Namuose > žinios > Turinys

Amino rūgšties fiziologinė veikla ir absorbcija

Oct 11, 2017

Humino rūgštis (Humic Acid, sutrumpintas HA) yra augalų ir gyvūnų liekanos, amino rūgštis daugiausia augalų likučiai, mikrobų skilimas ir transformacija, taip pat sudėtingų geocheminių reakcijų proceso serija ir sukaupta organinių medžiagų klasė. Jis susideda iš aromatinių ir įvairių funkcinių polimerinių organinių rūgščių funkcinių grupių, turinčių gerą fiziologinį aktyvumą ir absorbciją, aminorūgščių kompleksavimą, mainų ir kitas funkcijas. Humino rūgštis yra pagrindinis anglies, vandenilio, deguonies, azoto, sieros elementas, yra polivalencio fenolio tipo aromatiniai junginiai ir azoto junginiai, polikondensatoriai.

Paprastai platinama žemos kokybės anglies, aminorūgšties dirvožemyje, vandens nuosėdose, gyvūnų išmatose, organinėse trąšose, gyvūnų ir augalų likučiųose ir kt. Mes dažnai matome, kad dirvožemis yra juodas, nes žemesnio laipsnio anglies (atmosferos akmens anglių, lignito, durpių) humuso rūgšties kiekis yra aukščiausia (30 ~ 80%) - huminė rūgštis (kurioje nėra gumininės rūgšties mažiau). po to organinis kompostas (apie 5-20%). Akmens anglys yra dirbtinai oksiduotas (apdorotas oru, aminorūgšties ozonu arba azoto rūgštimi), kad susidarytų regeneruota humino rūgštis

Atsižvelgiant į tirpumą tirpiklyje ir spalvų klasifikaciją, amino rūgštį galima suskirstyti į tris komponentus: ① ištirpintą acetone arba etanolio dalyje, vadinamą rudąja rūgštimi; ② netirpi acetono dalyje vadinama juodoji fulviko rūgštis; ③ tirpsta vandenyje arba plonu. Rūgštinė dalis vadinama fulviko rūgštimi

Žemės ūkio gali būti naudojamas kaip maistinių medžiagų dirvožemio priedai, įsišaknijimas ir Zhuanggan trąšų priedai, dirvožemio kondicionierius, augalų augimo reguliatorius, lapų trąšų junginys, aminorūgščių šaltasis agentas, sausrų agentas, kompleksinių trąšų sinergiklis ir azotas, fosforas, kalis ir kiti elementai. su humic rūgšties trąšomis, trąšų efektyvumu, dirvožemio gerinimu, augalų augimu, žemės ūkio produktų kokybės gerinimu ir kitomis funkcijomis. Humino rūgštis ir filtratas, atrazinas ir kiti pesticidai, sumaišyti su aminorūgštimi, gali pagerinti veiksmingumą, slopinti likutinį toksiškumą; natrio humatas yra veiksmingas obelų puvinio gydymui.

Augalinio augimo vaidmenyje aminorūgštys yra trys: 1) organinio azoto maistinių medžiagų papildo šaltinis; 2) metalo jonų kompleksinis agentas. (Kalcio, magnio, geležies, mangano, cinko, aminorūgšties vario, molibdeno, boro, seleno ir kt.) Lengvai patenka į augalą veikiant kompleksinių (chelatinių) metalų jonų ir esminių elementų bei mikroelementų ( kalcio, gerina įvairių maistinių medžiagų naudojimą augaluose, 3) fermentų preparatus. Amino rūgštys yra greitintuvai ir katalizatoriai įvairiems fermentams auginiuose, Amino rūgštis, kurios atlieka svarbų vaidmenį augalų metabolizme. Tačiau aminorūgštys dirvožemyje lengvai įsisavina bakterijas, skilimas, jis neturėtų būti naudojamas kaip bazinė trąša dirvožemyje, bet pagamintas iš lapų trąšų, purškiamas ant lapų taip, kad augalai tiesiogiai per lapus absorbuoja aminorūgštis ir kitas elementai.