Namuose > žinios > Turinys

Apvaisinti Nezinātnisks, maistinių elementų taip pat gali kovoti!

Oct 12, 2018

Apvaisinti Nezinātnisks, maistinių elementų taip pat gali "kovoti"!


1. subalansuotas tręšimas


Per didelis arba pernelyg taikymo paprasta trąšos augalams ne tik veda prie atliekų trąšų ir padidėję gamybos kaštai, bet taip pat veda prie kitų maistinių medžiagų trūkumas. Maistui skirtų pasėlių, ūkininkai dažnai taikomos azoto trąšų, klesti pasėlių ar pateikimas; Vaismedžiai, daržovės ir kitos komercinės kultūros, per daug trąšų, dažnai tapdavo pasėlių trūksta magnio, kalcio trūkumas. Kai tręšimo, pagal struktūrą, trąšų, reikalaujama pagal pasėlius ir dirvožemio trąšų tiekimas, pajėgumai "kiekis apie įvedimo" turėtų būti siekiama išlaikyti pusiausvyrą maistinių elementų.


2. taikomos specialios trąšos


Tręšimo, speciali sudėtinė trąša turėtų būti teikiama pirmenybė, su paprasta trąšų kaip pagalbinė. Jei nėra jokių specialių augalų trąšos, vaismedžių ir daržovių, kurie turi daug kalio, pvz., gumbai ir šaknys, trąšos gali būti įtraukta remiantis bendra sudėtinės trąšos.


image


3. taikyti organinės trąšos


Organinės trąšos yra bendra subalansuota mityba trąšos, ne tik yra daug būtinų augalo, vidutinio ir microelement, vis dar yra turtingas organinių maistinių medžiagų. Pritaikius organinės trąšos į dirvožemį, jis gali veiksmingai pagerinti fizinę ir cheminę būklę ir biologines savybes dirvožemio, Brandaus dirvožemio, sustiprinti dirvožemio išlaikyti ir tiekti trąšų ir apsaugos galimybes, ir kurti Geras dirvožemio sąlygos augalų augimui.


Tuo pačiu metu, organinių trąšų ir trąšų galima taikyti pagrįstais būdais, ir papildyti ir remti vienas kitą sąlygas apkarpyti absorbcijos, gerinant trąšų panaudojimo lygis, buferio arba sumažinti antagonizmas maistinių medžiagų


image


4. keitimastręšimo būdai


Jei cinko trąšų ir fosfato trąšų mišinys, gali gaminti tikrai "gramas". Todėl fosfatinėms trąšoms turėtų būti taikomas kaip pagrindinis trąšų ir cinko trąšos turi būti taikoma kuo geriausių trąšų. Rhizospheric tręšimas turėtų būti pagrindinis metodas, daug elementų trąšos NPK, kompleksinės gali priimti metodas plinta ir fosfato trąšų gali priimti koncentruotos tręšimo būdas. Lapų purškimas ir šaknų taikymo metodas turėtų būti priimtos pagal trūkumo laipsnį. Taip pat gali būti priimtas metodas, sėklų beicą, sėklų mirkymas ir šaknų panirimas apriboti mikroelementai iš nedidelio šaknies ir vengti kontakto su daug elementų.


5. tręšti pagal dirvožemio savybes


Smėlio dirvožemyje trūksta kalio, azoto trąšų irkalio trąšosturėtų būti taikomos kartu, tačiau kalio trąšų taikymu vienu metu neturėtų būti per didelė, nes kalio jonai taip pat gali turėti antagonistinis poveikis absorbcijos kalcio, magnio ir amonio, kuris sukels kalcio trūkumo ir magnio augaluose. Azoto trąšų dirvas taikymo neturėtų būti per didelis, kitaip bus sunku įsisavinti kalcio jonų, kai augalams amonio jonų koncentracija yra didesnė. Kai maliarijos negalia obuolių srityse yra kalcio trūkumas sukelia per didelis azoto kiekis.www.agronaturetech.com

El. paštas: info@agronaturetech.com