Namuose > žinios > Turinys

Trys problemos turi būti atkreiptas dėmesį, kai organinių trąšų į arbūzą.

May 16, 2018

Kadangi žemės ūkio modernizavimas yra didesnis ir aukštesnis, ekologiški produktai vis labiau populiarėja. Vyriausybės parama ir vartotojų svarba, kad žemės ūkio organinės trąšos greitai vystosi ir atlieka svarbų vaidmenį žemės ūkio produkcijos gamyboje. Organinės trąšos - tai auginimo ar laukinių žaliųjų trąšų augalų panaudojimas, kai dirvožemio mikroorganizmai atlieka svarbų vaidmenį mineralizacijos metu, o po to grįžta į dirvožemį, kurį augalai sugeria.

Ūkininkams tinkamos trąšos turėtų būti kruopščiai parinktos daugelyje žemės ūkio trąšų, siekiant padidinti žemės ūkio kultūras. Reikėtų labiau išmatuoti produktų turinį ir kokybę. Todėl rekomenduojama augalų organines trąšas pasirinkti kaip gerą, lengvai įsisavintą pasėliais ir skatinti žaliąsias augalų fotosintezę.

Organinių trąšų pasirinkimas yra svarbiausias dalykas. Daugybė arbūzų auginami kalvotose vietovėse. Dirvožemis yra prastas ir prastas, o dirvožemio sluoksnis nėra pakankamai gilus. Ekologinės trąšos, nors yra daug privalumų, tačiau organinių medžiagų nepakanka, vis dar turi sudaryti kompleksą neorganinių kompleksinių trąšų, kalio sulfato kompleksinių trąšų, ypač organinių ir neorganinių trąšų, uždelstų kombinuotų organinių trąšų , veiksmingai skatina arbūzų cukraus kilimą, visiškai prisimena įvairius trąšų įtakas.

image.png

Taikyti metodus. Pirma, organinės trąšos turi būti naudojamos praėjus 15 ~ 20 dienų iki arbūzų sodinukų, ankstyvas naudojimas gali pamatyti poveikį anksti, poveikis bus menkas; Antrasis turi būti taikomas dirvožemio sluoksniui, esančiam žemiau 20 cm, siekiant paskatinti šaknų sistemą sujungti, sekliai, kad būtų lengva prarasti; Trečia, pritaikius organines trąšas, dirvožemis turi gerą drėgmės kiekį, o kuo geriau dirvožemio drėgmės kiekis, tuo greičiau išleidžiamos trąšos. Ketvirtasis tikslas - išvengti cheminių trąšų, kurių sudėtyje yra chloro, naudojimą, kad nebūtų sumažintas cukraus kiekis, turėjusį įtakos kokybei.