Namuose > žinios > Turinys

Amino rūgštis likti normalus

Oct 27, 2017

Kas yra aminorūgštis? Aminorūgštys dažniausiai naudojamos medicinoje, siekiant pagaminti sudėtines aminorūgščių infuzijas, taip pat naudojamas kaip terapinis agentas ir peptidinių vaistų sintezei. Amino rūgštis Šiuo metu yra keletas šimtų rūšių amino rūgščių, kurios yra naudojamos kaip vaistai, įskaitant 20 rūšių aminorūgščių, sudarančių baltymą ir 100 rūšių aminorūgščių, sudarančių ne baltymų.

Amino rūgštys yra naudojamos norint reguliuoti cukraus kiekį kraujyje, cukraus aminorūgštį, mitybą, ūminio hepatito prevenciją ir gydymą, kurį sukelia kepenų funkcijos nepakankamumas, naudojamas siekiant papildyti fizinį silpnumą ir ligų, kurias sukelia baltymų nuostoliai. Tačiau vis tiek daug žmonių yra susirūpinę, kad aminorūgštys turi šalutinį poveikį, Amino rūgštis, ši informacija apie aminorūgščių šalutinius poveikius.

Amino rūgšties šalutinis poveikis: sukelia nutukimą, aminorūgščių aminorūgštis baltymų stygiui ir silpniems pacientams, kepenų ir inkstų nepakankamumas, raumenų silpnumas, jei jis yra normalus, o mityba jau yra labai gausa, per didelis organizmo baltymų ar aminorūgščių perteklius sukelti nutukimą

Amino rūgšties šalutinis poveikis iš dviejų: fizinio diskomforto priežastis, dėl įprastų sveikų mažų vaikų virškinamojo gebėjimo negalima vartoti, yra trečiasis narkotikas, aminorūgštis po to, kai neišvengiamai valgoma įvairiomis nepatogiomis.

Trijų aminorūgščių šalutinis poveikis: didelė baltymų dieta padidins diabeto nefropatijos dažnį. Amino rūgštys yra didelės baltymų dietos, aminorūgščių perteklius gali sukelti diabetą.

Aminorūgštys kūdikiams ir suaugusiesiems turi skirtingą metabolinį poveikį. Paprastai aminorūgščių infuzijos, kūdikių ir mažų vaikų naudojimas fenilalanino hidroksilazės veikloje yra mažas, todėl aminorūgštis lengva pagaminti didelę fenilalaninemiją. Ir tyrosino trūkumas;

Todėl kūdikiams ir mažiems vaikams, vartojantiems aminorūgščių infuziją, fenilalaninas, metioninas, glicinas turėtų būti sumažinamas, padidėja cisteino, tirozino, histidino kiekis, kad plazmos aminorūgščių spektras išlaikytų normalų. Šis produktas prisitaiko prie kūdikių metabolizmo savybių, sumažina fenilalanino, metionino, glicino kiekį, padidina cisteino, tirozino, histidino, aminorūgšties kiekį, kad atitiktų vaikų mitybos poreikius.

Amino rūgštys yra pagrindiniai baltymų vienetai, įskaitant odą, nagus, plaukus sudaro baltymai, o plaukai sudaro 90% kolageno kompozicijos. Amino rūgštys, naudojamos plaukams ir odai, ne tik aukščiau minėtos, kad pridėtų mitybą, įpilama vandens, bet taip pat gali pagerinti odos imuninę funkciją, amino rūgštis sustiprina limfos sistemos detoksikaciją, padidina jautrios odos jautrumą, turi gerą poveikį , Amino rūgštis ir gali išlaikyti plaukus. Odos kolageno skaidulas ir įprasto augimo elastiniai plaušai, amino rūgštis, siekiant išlaikyti odos subtilumą ir lankstumą išlaikyti plaukų elastingumą.