Namuose > žinios > Turinys

Amino rūgštis

Sep 04, 2017

1, skilimas ir absorbcija baltymų organizme per aminorūgščių užbaigti: kaip pirmųjų baltymų maistinių elementų kūnas, jo vaidmuo maisto mityboje yra akivaizdus, ​​tačiau jo negalima tiesiogiai naudoti žmogaus organizme, ir yra naudojamas tampa maža molekulė amino rūgščių.

2, azoto balanso efektas: Kai kasdienio dietos baltymų ir atitinkamo kiekio, azoto, iš fekalijų, šlapimo ir odos išeiga azoto yra lygus, žinomas kaip bendras azoto balansas. Iš tiesų baltymai ir aminorūgštys yra tarp nuolatinio sintezės ir pusiausvyros skilimo. Normalus dienos baltymų kiekis turi būti palaikomas tam tikrame diapazone, staiga padidėja ar sumažėja maisto kiekis, organizmas vis tiek gali reguliuoti baltymų apykaitą, kad išlaikytų azoto balansą. Sunaikinsite per daug baltymų, kurie bus pašalinti kūną, kad būtų galima suderinti mechanizmą. Nevalgyk baltymų, kūno baltymai vis dar skilimas, tęstinis neigiamas azoto balansas, jei ne laiku imtis priemonių ištaisyti, galiausiai gali sukelti antikūnų mirtį.

3, cukraus ar riebalų: aminorūgščių katabolizmas, susidaręs a-keto rūgštimi, turintis skirtingas savybes, metabolizmo procese esantis cukraus ar lipidų metabolizmo būdas. A-keto rūgštis gali būti sintezuojama į naujas aminorūgštis arba paverčiama į cukrų arba riebalus arba į trikarboksirūgštį, kad būtų oksiduojamos į CO2 ir H2O, ir išskiriama energija.

4, dalyvauja fermentų, hormonų, kai kurių vitaminų sudėtyje: cheminis fermento pobūdis yra baltymas (amino rūgšties molekulės), tokios kaip amilazė, pepsinas, cholinesterazė, karboanhidrazė, transaminazė ir kt. Azoto turinčio hormono sudėtis yra baltymas arba jo darinys, toks kaip augimo hormonas, skydliaukę stimuliuojantis hormonas, adrenalinas, insulinas, skatina žarnyno hormoną ir pan. Kai kurie vitaminai yra paverčiami amino rūgštimis arba derinyje su baltymais. Fermentai, hormonai, vitaminai, reguliuojantys fiziologinę funkciją, katalizinis metabolizmas atlieka labai svarbų vaidmenį.

5, organizmui reikia būtinų amino rūgščių: suaugusiųjų esminių aminorūgščių poreikis yra apie 20% baltymų reikalavimų, - 37%.