Namuose > žinios > Turinys

Amino rūgščių mitybos komponentai

Jun 06, 2017

Amino rūgštys yra pagrindinės medžiagos, sudarančios baltymus organizmuose ir susijusios su gyvybine veikla, ir yra pagrindiniai organizmų, baltymų molekulių, aminorūgščių, kurie yra glaudžiai susiję su gyvų organizmų gyvybe, vienetai. Jis turi ypatingą fiziologinę funkciją antikūnais ir yra viena iš būtinų organizmo maistinių medžiagų.

Aminorūgšties trąšos yra pagamintos iš augalų aminorūgščių, naudojant didžiulę paviršiaus aktyvumą ir absorbcinį pajėgumą, reikalingos maistinės medžiagos (azotas, fosforas, kalis, geležis, amino rūgštis, manganas, cinkas, aliuminis, boras ir kt.). pridedamas žmogaus augalų augimas ir vystymasis, taip pat organiniai ir neorganiniai junginiai, susidarantys pridėjus ir kompleksuojant. Ši trąša ne tik gali išlaikyti daugelį elementų lėtai išlaisvinti ir visiškai naudoti, bet taip pat gali užtikrinti mikroelementų stabilumą ir ilgalaikį poveikį. Tai gerokai padidina augalų kvėpavimą, gerina augalų redokso procesą ir skatina augalų metabolizmą. Amino rūgštis Tai gali paskatinti fotosintezės ir chlorofilo susidarymą, o fiziologiniai ir biocheminiai procesai, tokie kaip oksidų aktyvumas, fermentų aktyvumas, sėklų daigumas, maistinių medžiagų įsisavinimas ir šaknų augimas bei vystymasis, akivaizdžiai skatina ir aktyvina poveikį . Visų pirma jo panašumas su augalais nėra panašus į kitas medžiagas. Aminorūgščių trąšų efektyvumas nustato ilgalaikį organinių trąšų poveikį, greitą trąšų veikimą, biologinio trąšų stabilumą ir mikro trąšų efektyvumą. Šiame straipsnyje daugiausia aptariamas aminorūgščių naudojimas žemės ūkyje šiose trąšose.

Dirvožemio aglomeracija yra pagrindinis dirvožemio struktūros vienetas. Aminorūgščių naudojimas gali pakeisti dirvožemio druską per aukštą, šarminis per stiprus, dirvožemio dalelių aukščio sklaidą, dirvožemio struktūrinio skirtumo fizikines ir chemines savybes, skatina dirvožemio aglomeracijos susidarymą, po aminorūgšties, aminorūgšties panaudojimo dirvožemio urmu tankis akivaizdžiai sumažėjo, padidėjo bendras poringumas ir vandens laikymo pajėgumai, o tai padėjo pagerinti dirvožemio vandens išsaugojimo ir tręšimo galimybes, taip sudarant palankias sąlygas augalų šaknų augimui ir vystymuisi.

Dirvožemio mikroorganizmas yra vienas iš svarbių dirvožemio sudėties veiksnių, dirvožemio organinės ir neorganinės kokybės transformavimas, maistinių elementų ciklas ir fermentų formavimas augalinės gyvybės procese. Amino rūgštys gali skatinti dirvožemio mikrobų aktyvumą, didinti dirvožemio mikroorganizmų skaičių, pagerinti dirvožemio fermentų aktyvumą, daugelis vietinių ir užsienio tyrimų duomenų patvirtino, kad aminorūgščių panaudojimas gali sukelti aerobines bakterijas, aktinomicetus, skaidulų skaidymą bakterijos padidėjo. Būtina pagreitinti organinių medžiagų mineralizaciją ir skatinti maistinių elementų išsiskyrimą.

Spartus chemijos pramonės vystymasis didėja cheminių trąšų gamybos ir panaudojimo kiekis, o cheminių trąšų naudojimas yra svarbus žemės ūkio gamybos vystymuisi, tačiau tokios problemos kaip trąšų taikymas, Investicijų sąnaudos ir trąšų naudojimo sumažėjimas taip pat palaipsniui atsispindi.