Namuose > žinios > Turinys

EDTA Chelates vaidmuo

Jun 20, 2017

EDTA chelatai Chelatinė jėga yra chelatinio agento ir metalo jono rišančioji stipris, o chelatinė vertė rodo chelatinių agentų kiekį, kuris cheluoja metalo jonus.

Kai kurie žmonės iš faktinės formulės susidurs su chelatinių agentų pridėjimu arba atsiras mastelio reiškinys, nerimauja dėl kramtomosios jėgos nepakanka, EDTA chelatai ir metalo jonai negali būti efektyviai sujungti, realus chelatinių agentų kiekis nėra vieta, dėl kurios skalė reiškinys

Veiksminga, kad būtų išvengta mastelio pasireiškimo, yra du būdai: pradinis sluoksnio susidarymo slopinimas, vienas iš jų yra veiksmingas po pašalinimo. Šie du metodai atitinka chelatinių dispergentų ir chelatinių agentų vaidmenį.

Chelatas disperguojantis didelis molekulinis svoris, kuris gali veiksmingai slopinti mažas CaCO3, MgCO3 daleles, kad susidarytų didelės skalės dalelės, tačiau metalo jonų pririšimo jėga yra silpna, EDTA chelatai tokie produktai yra daugiausia fosforo rūgšties esteriai, PAA, kodinio propileno kopolimeras; chelatas. Mišinio ir metalo jonų vaidmuo yra stipriai sujungiamas, gali veiksmingai pašalinti nuosėdas ant substrato skalės paviršiaus, kaip ir mūsų bendras EDTA, DTPA, HEDTA ir kt.

Taigi paprasčiausiai, chelantas yra nuo kalkių pašalinantis agentas, chelatinis disperguojantis EDTA Chelates yra sluoksnio inhibitorius, jei du vartojimo būdai papildo vienas kitą.

Valymo medžiagai sprendimas išvalyti poveikį yra daugiausia keturi aspektai: 1, temperatūra; 2, mechaninė jėga; 2 paviršinio aktyvumo medžiaga; 4, chelatinis agentas, pirmuosius du nereikia pakartoti, mes visi turime gilią patirtį. Visoms paviršinio aktyvumo medžiagoms žinome, kad jo vaidmuo yra emulsuoti aliejaus medžiagą EDTA chelatus, kad ištirptų vandenyje, kad būtų pasiektas valymo efektas.

Tačiau jei riebaluose yra metalo jonų, tai yra metalo ryšys su pagrindo paviršiumi, o paviršinio aktyvumo medžiaga negali sulaužyti jungties. EDTA chelatai. Todėl įprastiniu metodu padidiname aktyviosios paviršiaus medžiagos kiekį ir didiname temperatūrą bei mechanines jėgas. Norint pasiekti valymo efektą, chelatinis agentas gali būti geras šių metalų jonų derinys, kad jis būtų pašalintas iš aliejaus , kad jūs galite sumažinti paviršinio aktyvumo medžiagos kiekį mažo energijos suvartojimo prielaida.

Chelatiniai agentai yra plačiai naudojami, įskaitant ploviklius, EDTA Chelates žemės ūkio maistinių elementų, pramoninių valiklių, popieriaus ir fotografijos pramonę. Chelatinių mikroelementų naudojimas žemės ūkyje gali būti modifikuotas audiniuose ir sumažintas maistinių medžiagų trūkumas, todėl EDTA chelatai padidina derlingumą ir efektyvumą. Gerai žinomas standartinis EDTA yra kompleksas, kuriame tirpale yra geležies ir kitų mikroelementų, todėl jį dažnai naudoja agronominėmis sąlygomis, kai dėl geležies ir kitų mikroelementų galima labai sumažinti derlių.

Tačiau ilgalaikis EDTA produktų naudojimas vis labiau vertas dėmesio. Tradicinius chelatinius agentus, tokius kaip EDTA arba DTPA, sunku biologiškai suskaidyti, jie paprastai kaupiasi aplinkoje ir yra aptiktos upėse ir ežeruose, dirvožemio ir vandens valymo procesuose. EDTA chelatai. Todėl neseniai buvo sukurta nauja biologiškai skaidoma chelatoriaus IDHA.

Palyginti su tradiciniu chelatiniu disperguoju, žalia chelatinė disperguojanti iminodizūgrinė rūgštis gerai veikia chelatinius kalcio jonus ir vario jonus. Mineralinės rūgšties sintezė medvilnės / lino audinių balinimo procese gali efektyviai cheluoti metalo jonus, pagerinti plaukų efekto ir stiprumo audinį ①.