Namuose > žinios > Turinys

Aplinkos mokslininkai tiki, kad dėl šilta klimato bus išnykti dešimt maisto produktų

Oct 19, 2018


Aplinkosaugos mokslininkai mano, kad dėl klimato atšilimo išaugs dešimt maisto produktų


Laikas, 2018 m. Spalio 15 d. "Prezidentas trumpai" CBS "60 minučių" sekmadienį vakarą atšaukė savo ankstesnį teiginį, kad "klimato kaita yra apgaulė", pridurdamas, kad jis nežinojo, kad jis buvo žmogaus sukurtas ir kad pasaulinis klimatas "pasikeistų" atgal ". 2017 m. Birželio 1 d. Kozė pranešė, kad Jungtinės Valstijos išstumia iš Paryžiaus susitarimo dėl klimato. Pagal orų tinklalapį, naujas tyrimas įspėja, kad, jei klimato kaita nebus kontroliuojama, šie 10 maisto produktų gali kilti pavojuje.


1. Bananą

Bananų Panamos tropinis tipas 4 (TR4) yra tiesioginė ataka bananų augalų šaknims, kurios sudaro 99 proc. Rinkos, o skirtingų monokultūros ir bananų veislių įvairovės stoka gali būti pragaišta. Kadangi, kai TR4 pateks į sodą, vienintelis būdas bananų augintojui yra išnaikinti visus bananų medžius.


2. Vynuogės

Dėl klimato kaitos yra didelė tikimybė, kad negalėsime gerti vyno. Prancūzijos mokslininkai nurodo, kad vynuogės yra daugiamečiai augalai, kurie yra jautrūs klimato kaitai. Per pastaruosius 30 metų Europos vynuogynų žydėjimas išsiplėtė dvi savaites, vynas buvo pagamintas mėnesį anksčiau, o vynuogių sudėtis pasikeitė.


image


3. Avokadas

Avokadai laikomi vienu iš geriausių sveikų riebalų šaltinių. Šiuo metu Meksikoje ir Čilėje, pagrindinėse avokadų auginimo šalyse dėl pernelyg didelės paklausos didelių pušynų miškų ploto buvo pakeista avokadomis, o ne tik didėja anglies dvideginio išmetimas, bet taip pat spartėja klimato kaita ir vandens išeikvojimas. Kalbant apie avokadus, kuriems reikia daug vandens, kuo greičiau turėtume sukurti sausrai atsparias veisles, kontroliuojant jų augimą.


4. Braškių

Ispanija yra antras pagal dydį vaisių augintojas po Jungtinių Amerikos Valstijų, turintis platų braškių asortimentą. Tačiau mokslininkai nustatė, kad aukštesnės temperatūros buvo susijusios su trumpesniais vaisių sezonais ir didesniu tikimybe dėl mažesnių derlių.


5. Kava

"Arabiko" kavos laukiniai miškai, kurie dabar sudaro 70 proc. Pasaulio kavos gamybos, susiduria su išnykimu ir gali būti sunku rasti iki 2080 m., Nes augalai ir gyvūnai šiuose regionuose taip pat tampa labiausiai pavojaus rūšimis žemėje. Londonas. Šiandienos arabikos augalai taip pat kenčia nuo ligos ir mažėja derlingumas. Jei geri laukiniai arabikos augalai nėra gauta, nedideli klimato pokyčiai ir naujos ligos juos sunaikins.


6.Osės ir midijos

Kai anglies dioksidas atmosferoje sugeria jūros vandenį, jis padidins rūgštinį jūros vandenį, kuriame yra mažai vandenilio jonų koncentracijos indekso (pH), o tai pakenks kai kuriems jūrų organizmams, ypač vėžiagyviams.


7. Kviečiai

Kviečiai yra svarbiausias maistas pasaulyje, tačiau jo ateitis yra neaiški. , atsižvelgiant į tyrimą, kad žemės temperatūra pakils kas 1 ℃, kviečių derlius sumažės 6%.


8. Bulvių

Visuotinis atšilimas kelia grėsmę bulvėms nuo naujų ligų.


9. Kakava

Jei aplinkos tendencijos nesikeis, šokoladas netrukus taps prabanga. Kakavos medžiai, gaminantys šokoladą, auga tik regionuose, kurių plotis 20 laipsnių į pietus ir šiaurę, reikalauja stabilios temperatūros, drėgno klimato, gausių kritulių ir daug azotu turtingų dirvožemių.


10. Kiti vaisiai

Dėl visuotinio atšilimo ir sausros 2050 m. Kalifornijoje 10 proc. Sumažės vaismedžių, tokių kaip persikų, abrikosų ir slyvų sodinimo plotas. Australijoje, kaip ir Europoje, po 15 metų beveik nėra obuolių, nes žiemos klimatas nebetinka už obuolius. Kalbant rimčiau, bičių, pagrindinių vaismedžių apdulkintojų skaičius mažėja dėl klimato pokyčių.


Tyrime pateikiama penkių galimų veiksnių: padidėjusių šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijos, ozono išeikvojimas Antarkties stratosferoje, aerozoliai iš ugnikalnių išsiveržimų, dulkių ir ozono tarša troposferoje ir gamtiniai pokyčiai, tokie kaip el nino ir la Nina. Tyrimas teigia, kad atšilimas gali paveikti milijardus žmonių ir paveikti maisto ir rūšių populiacijas tose vietovėse.


Šiuo metu skubiai reikia "tinkamai atlikti dirvožemio ir trąšų santykį ir kovoti su klimato kaita".www.agronaturetech.com

El. Paštas: info@agronaturetech.com