Namuose > žinios > Turinys

Penkias klaidas vaisių medžių tręšimas

Nov 08, 2018

1) kuo arčiau į tręšimo vietoje yra medis, tuo geriau.

Daug vaisių ūkininkai mano, kad apvaisinimo yra toli nuo medžio, šaknų rezorbcija yra prasta, ir maistinių medžiagų panaudojimo neprieinamas, todėl apvaisinimo yra labai panašus į medį. Kai yra mažiau nei puse metro nuo kaklo šaknų, ir net iškasti stuburą šaknis. Todėl nukentėjusiosios šaknų degimo reiškinys dažnai pasitaiko, ir poveikis dažnai duoda priešingus rezultatus.


2) daugiau yra geriau.

Kai kurie vaisiai ūkininkai neturi nuspręsti ne sumatrąšostaikymas atsižvelgiant į tos trąšos, medis galimas stiprumas, medis kūno dydį, derliaus kiekis ir dirvožemio derlingumo sąlygos. Rezultatas yra disbalansas tarp pasiūlos ir paklausos maistinių medžiagų organizme medis, šaknis dead tree sunkiųjų, ligų ir vabzdžių veisimo, mityba augimo ir reprodukcijos šviesos, ir tik ilgas medžio deginimas , su mažai arba jokių rezultatų.


3) tręšimo laiką iš įtemptos.

Kai kurių vaisių nėra pagrįstas vaisių medžių tręšimo trąšos laikotarpiui, bet pagal darbo užimtas neveikos tręšimas "trąšų medžiai turi ne tuščia, tuščiosios eigos trąšų medžių nereikia", turėtų pavasarį trąšos vasara apvaisinimo, tręšimas turėtų būti taikomas apvaisinimo į žiemos, turėtų būti po to, kai prieš gėlių trąšos į trąšų, vaisių po riebalus į riebalų, po praleistus geriausia trąša, vaismedžiai su nuolaida gerokai padidinti derlius.


4) tręšimo būdas nustatomas ne bus.

Sodo rudens bazės trąšų ir kviečių lauką rudens sėjos tręšimo konflikto, daug vaisių ūkininkai bus naudoti trąšų pakeisti bazės trąšų valią, arba derliaus šiaudų nesuirusių pakeisti mėšlo ir kitų ūkių mėšlo ir pan.


5) didelio žemės šviesos žemę patręšti.

Daug vaisių ūkininkai yra įpratę prie požeminės apvaisinimas, ir jie turi mažai arba jokio supratimo taikant trąšos ant žemės, t. y., lapų purškimas, vedantis į rimtą fiziologinių ligų, pavyzdžiui, geltona lapų liga, lobular ligos, vaisinės ligų ir ankstyvo defoliacijos liga.


image


Kur yra geriausia vieta patręšti vaismedžius?


1. taikyti trąšos vaismedžiams. Visų pirma, reikėtų žinoti, kad vaismedžiai daugiausia pildo šaknis plaukų šaknų sistema.


2. trąšų taikomos vaisių medžiai turėtų būti daugiausia projekcija krašto kupolo arba šiek tiek atstumu nuo medžio kamieno, ne per arti medžio kamieno, nes medžio kamieno yra storas šaknis su mažiau plonųjų šaknų ir šaknų plaukais , kuri nėra palanki trąšų įsisavinimo.


3. šie principai turėtų būti įsisavinant išsamiai taikyti vaismedžių trąšos: vaismedžiai su giliai šaknis paskirstymo taikyti tinkamas gylis, o priešais taikyti gylį; Organinių trąšų suyra lėtai, bet tiekimo trąšų laikotarpis yra ilgesnis, gali būti taikomas giliai, trąšų mobilumą yra didelis, gali būti taikomas sekli; Jei giliai šaknis vaismedžių, pvz., kriaušė, taikomi organinių trąšų, Gylis turėtų būti 40-60 cm ir sekli šaknis vaisių medžiai, pavyzdžiui, slyva taikyti organinių trąšų, Gylis turėtų būti 30-40 cm. Po tręšimo, taikyti naujas lipidų membranos pagerinti trąšų poveikis.


4. taikyti trąšos vaismedžiams, kuris gali būti taikomas sandarinti arba tankiai pasodinti sodus su seklių taikymo tarp eilių ir augalų, pageidautina su mažai arba jokios žalos daug šaknų, taip, kad būtų visiškai daryti trąšų poveikį, paskatinti naudoti trąšų norma ir pasiekti tikslą didinti derlius ir pajamos.WWW.agronaturetech.com

el. paštas: info@agronaturetech.com