Namuose > žinios > Turinys

"BASF" įveda Indijos pasėlių apsaugos rinką ryžiams

Feb 13, 2017

Indijos ryžių augintojai galės padidinti našumą ir pajamas naudodamiesi "BASF" pasėlių apsaugos sprendimais ryžiams, kuriuos dabar galima įsigyti šalyje pirmą kartą.

"Mūsų tikslas yra padėti Indijos ryžių augintojams realizuoti visą savo potencialą. Indijos ryžių auginimo bendruomenės poreikiams skirsime "BASF" patirtį šiuolaikiniame ir tvariame žemės ūkyje ", - sakė" BASF "pasėlių apsaugos skyriaus prezidentas Markusas Heldtas, pradedant renginį Haidarabadas, Indija. "BASF" yra pasaulinis augalų apsaugos lyderis, o pasauliniai pardavimai 2015 m. Siekia daugiau nei 5,8 mlrd. EUR.

Ryžiai yra svarbiausia Indijos maisto produkcija, per metus pagaminama daugiau nei 100 milijonų metrinių tonų. Be to, Indija yra didelė ryžių eksportuotoja į pasaulinę rinką, eksportuoja per 10 milijonų metrinių tonų per metus ir turi didelių galimybių toliau didinti produkciją. "Mūsų nauji ryžių Indijoje pasiūlymai stiprina mūsų indėlį patenkinant didėjančią žemės ūkio technologijų paklausą Indijoje, vienoje iš didžiausių pasaulio žemės ūkio rinkų", - sakė Heldtas.

BASF šiuo metu pradeda teikti išsamius sprendimus, kurie veiksmingai valdo pagrindines ryžių ligas, piktžoles ir kenkėjus, tuo pačiu patenkinant vartotojų lūkesčius dėl sveiko ir aukštos kokybės maisto. Tai apima fungicidus Seltima ir Adexar, kurie kovoja su daugeliu patvarių ryžių ligų, įskaitant apvalkalo purvą ir sprogimą. "Seltima" yra "BASF AgCelence" fungicidas, kuris ne tik kontroliuoja ligas, bet ir suteikia didesnį derlių. "BASF" herbicidas "Basagran" taip pat bus pradėtas Indijoje, sprendžiant sunkumus dėl piktžolių, su kuriomis susiduria Indijos ūkininkai. Per ateinančius trejus metus Indijoje bus pristatomi papildomi produktai, kad būtų patenkintas augantis šiuolaikinių ūkininkavimo sprendimų poreikis, įskaitant naujausius herbicidus, fungicidus ir insekticidus.

BASF dirba specialioje komandoje iš beveik 200 augalų apsaugos specialistų Indijoje, kuri užtikrina tiesioginį rinkos dalyvavimą ir yra viena iš pirmaujančių Indijos gamintojų pažangių augalų apsaugos priemonių, apimančių visas pagrindines kultūras, įskaitant sojos pupeles, kukurūzus, medvilnę, kviečius, vaisius, daržoves ir dabar ryžiai. Įmonė nuolat ieško naujų veikliųjų ingredientų, galinčių kontroliuoti pasėlių kenkėjus unikaliais būdais. "BASF" 2015 m. Pune įsteigė žemės ūkio tyrimų centrą, kuriame daugiausia dėmesio skiriama vietos ir pasaulio žemės ūkio moksliniams tyrimams. Ji taip pat turi pasaulinį mokslinių tyrimų ir plėtros centrą savo Thane vietovėje Navi Mumbai, daugiausia dėmesio skiriant organinei sintezei, pažangių procesų ir formulavimo tyrimams, atradimų chemijai šiuolaikiniams žemės ūkio sprendimams ir molekuliniam modeliavimui. 2015 m. BASF pasaulyje investavo apie 500 milijonų eurų žemės ūkio produktų moksliniams tyrimams.

"Su tokiomis iniciatyvomis kaip" Padaryti "Indijoje," Pažangieji miestai "ir" Swachh Bharat ", šiandien Indija yra apie greitą ir tvarią plėtrą. Tai reiškia didžiulį gyventojų poreikių augimą siekiant geresnio maisto, būsto ir mobilumo bei švaraus maisto, vandens ir oro. Tai suteikia didelių galimybių chemijos pramonei ir BASF. Ir BASF aktyviai investuoja į Indiją, siekdama realizuoti šias galimybes ", - sakė dr. Ramanas Ramachandranas, Indijos BASF bendrovių pirmininkas.

Per pastaruosius ketverius metus BASF grupė investavo Indijoje beveik 300 mln. EUR tiek gamybos, tiek naujovių srityje, remdama vietines pramonės šakas, įskaitant mokslinę žemės ūkį ir maisto produktų gamybą, tvarų transportavimą, taršos ir išmetamųjų teršalų kontrolę bei energiją taupančius pastatus ir infrastruktūra.


Šaltinis iš www.agribusinessglobal.com