Namuose > žinios > Turinys

Geriausias laikas vartoti humino rūgštį

Sep 25, 2019

Pirmiausia humino rūgšties trąšos parenkamos pagal paskleidimo būdą.

Jei naudojamas skalavimui, laistymui ir laistymui ar lapams naudoti, rekomenduojama naudoti kalio humatą, amonio humatą arba kalio folatą, amonio folatą. Jei naudojamos kaip pagrindinės trąšos, rekomenduojama pasirinkti amonio humatą arba amonio nitro-humatą ir atkreipti dėmesį, ar jis bus užkasamas dirvožemyje. Kadangi amonio humatas yra humuso rūgšties ir amonio hidrokarbonato mišinys, jis lengvai lakomas.

Antra, huminės rūgšties trąšos parenkamos atsižvelgiant į pasėlių pasirinkimą ir augimo mazgus.

Kaip vaismedžiai, pavyzdžiui, fosfato ir kalio trąšos tręšiamos rudenį, azoto trąšos - pavasarį, fosforo ir kalio trąšos - daiginant ir diferencijuojant, naudojamos azoto ir kalio trąšos, o vaisiai plečiami kalciu ir mikro trąšos.

Galiausiai huminės rūgšties trąšos parenkamos atsižvelgiant į pasėlių tipą ir kainą.

Humuso rūgšties trąšos skirstomos į paprastąsias humuso rūgšties trąšas, humuso rūgšties sudėtines trąšas, humuso rūgšties organines trąšas, humuso rūgšties organines-neorganines trąšas ir humuso rūgšties mikroelementų trąšas atsižvelgiant į maistinių medžiagų tipą ir kiekį.

Lauko pasėliams rekomenduojama pasirinkti humino rūgšties kombinuotas trąšas, kurios yra patogios naudoti, ekonomiškos ir efektyvios. Šioms trąšoms daržovėms ir vaismedžiams galite pasirinkti huminės rūgšties organines trąšas, huminės rūgšties organines-neorganines kombinuotas trąšas arba huminės rūgšties mikroelementų trąšas, organines medžiagas. Nuo 20% iki 45% gali efektyviai pagerinti pasėlių skonį ir spalvą.