Namuose > žinios > Turinys

Jūros dumblių ekstrakto istorija

Jun 27, 2018

Jūros dumblių ekstraktą sudaro azotas, fosforas ir kalis, organinės medžiagos, jūros dumblių ekstraktai, rafinuota huminė rūgštis, amino rūgštys , baltymai, naudingos aktyviosios bakterijos ir kitos žaliavos. Tai ypač pridedama su įsišaknijusiomis medžiagomis, mikroelementais ir tt, ir rafinuota pagal mokslinę formulę. Jūros dumblių plėtra vyko per tris etapus: nykimo jūros dumbliai → jūros dumbliai pelenai (milteliai) → jūros dumblių ekstraktai. Todėl natūralios jūros dumblių trąšos yra labiausiai reikalingos trąšos ekologiniam žemės ūkiui plėtoti.


Jūros dumblių ekstraktas gali būti suderintas su augalų ir dirvožemio ekosistemomis. Jame yra natūralių junginių. Pavyzdžiui, natrio alginatas yra natūralus dirvožemio kondicionierius, kuris skatina dirvožemio agregatų susidarymą, pagerina porų plotą dirvožemyje ir koordinuoja kietąsias medžiagas dirvožemyje.

Skysčių ir dujų proporcijos atstato natūralios dervos balansą, prarastą dėl pernelyg apsunkinto dirvožemio ir cheminės taršos, didinti dirvožemio biologinį aktyvumą, padidinti esamų maistinių medžiagų išsiskyrimą, palengvinti šaknų augimą ir pagerinti pasėlių atsparumą.


Nuolatinis jūros dumblių ekstrakto naudojimas gali pagerinti dirvožemį, paskatinti gilų įsišaknijimą, sustiprinti imunitetą, sunaikinti kenksmingas bakterijas, kiaušinius, mažinti pesticidų kiekį ir sumažinti fitotoksiškumo bei trąšų žalą. Ilgalaikis naudojimas gali atleisti dirvožemį, pasidaryti pasėlių atsparus aukštai temperatūrai, sausrai, didinti temperatūrą, užkirsti kelią užšalimui ir pasipriešinti sunkiajam svoriui, todėl augalai gali visiškai absorbuoti azoto, fosforo ir kalio maistingąsias medžiagas dirvožemyje, pagerinti pasėlių fotosintezę, pagerinti medžiagų apykaitą ir gaminti maistines medžiagas. Naudojimo lygis pasiekia didžiausią vertę, o gamybos didėjimo poveikis yra labai didelis.


Tradicinės cheminės trąšos turi vieną trąšų poveikį ir rimtą taršą, o dėl ilgalaikio naudojimo dirvožemis bus sunaikintas. Jūros dumblių trąšos yra natūralus jūros dumblių ekstraktas, kuris yra nekenksmingas žmonėms ir gyvuliams ir neturi aplinkos taršos. Jis yra išvardytas kaip speciali organinių maisto produktų trąša užsienio šalyse. Jūros dumblių ekstraktai ir serijos produktai yra labai tinkami žalių maisto produktų ir ekologiškų maisto produktų gamybai Kinijoje. Jūros dumblių ekstraktų ir serijos produktų funkcijos yra tradicinių organinių trąšų trūkumas Kinijoje ir lėtesnis trąšų efektyvumas. Jos paraiška padės Kinijos žemės ūkio produktams patekti į tarptautinę rinką. Remiantis statistiniais duomenimis, Kinijoje yra daugiau nei 100 didelių ekonominių jūrinių dumblių rūšių, tarp kurių trūksta didelio efektyvumo rūšių ir gausių išteklių. Jūros dumblių trąšų plėtojimo ir taikymo perspektyvos yra plačios.

image.png