Namuose > žinios > Turinys

Aminorūgšties funkcija

Jul 25, 2017

Amino rūgštys ir aminorūgščių, kurių sudėtyje yra daug amino rūgščių, veiksmingumas maisto produktuose rekomenduojamos aminorūgštys yra kūno maistingosios medžiagos, yra žmogaus smegenų svarbių medžiagų sudedamoji dalis, smegenų amino rūgščių kiekis, amino rūgštis nustato žmogaus intelektą ir atmintį, aminorūgštis, taigi Aminorūgščių kasdieninis papildymas yra labai reikalingas, ypač baltame korpuse su smegenimis, bet ir neatskiriamas nuo aminorūgščių. Amino rūgštis teigia, kad aminorūgščių funkcija yra tokia, kad mes stebime, kokia maisto produkte yra amino rūgštys, kurių mums reikia.

Amino rūgštys yra svarbios smegenų medžiagos, kurių aminorūgščių kiekis yra ne didesnis kaip 90%. Šiuolaikiniai biologiniai tyrimai parodė, kad žmonės yra protingi, išmintingi ir jų didžiuliai smegenys neatskiriami. Amino rūgštis Žmonės proceso evoliucijoje įgijo gebėjimą gauti baltymą (aminorūgštis), taip gerai išvystytą, labai IQ, ir palaipsniui dominuoja pasaulyje.

Eksperimentai rodo, kad aminorūgščių kiekis smegenyse, nustato žmogaus intelekto ir atminties lygį, smegenis, pagerina rakto atminimą, yra sudaryti aminorūgščių maitinimą. Amino rūgštis Be to, aminorūgštys turi tokį poveikį ir poveikį.

Tryptopanas gali sumažinti įtampą, išvengti depresijos, nerimo ir kitokios būklės, aminorūgšties stabilių emocijų, palaikyti stiprią energiją.

Amino rūgštys yra pagrindinė žmogaus imuninės sistemos medžiaga, aminorūgščių skaičius ir kokybė, o imuninė sistema yra glaudžiai susijusi su stiprumu, triptofanas, fenilalaninas, aminorūgšties lizinas ir tt yra būtini žaliavų gamybai, Iš amino rūgščių yra pagerinti organizmo imuninę sistemą.

Efektyvumas: fenilalaninas, skirtas alkio mažinimui, amino rūgštis didina seksualinį troškimą, stiprina atmintį, gerina mąstymo jautrumą, įkvepia depresijos ir kitų padarinių šalinimo dvasią.

Tinkama minia: tinka kenčiantiems nuo seksualinės disfunkcijos, atminties praradimo, gimdos depresijos, aminorūgščių menopauzinio sindromo, sezoninės ligos, depresijos ir kitų ligų, aminorūgščių pacientai dažnai prideda ligą.

Maisto ištekliai: Fenilalanino turtingi maisto produktai apima visą kviečių duoną, aminorūgščių pyragus, ryžių makaronus, makaronus, sojos ir sojų produktus, baltuosius sūrius, pieną, migdolus, žemės riešutus, moliūgieną ir sezamo sėklą.

Efektyvumas: izoleucinas yra būtinas žmogaus hemoglobino susidarymui, gali reguliuoti cukraus kiekį kraujyje kraujyje (daugiausia siekiant pagerinti cukraus kiekį kraujyje), pagerinti energijos lygį, pagerinti kūno energiją, aminorūgšties remontuoti pažeistus raumenis, adjuvantinį kepenų nepakankamumo gydymą, skatinti augimo hormono sekrecija.

Tinkama minia: tinka kenčiantiems nuo hipoglikemijos, aminorūgšties kepenų ligos, traumos, augimo hormonų sekrecijos ir kitų ligų, taip pat pacientams po operacijos dažnai pridedama.

Maisto produktai: maisto produktų, kuriuose daug izoleucino, daugiausia yra gyvūnų kepenys, aminorūgščių kiaušiniai, antys, sojos pupelės, juodosios pupelės, kukurūzai, juodieji ryžiai, rudieji ryžiai, migdolai, žemės riešutai, kviečiai, žuvys ir įvairūs pieno produktai.