Namuose > žinios > Turinys

Ar vyšniniai nori naudoti ekologišką trąšų ar kompleksinį trąšų?

May 30, 2018

image.png

Organinėse trąšose yra daug biologinių medžiagų, gyvulinės ir augalinės liekanos, atliekos, atliekos, pvz., Organinių mėšlo panaudojimas ne tik suteikia visapusišką mitybą pasėliams, bet ir ilga trąšų efektas, gali padidinti ir atnaujinti dirvožemio organines medžiagas, skatinti mikrobų auginimą , gerinant dirvožemio fizines ir chemines savybes bei biologinį aktyvumą.

Sudėtinės trąšos yra neorganinės, dažniausiai didelės sudėties cheminės trąšos, pagamintos fizikine ar chemine sinteze. Labai svarbu subalansuoti tręšimą, pagerinti trąšų naudojimą ir skatinti didelį derlių bei stabilų derlių derlių.

Kalbant apie dvi trąšas, mūsų pasiūlymas yra naudoti daugiau organinių trąšų. Kadangi sudėtinių trąšų ribinė būklė yra didesnė nei organinių trąšų. Jos maistinių medžiagų santykis visada fiksuotas, o skirtingų dirvožemių ir pasėlių poreikis, kiekis ir proporcijos yra skirtingi. Prieš naudojimą, dirvožemio matavimas turėtų būti atliekamas siekiant suprasti dirvožemio struktūrą ir mitybos būklę. Be to, norint pasiekti geresnių rezultatų, ji turėtų būti derinama su vienkartinėmis trąšomis. Tiesą sakant, šios dvi trąšos taip pat gali būti naudojamos kartu, kompleksinės trąšos ir organinės trąšos gali būti naudojamos kartu siekiant pagerinti trąšų efektyvumą ir maistinių medžiagų panaudojimo lygį. Organinių trąšų naudojimas ne tik pagerina dirvožemį ir aktyvina dirvožemyje naudingus mikroorganizmus, bet ir taupo energiją ir mažina aplinkos taršą. Kai kurių bioorganinių trąšų naudojimas gali ne tik išvengti sudėtingo tradicinių organinių trąšų gamybos proceso, bet ir suteikia dirvožemiui daug naudingų mikroorganizmų, kad aktyvuotų dirvožemio maistingąsias medžiagas ir sumažintų nuolatines derliaus kliūtis. Įprasta dozė nepažeidžia augalo šaknų. Tačiau per daug organinių trąšų degs šaknis. Organinės trąšos fermentuojamos ilgą laiką, o neorganinių druskų kiekis juose nėra mažas. Todėl, jei taikomas dar tręšimas, jonų koncentracija šaknyse tikrai bus per didelė ir atsiras šaknų deginimas. Tačiau nėra augalų deginimo.

1. Organinių trąšų trąšų poveikis yra stabilus ir lengvas, o dirvožemio tirpumas pakinta santykinai lėtai, dėl ko augalų dehidracija nepakinta.

2. Organinės trąšos apdorojamos aukštos temperatūros ir senėjimo fermentacija, o ant dirvožemio, skirtingai nei neperdirbto ūkio mėšlas, bus niežtinti ir fermentuoti, o puvę augalai šaknis bus puviniai.

image.png


Ką daryti, jei suma yra per daug?

1. Vėdinimas turėtų būti sustiprintas, kad būtų išvengta oro taršos plitimo. Organinės trąšos pagamintas amoniakas vyks senėjimo procese, kuris lengvai sunaikins daržoves. Todėl, kai įvyksta rūkymo sėklų reiškinys, reikia didinti vėdinimo skaičių ir laiką, kad amoniako dujos į patalpą galėtų būti išleidžiamos iš patalpos laiku, kad būtų išvengta oro taršos.

2. Didinant šaknies mulčias trąšų su vandeniu, išlaikyti funkcinius produktus mulčias, kad sumažintų neskausmingų organinių trąšų poveikį pagrindinei priežasčiai, tuo pačiu metu, kaip ir bioakumuliacinės mėšlo trąšos, slopina šaknies ligos infekciją.