Namuose > žinios > Turinys

Humino rūgšties, geltonos rūgšties ir aminorūgšties poveikis ir skirtumai.

May 23, 2018

1. Humino rūgštis


Humino rūgštis yra augalų ir gyvūnų liekanos, daugiausia dėl mikrobų skilimo ir augalinių šiukšlių transformacijos bei sudėtingų cheminių reakcijų, sudarančių organines medžiagas. Mikro-perspektyvoje ji susideda iš aromatinių ir įvairių organinių polimerų funkcinių grupių, daugiausia sudaryta iš anglies, vandenilio, deguonies, azoto ir sieros elementų, yra natūralus daugiavalandis polikondensacijos tipo fenolio aromatiniai junginiai ir azoto junginiai. Jo funkcija - geras fiziologinis aktyvumas ir absorbcija, kompleksavimas, keitimasis ir pan. Jis yra plačiai paplitęs žemos kokybės akmens anglių, gyvulių atliekų, organinių trąšų, dirvožemio, vandens nuosėdų, gyvūnų ir augalų likučių.

Mes matome juodąjį dirvą, nes jo sudėtyje yra humuso rūgšties, žemos anglies kiekis, pvz., Atmosferos akmens anglių, lignito, durpių humino rūgšties kiekis yra didžiausias (30% 80%), po kurio organinis kompostas sudaro 5% - 20 % Kiekvienas dirbtinis oksidavimas, toks kaip oro, ozono ar azoto rūgšties apdorojimas, gali sudaryti regeneracijos humusinę rūgštį.

Atsižvelgiant į tirpumo ir spalvos klasifikaciją tirpale, jį galima suskirstyti į tris grupes: pirma, dalis, kuri tirpsta acetone arba etanolyje, vadinama rudo puvinio rūgštimi; Antra, acetonas netirpsta vadinamas juodais puviniais; Trečia, dalis, kuri tirpsta vandenyje arba atskiestoje rūgštyje, vadinama geltonu puviniu.

Jis naudojamas žemės ūkiui kaip maistinis priedas, šakniavaisių ir šakniavaisių priedų priedai, dirvožemio kondicionierius, augalų augimo reguliatorius, lapų trąšų junginys, šaltasis agentas, sausrai atsparus agentas, kompleksinių trąšų sinergiklis ir tt Humino rūgšties trąšos, kuri yra kombinuota naudojant azotą ir fosforą, didina efektyvumą, gerina dirvožemį, skatina augalų augimą ir gerina žemės ūkio produktų kokybę. Manoma, kad magnio humatas, cinko humatas, humusinė rūgštis ir karbamidas gerokai padidina vaisių medžių dirvožemio trūkumą magnio, cinko trūkumo ir geležies trūkumo. Humino rūgšties ir herbicido, atrazino ir kitų pesticidų derinys gali pagerinti veiksmingumą ir slopinti detoksikaciją. Natrio humatas yra veiksmingas obelų puvinio gydymui.


2. Fulvo rūgštis


Plati prasme yra augalų augimo reguliatorius, gali paskatinti augalų augimą, yra ypač tinkamas augalų lapų atidarymo kontrolė, mažėja transpiracija, nuo sausros yra svarbus poveikis, gali pagerinti meno gebėjimą, didinti produkciją ir pagerinti kokybę - pagrindinis kviečių panaudojimo objektas , kukurūzai, saldžiosios bulvės, kukurūzai, ryžiai, medvilnė, žemės riešutai, rapsai, tabakas, šilkaverpiai, melionai ir vaisiai, daržovės ir tt; Gali būti sumaišytas su kai kuriais be šarmo pesticidais, dažnai sinergetiniu poveikiu.


3. Amino rūgštys


Aminorūgštys turi tris vaidmenis augalų augimui: pirma, papildomas organinio azoto maitinimo šaltinis; Antra, chelatinis agentas iš metalo jonų. Aminorūgštys atlieka chelatinio metalo jono funkciją, lengvai auginamos reikiamu kiekiu elementų ir mikroelementų (kalcio magnio geležies mangano cinko vario molibdeno boro ir kt.), Kad augalas perneštų kūną, pagerintų augalų naudojimą maistinių medžiagų įvairovė; Trečia, preparatas skatinantis fermentas. Amino rūgštys yra promoters ir katalizatoriai fermentų sintezei augaluose, kurie atlieka svarbų vaidmenį augalų apykaitoje. Tačiau aminorūgštys yra lengvai įsisavinamos / skaidomos bakterijomis dirvožemyje, taigi jos neturėtų būti naudojamos kaip pagrindinė trąša dirvožemyje. Vietoje to jis yra pagamintas į lapų paviršiaus trąšas, kuris purškiamas ant lapų, kad augalai galėtų absorbuoti amino rūgštis ir kitus elementus tiesiai per lapus.