Namuose > žinios > Turinys

Chelatinių agentų vaidmuo trąšose

Aug 17, 2017

Esant normalioms aplinkos sąlygoms dirvožemyje esantys sunkieji metalai yra adsorbuojami ant dirvožemio kieto paviršiaus ir dirvožemyje kaupiasi sunkiųjų metalų dirvožemyje. Todėl sunkiųjų metalų kompleksonų panaudojimas dirvožemyje gali pagerinti dirvožemyje esančių sunkiųjų metalų aktyvumą ir biologinį jų prieinamumą, kad būtų lengviau tekėti ir absorbuoti.

Chelatinių agentų vaidmuo trąšose yra apsaugoti metalo katijonus mikroelementuose nuo stiprių neigiamų jonų, įstrigusių dirvožemyje, kad būtų pagamintos nesuderinamos druskos. Tada geriausias chelatinis agentas turėtų būti geresnis dirvožemio pH, kad jis galėtų prisitaikyti prie produkto, o greitas produkto skaidymas nėra neigiamas, tik jis turi būti susijęs su technine parama. Paprasta chelacja, individai nerekomenduoja. IDHA pranašumas yra mikroelementų jonų apsauga, trūkumas yra padidinti molekulinį kiekį. Žinoma, skirtumas ne tik čia, kaip ir ne-IDHA, molekulės tūris yra mažas absorbcijai, bet stabilumą taip pat sunku garantuoti, lengva naudoti veikimo ar nesėkmės atveju. Taigi, kai kurdami konkrečius produktus, turi būti specialios technologijos. Iš tikrųjų sunkumų nėra. "SOTOUS" techninis personalas, pristatydamas savo produktus, nurodė lapų išleidimo technologiją, kuri yra jų be cheatingų produktų, kuriuose yra pranašumų. Aš tiesiog pridedu prie IDHA technologijos, o ne paneigiu. Originalūs mikroelementų produktai yra ne chelatiniai, bet tiesiog nėra neišsipildę, nesvarbu, kodėl dirvožemio programoje yra daugiau pranašumų dėl IDHA technologijos.

IDHA kūno lapų purškimas ir dirvožemis nėra tas pats, IDHA nėra naudojamas purškimo paviršiuje, tačiau ribotos absorbcijos efektyvumas naudojant tą pačią technologiją gali būti pašalintas. Tačiau, jei nėra tinkamos technologijos IDHA produktų, žindančių žalumyną, efektyvumas tikrai bus paveiktas Europoje, tad IDHA chelatų technologija iš esmės pakeitė EDTA. Ne tik žemės ūkio kultūrų srityje. "Bayer" pasaulinėse farmacijos ir pramonės rinkose skatina IDHA chelatinius mikroelementus, platesnį taikymą. IDHA techninis lygis, lapų pritaikymas ir dirvožemio pritaikymas nėra problemų, ADOB Adamo Kate kalba IDHA, daugiausia naudojama lapuose, pagrindinė reikšmė yra tai, kad lapų purškimo efektas yra greitesnis ir efektyvesnis. HBED yra specialiai sukurta ekstremalioms pernešamoms dirvoms, kurių pH yra aukštesnė kaip 10, rekomenduojama naudoti dirvoje, siekiant išspręsti didelio šarmo dirvožemio būklės problemą, negali sugerti problemos pėdsakų Kinijos šiaurės vakaruose, Sichuano rinkoje ...

HBED sukurtas ekstremalioms šarminėms dirvoms. Šiaurės vakarų dirvožemyje EDTA chelatų elementai nėra absorbuojami.

111.jpg