Namuose > žinios > Turinys

Sodo dirvožemio organinės medžiagos didinimo kelias

Jul 18, 2018


Dirvožemio organinės medžiagos kalbama apie visų rūšių organinių junginių, kurių sudėtyje yra anglies dirvožemyje įvairiomis formomis. Ji apima įvairius produktus iš skirtingų skilimo ir sintezės etapuose gyvūnų, augalų ir mikroorganizmų liekanas dirvoje. Dirvožemio organinės medžiagos yra visų maisto medžiagų, reikalingų augalų augimą, nuolat išleidžiant augalų ir mikroorganizmų naudojimą, tuo pačiu metu spaudai mikrobų gyvenimo veiklos, reikalingos energijos, organinės medžiagos mineralizacija ir pagerinti stabilumą dirvožemio dalelių, keičiant dirvožemio terminių savybių įtaka dirvožemio katijonų mainų talpa ir kitas funkcijas ir galiausiai įtakos dirvožemio fizika ir chemija. Dirvožemio organinės medžiagos yra svarbus dirvožemio derlingumą ir sodo indeksą. Dirvožemio organinės medžiagos gali būti tiesiogiai į vaisių medžių augimo suteikia daug maistinių medžiagų ir fiziologinius veikliųjų medžiagų, yra glaudžiai susijęs su vaisių derlius, vaisių kokybė, yra didelis derlius ir pastovius ir kokybės sodo pagrindinio vaisių auginimo sąlygos. Todėl, tai norint pagerinti dirvožemio derlingumą plantacijos padidinti dirvožemio organinės medžiagos kiekį.


image.png


Būdų, kaip pagerinti dirvožemio organinės medžiagos:

Mokslo taikymo organinės trąšos, sodo padengtos, sodo apželdinimas, sodo sodinimo ir gamtinių žolė yra veiksmingų priemonių, skirtų pagerinti dirvožemio organinės medžiagos.

1) taiko organinės trąšos

Didinti organinių trąšų sodų yra svarbi priemonė siekiant pagerinti dirvožemio organinių medžiagų, tręšti dirvožemį ir sodų dirvos kokybei gerinti. Organinių trąšų taikymu gali žymiai padidinti dirvožemio organinių medžiagų kiekis, o padidėjimasorganinės medžiagosyra tiesiogiai susijusi su paraiškos suma. Yra daug rūšių organinių trąšų šaltinių, daugiausia įskaitant žmonių ir gyvūnų mėšlo, augalų liekanų, įvairių rūšių tortas trąšų, komposto, komposto, mėšlo, mėšlo, pelkės mėšlo, žaliųjų trąšų ir kitų žemės ūkio trąšos ir prekių organinės trąšos. Didėjant trąšų paraiškos pateikimo metus, organiniu dirvožemio organinių medžiagų, bendrojo azoto, fosforo ir prieinama fosforo ir prieinamas kalio kiekis padidėjo, šarmo tirpale azoto buvo santykinai stabilios būsenos, ir cheminių trąšų dirvožemį šarminės hidrolizės n yra mažėjanti tendencija kiekvienais metais.

2) vaisių medis vada

Jis taip pat yra svarbi priemonė siekiant pagerinti dirvožemio organinės medžiagos grąžinti vaisių sode po tam tikru būdu neapdoroti. Jei vaisių medis vados aprėpties tiesiai po medžiu, kurie veža į ligų ir kenkėjų šaltinis gali pakenkti sodo, kraikas gali būti renkami tam komposto, aukštos temperatūros netvarkiojo masyvo gedimas po sterilizacijos, kreipėsi į sodą.

3) sodo aprėptis

Sodo užklojimas naudoti derliaus šiaudų, piktžolės sode, miręs šakos ir lapai vaismedžių kaip medžiagos. Piktžolių lapų ir sausų šaknų, pvz., pjauti žolę po komunos yra daugiausia platinamas 0 ~ 20 cm dirvos sluoksnį, dirvožemio degradacijos, transformacijos, humuso, formavimas gali padaryti dirvožemio organinės medžiagos kiekis padidėjo.

4) sodo žolę

Orchard žolės apželdinimas yra labiausiai ekonomiškas ir efektyvus būdas padidinti sodo dirvožemio organinė medžiaga, gimęs iš žolės šaknys ir palieka likučių daug į sodą, ir dirvožemio degradacijos, transformacijos, dirvožemio organinėms medžiagoms padidėjo. Dirbtinės arba natūralios žolės gali padidinti organinės medžiagos dirvožemyje kiekis 2,4 % ~ 57,5 %. Šio tyrimo rezultatai buvo plačiai pripažinta, kad sodai, ypač ankštinių pašarų, pašarų yra veiksmingas būdas tręšti dirvožemį. Ankštinių augalų Žalioji trąša turi savybių greito augimo, mažos žalios ląstelienos kiekis, aukštas naudojamąją vertę, išsamią mitybos aukšto pajamingumo, lengvai puvinio, laiku trąšų tiekimas.

5) nustato ekologinius sodų

Jis taip pat veiksmingas būdas pagerinti dirvožemio organinės medžiagos užtikrinti ekologinių sodų su žolės auga sodai ir tinkamos naminių paukščių.


image.png


Rodyti sodo dirvožemio organinės medžiagos yra maža Kinijoje, mėšlo arimas yra nepakankamas, trūksta organinių trąšų šaltinis, darbo trūkumus ir mokslo valdymo sąmonės, stiprinti vaisių augintojams padidinti ekologinio sodo investicijas, nustatyti žaliosios trąšos šaltinį, realizuoti orchard žolės sodinimui, teikia didelę reikšmę sodo žolių rūšių naudojimas, stiprinti mokslinių tyrimų junginių sistemos, vaisių žolė yra pagerinti status quo vaisingumo skilimo plantacijos, pagerinti vaisių kokybės, efektyvus būdas skatinti tvariai naudoti sodo sveikatos.