankstyvos senėjimo reiškinys.

3, žaizdos gijimo veiksmingumas yra menkas.

4. Vaiko vystymosi sulėtėjimas.

Jei dietoje dažniausiai trūksta būtinų amino rūgščių, tai gali turėti įtakos sveikatai. Jis vaidina svarbų vaidmenį kūdikio augimui. Histidinas yra būtinas vaikams augti ir vystytis, aminorūgšties argininas, cistinas, tirozinas ir taurinas yra būtini nepakenktiems kūdikiams.