Namuose > žinios > Turinys

EDTA chelates efektyvi parama

May 18, 2017

EDTA chelatų agentas buvo tiekiamas į rinką jau keletą metų, nes geri veiksmingų pagalbinių produktų gydymas šaknies kanalais nepažįsta, kad jo draugai to nenaudojo, norėdami suvokti šį produktą EDTA Chelatai, pagamintus po apdailos.

EDTA yra šaknies kanalo chelatų agentas, EDTA Chelates cheminė sudėtis etilendiamino tetraacto rūgšties, kuri yra vadovėlių mums sakė žinias.

Rinkoje yra du tokie gaminiai: EDTA Chelates, iš kurių vienas yra prancūziškas mėlynasis produktas EDETAT, kuriame yra 14% EDTA, siekiant padėti išplėsti EDTA Chelates siaurąjį kanalą, 14 ml / buteliuką.

EDTA chelatų agento programa

1. Tinka dantų poilsiui ir dantų gręžimui šaknies kanalų paruošimo medžiagoms

2. Galima minkštinti šaknies kanalą

3. Tinka šaknies kanalui kalcifiuotai stenozei, atresijos šaknies kanalui

4. Galima pašalinti kalcifikacijos šaknies kanalą ir mastą

5. Tepalu apsaugoti prietaisą ir dantis

EDTA chelatų agento veikimo būdas

1. Jonizuotų cheminių reakcijų pašalinimas, EDTA Chelatai veiksmingai šalina natrio hipochloritą, negali pašalinti skalės

2. Tepimas yra lengviau užpildyti procesą

3. Geras antibakterinis aktyvumas

4. Po valymo sukurkite švarią šaknies kanalo sienelę

EDTA chelatų agentas EDTA chelatai yra chelatinio agento ir metalo jono rišančioji stipris, o chelatinė vertė reiškia chelatinių agentų kiekį, kuris cheluoja metalo jonus.

Kai kurie žmonės iš faktinės formulės susidurs su chelatinių agentų pridėjimu arba bus mastelio reiškinys, bus nerimauti dėl kramtymo EDTA Chelates jėga nėra pakankama, o metalo jonai negali būti veiksmingai sujungti, faktinis chelatinių agentų kiekis nėra vieta, dėl kurios skalė reiškinys