Namuose > žinios > Turinys

Savybės ir privalumai Amino rūgšties organinių trąšų

Jan 10, 2019

Amino rūgštisorganinių trąšų naudojamas augalus, kurie yra akivaizdus poveikis našumas padidėjo, gerinti kokybę, mažinti pesticidų likučių ir ekologinės aplinkos apsaugos. Todėl amino rūgštis trąšos buvo žaisti vis svarbesnį vaidmenį žemės ūkio produktų gamyboje.


1. dėl aplinkos apsaugos, amino rūgšties organinių trąšų gali subalansuoti mitybą, gerinti dirvožemio kokybę, padidinti trąšų panaudojimo lygis ir sumažinti aplinkos taršą.


image


2. pasėlių, ūkininkų ir vartotojų, didėja derlius amino rūgšties organinių trąšų poveikis yra labai akivaizdūs, ypač dėl pinigų pasėlių augalai, naudojami lapijos trąšos (ypač vaismedžių) kokybei gerinti ir kiti reiškiniai yra labai akivaizdus, geras kokybė už gerą kainą parduoti.


3. ūkininkų vartojimo požiūriu ūkininkai yra labiau supranta vietos plėtros ekologiško maisto ir žalia maisto pinigų augalų bei daržovių auginimo rajonuose, todėl amino rūgšties organinių trąšų rinkos perspektyva bus vis daugiau ir daugiau plati.


Amino rūgštys yra iš augalų ekstrahuoti ir tada pateikti į amino rūgštis trąšos. Jie yra bazinius vienetus, baltymų (pmem), suteikia baltymų specialios molekulinės struktūros ir formos ir todėl jų molekulės turi biocheminių veiklos.


1. mišrios mitybos poveikis įvairių aminorūgščių yra geras


Su vienos aminorūgšties vien azoto šaltinis, lapijos purškimo parodė, kad akivaizdžių trąšų, didžiąją dalį bendrojoje paraiškoje amino rūgščių neturėjo mažesnės įtakos nei neorganinių azoto trąšų su vienodas azoto kiekis ir mišrus taikymo kelių amino rūgščių turėjo didesnį poveikį negu amino rūgštį trąšų su vienodas azoto kiekis ir neorganinių azoto trąšų vienodas azoto kiekis. Daug aminorūgščių padidinti maistinių medžiagų panaudojimas jų superpozicija poveikis.


2. trąšų poveikis yra akivaizdus


Amino rūgštys organinės trąšos gali būti tiesiogiai absorbuojamas iš įvairių organų augalų, ir akivaizdus poveikis gali būti stebimas per trumpą laiką po naudojimo. Tuo pačiu metu gali propaguoti kultūrų Ankstyvosios brandos, sutrumpinti augimo ciklas.


3. derliaus kokybei gerinti


Amino rūgšties organinių trąšų daugiausia susideda iš amino rūgščių ir amino rūgščių kompleksas. Taigi pasėlių kokybę galima pagerinti. Jei bufetas baltymų kiekis didėja 3 %, medvilnės praleidžia švelnus kokybinis gera, pluoštas yra ilgas, daržovių yra skonio savybės yra gerai, skonis sterlingų ir skanus, žalios ląstelienos yra sumažintas, gėlių laikotarpis yra ilgas, dizainas ir spalvos yra bright_coloured, aromatas sodrios, meliono ir vaisių rūšies vaisius yra didelis, spalva yra geras, saldainiai yra padidėjęs, valgomoji dalis yra daug, būti galėtų būti arba ištverti parduotuvė toli seksas yra geras ir keitimo nauda yra puikus.


4. švarus ir be taršos, gerinti ekologiška aplinka


Jokių likučių trąšų taikomos šioje srityje; Ji pagerinti dirvožemio fizines ir chemines savybes, pagerinti vandens ir vaisingumo išsaugojimas ir oro pralaidumą ir vaidinti vaidmenį dirvožemio apsaugai, sūrymo ir tobulinimo.


image


5. didesnę medžiagų apykaitą ir atsparumą


Po absorbcijos, fiziologinės ir biocheminės funkcijos kultūrų buvo sustiprinta. Stiebai buvo apkūnus, lapai sutirštės, lapų erdvė plėtėsi, didėjo, chlorofilo ir funkcinės laikotarpis buvo pratęstas. Augalai maži anksčiau dėl padidėjusios Fotosintezė. Taip pat dėl savo gyvybingumą, atsparumą šalčiui ir sausrai, kenkėjų atsparumu, pateikimo pasipriešinimo, kad būtų pasiektas stabilus ir aukštos derlius.
www.agronaturetech.com

El. paštas: info@agronaturetech.com