Namuose > žinios > Turinys

Amino rūgštys turi įtakos augalams

Jan 03, 2018

Amino rūgštys yra pagrindinės medžiagos, sudarančios biologinius baltymus ir susijusios su gyvybe. Tai yra pagrindiniai vienetai, sudaryti baltymų molekules gyvuose organizmuose ir glaudžiai susiję su biologine veikla. Antikūnas turi ypatingą fiziologinę funkciją, kuri yra viena pagrindinių organizmo maistingųjų medžiagų.


Dėl aminorūgščių pobūdžio jis turi unikalų skatinimo poveikį augalų augimui, ypač fotosintezei, ypač glicinui, kuris gali padidinti chlorofilo kiekį augaluose, padidina fermento aktyvumą, skatina anglies dioksido infiltraciją, stiprina fotosintezę , VC ir cukraus kiekio didinimas turi svarbų vaidmenį.


Augalų purškimas ar aminorūgščių maistingųjų skystų trąšų naudojimas gali padidinti įvairių augalinių maistinių medžiagų kiekį, reikalingą pailginti sausosios medžiagos ir augalų šaknų ar lapų kaupimąsi į kitas greičio ir kiekio dalis, reguliuoti daugybę elementų, mikroelementų ir kiekviena Maistinių medžiagų ir valstybės pusiausvyros santykis, kuris atlieka tam tikrą vaidmenį reguliuojant įprastą augalų augimą.


Aminorūgštys taip pat gali veikti kaip kompleksą sudarančios medžiagos. N, P, K ir kiti dideli elementai, Zn, Fe, Cu, Mn, B, Mo ir kiti mikroelementai būtinų medžiagų kūne. Pasėliams dažnai kyla tam tikrų elementų simptomų trūkumas dėl per mažai veiksmingos frakcijos, kurią galima sugerti pasėlių ir aminorūgščių, kurios chelatuoja su mažiau tirpių elementų, siekiant apsaugoti elementus, reikalingus pasėliams, ir užtikrinti gerą tirpumą, lengvai absorbuojamas pasėlių chelatas, kuris yra palankus augalų absorbcijai.


Aminorūgštys gali skatinti šaknų augimą, stiprius sodinukus, sveikus augalus, sustiprinti lapų fotosintezės funkciją ir atsparumą pasėliams. Atsparumas kenkėjams ir ligoms, įvairūs pasėliai labai padidina derliųEl. Paštas: info@agronaturetech.com