Namuose > žinios > Turinys

Namų gėlės dažniausiai naudojamos organinės trąšos

Aug 08, 2018


Ekologinės trąšos yra labai geros augalų ir augalų gėlių ir medžių. Be to, kad mikroorganizmai gali išsiskirti iš šaknų absorbuojamų maistinių medžiagų, jie taip pat gali pagerinti dirvožemio struktūrą, padidinti vandens laikymą ir trąšų laikymą bei dirvos pralaidumą. Yra daugybė organinių trąšų, kurias galima suskirstyti į organines organines trąšas ir augalines organines trąšas.

image.png

Pagrindinės organinės trąšos įvedamos taip:

Pirma, mėšlas - naminių gyvūnų mėšlas, sumaišytas su likusiu pašaru ar pašaru. Yra daug azoto, bet taip pat yra ir koks nors fosforas ir kalis.

Antra, vištienos ir ančių mėšlas: vištiena ir kitas naminių paukščių mėšlas yra pagrindinis fosforo trąšų šaltinis, tinka visų rūšių gėlėms, ypač vaisių žiūrėjimo gėlėms.

Trečiasis augalinis pelenas: bus sausas šakniavaisių piktžoles, pvz., Degintas pelenas, kuriame yra daugiau kalio, yra pagrindinis kalio šaltinis. Tai šarminis trąšas.

Ketvirta, žemės riešutų sėlenos arba žemės riešutų pyragas: daugiau azoto, bet taip pat yra fosforo ir kalio. Švarus ir higieniškas nei gyvūnų išmatose.


Kaulų miltai yra vienas iš pagrindinių fosforo trąšų šaltinių.

Šeimos sodininkystė, ypač miestuose, dažnai kai kurie sodininkai mano, kad negali gauti organinių trąšų. Tiesą sakant, tol, kol dažnai atkreipiamas dėmesys į laiką, galima gaminti organines trąšas. Jei daržovių lapus, pupelių lukštą, meliono žievelę galima įdėti į stiklainį altorių, pridėti dangtelio plombos, po 2-3 mėnesių fermentas skilinama, būti labai geromis trąšomis. Sugedusios sojos pupelės, žemės riešutai ir kiti virti, taip pat žuvų dugniai, žuvų kaulai ir kt., Talpykloje įpilta vandens po fermentacijos ir skilimo, taip pat gali tapti veiksmingu, mažu azoto, fosforo ir kalio organinių trąšų kiekiu . Nepamirškite, kad jis gali būti naudojamas tik tada, kai jis yra prinokęs.