Namuose > žinios > Turinys

Suteikti pirmenybę su organinėmis trąšomis ir trąša yra pagalbinė

Oct 10, 2018

"teikti pirmenybę organinėms trąšoms, trąšoms yra pagalbinė" trąšų principas, tiesiog šiuo metu yra labiausiai tinkamas trąšų kelias!


JK, Prancūzijoje, Japonijoje ir kitose šalyse jie sumažino trąšų, daugiausia organinių trąšų, naudojimą. Nors trąšų ir pesticidų naudojimas buvo labai sumažintas, grūdų derlius padidėjo, o kokybė yra daug geresnė nei anksčiau.


image.png


Organinės trąšos su trąšomis turi 5 didelius privalumus!


Nauda 1: trąšų maistinių medžiagų kiekis yra didelis, trąšų poveikis yra greitas, tačiau trunkantis laikas yra trumpas, maistingosios medžiagos yra vienkartinės, ekologiškos trąšos yra priešingos, organinės trąšos ir trąšos gali būti naudojamos mišriam naudojimui, todėl gali būti naudingos, kad būtų galima sutrumpinti, patenkinti kiekvieną auginimo periodą iki reikia maistinės medžiagos.


Nauda 2: kai dirvožemyje naudojamos trąšos, kai kurios maistinės medžiagos yra absorbuojamos ar nustatomos dirvožemyje, o tai sumažina maistinių medžiagų efektyvumą. Sumaišius su trąšomis ūkininkams ir ūkininkams, jis gali sumažinti kontaktinį paviršių tarp trąšų ir dirvožemio, sumažinti trąšų dirvožemį nustatymo tikimybę ir pagerinti maistinių medžiagų prieinamumą.


Nauda 3: bendras tirpumas trąšose yra didelis, dėl jo padidėja osmosinis slėgis dirvožemiui po įdėjimo, kuris turės įtakos maistinių medžiagų ir vandens pasėliams absorbcijai ir padidins maistinių medžiagų praradimo galimybę. Naudojant kartu su organinėmis trąšomis, jis gali įveikti šį trūkumą ir skatinti augaluose esančių maistinių medžiagų ir vandens įsisavinimą.


Nauda 4: jei šarminis dirvožemis yra naudojamas tik rūgštinėse trąšose, po to, kai amonius absorbuojamas augalais, likusios rūgščios šaknys susimaišys su vandenilio jonais dirvožemyje, kad susidarytų rūgštys, dėl ko padidės rūgštingumas ir dirvos kietėjimas. Jei sumaišoma su organinių trąšų kolokacija, gali pakelti dirvožemio buferinį pajėgumą, efektyviai pritaikyti pH vertę, nepadidinti dirvožemio rūgštingumo.


"Advantage 5": kadangi organinės trąšos yra mikrobų gyvenimo energija, trąša yra neorganinė mityba, kuri teikia mikrobų augimą ir vystymąsi. Abiejų derinys gali skatinti mikroorganizmų gyvybingumą ir toliau skatinti organinių trąšų skilimą. Dirvožemio mikroorganizmo veikla taip pat gali gaminti vitaminus, biotinus, nikotino rūgštį ir pan., Didinti dirvožemio maistines medžiagas, pagerinti dirvožemio gyvybingumą ir skatinti augalų augimą.


Todėl siūlome keletą trąšų pakeisti organinėmis trąšomis, sumažinti trąšų kiekį ir padidinti organinių trąšų kiekį. Organinių ir neorganinių trąšų derinys yra mokslinė žemės ūkio tręšimo strategija, taip pat dabartinės ir būsimos tręšimo kryptis ir tendencija.www.agronaturetech.com

El. Paštas: info@agronaturetech.com