Namuose > žinios > Turinys

Trąšos yra veiksmingesnės nei pesticidai

Apr 28, 2019

image


Kinija susiduria su sparčiu kenksmingų organizmų pasipriešinimo augimu, o ekspertai reikalauja, kad, jei situacija tęstųsi, pasekmės nebėra. Todėl kasdienėje gamyboje turime sumažinti priklausomybę nuo pesticidų. Be cheminių vaistų pakeitimo biologiniais pesticidais, yra dar vienas saugus ir veiksmingas metodas.


Tręšti!


Kalio trąšos - kalio humato trąšos gali padidinti pasėlių atsparumą stresui ir gali slopinti įvairių augalų ligų ir vabzdžių kenkėjų atsiradimą. Augaliniai pelenai yra dažniausiai naudojamas augalų kenkėjų kontrolės trąšos. Jei naudokite augalų pelenus 10 kilogramų į vandenį 50 kilogramų, po 24 valandų panardinimo filtras užpildo filtratą, gali veiksmingai nužudyti amarų. Vaismedžiams su šaknų puviniu pirmiausia iškasti šaknų dirvožemį, nuvalykite šaknų žievę, tada šiek tiek orą ir tada kiekvienas augalas yra palaidotas su 2,5-5 kg augalų pelenų, po 1-2 mėn. naujų šaknų.


Organinės trąšos - organinės trąšos gali papildyti dirvožemio organinę medžiagą, padaryti naudingus mikroorganizmus dauginasi, slopina patogenines bakterijas dirvožemyje, gerinti dirvožemį, sureguliuoti rūgšties ir bazės pusiausvyrą, padaryti dirvožemio aplinką tinkamesnę daržovių augimui, sumažinti dirvožemį ligų ir vabzdžių kenkėjų.


Bioorganinė trąša - nauja rinkoje esanti bioorganinė trąša dabar yra „medicinos ir trąšų integravimo“ funkcija ir pridėjo mikroorganizmų bakterijas kenkėjų kontrolei, pvz., Biologinei trąšai, pridėjus alyvinę ir violetinę sporą kontrolei. šaknų mazgo nematodo ir biologinių trąšų su žaliosios metarizijos metarizija, skirta grubų kontrolei.


Racionalus organinių trąšų ir biologinių organinių trąšų naudojimas yra ne tik ekonomiškas, saugus ir efektyvus augalų ligų ir vabzdžių kenkėjų prevencijai ir kontrolei, bet ir tręšimo savybėms, nekenkiant natūraliems priešams ir ne teršiant aplinką.El. Paštas: info@agronaturetech.com