Namuose > žinios > Turinys

7 didieji indėliai, kuriuos ekologiški trąšos daro žemdirbystei

Jan 16, 2019


1. Gerinti dirvožemio derlingumą

95% dirvožemio mikroelemento yra netirpios būsenos pavidalu, negali būti absorbuojamas augaluose, jame yra daug organinių rūgščių ir mikroorganizmų metabolitų medžiagų, pavyzdžiui, karšto vandens pridėjimas lede gali greitai atsekti tokius elementus kaip kalcio, magnio, sieros, vario, cinko, geležies, boro, molibdeno ir kitų augalų esminių mineralinių elementų ištirpinimo, tampa maistinėmis medžiagomis, kurias gali tiesiogiai absorbuoti augalai, labai padidino dirvožemio gebėjimą.


Organinės trąšos organinėse medžiagose didina dirvožemyje esančių organinių medžiagų kiekį, o tai mažina dirvožemio sukibimo laipsnį, todėl gali padėti deramai koordinuoti ir užtikrinti gerą vaisingumą.


2. Pagerinti dirvožemio kokybę ir skatinti dirvožemio mikrobiologinį dauginimąsi

Organinės trąšos gali padidinti dirvožemio mikroorganizmų dauginimąsi. Šie naudingi mikroorganizmai gali suskaidyti organinę medžiagą dirvožemyje, padidinti dirvožemio bendrą struktūrą ir pagerinti dirvožemio sudėtį.


Organinių trąšų naudingi mikroorganizmai gali slopinti kenksmingų bakterijų dauginimąsi, kad būtų galima naudoti mažiau pesticidų. Jei jie naudojami daugelį metų, jie gali veiksmingai slopinti dirvožemio kenkėjus.


image


Tuo tarpu gyvulių virškinamojo trakto ir organinių trąšų mikroorganizmų gaminami fermentai išskiria įvairius aktyvius fermentus. Kai šios medžiagos buvo panaudotos dirvožemiui, dirvožemio fermentų aktyvumas labai padidėjo. Ilgalaikis organinių trąšų naudojimas gali pagerinti dirvožemio kokybę. Jei iš esmės pagerinsime dirvožemio kokybę, nebijome gaminti gerų vaisių.


3. Suteikti visapusišką kultūrų mitybą ir apsaugokite pasėlių šaknis

Organinėse trąšose yra daug maistinių medžiagų, mikroelementų, cukrų ir riebalų, kurių reikia augalams. CO2, išskiriant organines trąšas, gali būti naudojamas kaip fotosintezės medžiaga.


Organinėse trąšose taip pat yra azoto, fosforo, kalio 5% trijų elementų, organinės medžiagos - 45%, gali suteikti visapusišką mitybą.


Tuo pačiu metu, organinių trąšų skilimas dirvožemyje, gali sudaryti visų rūšių humino rūgštis yra polimerinės medžiagos rūšis, turi labai gerą kompleksinio adsorbcijos efektyvumą ir yra naudinga sunkiųjų metalų jonų kompleksiniam adsorbcijai, gali veiksmingai sumažinti sunkiųjų metalų jonų nuodų iš augalų, ir užkirsti kelią jį į augalą, ir apsaugoti flocked humino rūgšties medžiagų šaknis.


4. Stiprinti pasėlių atsparumą ligoms, sausroms ir drėkinimui

Organinių trąšų sudėtyje yra vitaminų, antibiotikų ir pan., Gali sustiprinti pasėlių atsparumą, sumažinti ar užkirsti kelią ligoms. Organinių trąšų įterpimas į dirvą gali padidinti dirvožemio ir sausros atsparumo pasėlių atsparumą vandeniui.


Tuo pačiu metu, organinės trąšos taip pat gali padaryti dirvožemio prarasti, pagerinti ekologinę aplinką pasėlių šaknų sistema, skatinti šaknų sistemos augimą, padidinti šaknų gyvybingumą, gerinti pasėlių atsparumo vandeniui gebėjimą, sumažinti augalų mirtingumą, ir gerinti žemės ūkio produktų išlikimo lygį.


5. Gerinti maisto saugą ir ekologiškumą

Valstybė jau aiškiai nurodė, kad pernelyg didelė neorganinių trąšų naudojimas turi būti ribojamas žemės ūkio gamybos procese, o organinės trąšos yra pagrindinis ekologiško maisto šaltinis.


Kadangi visi organinių trąšų maistiniai elementai yra gana išsamūs, ir šios medžiagos yra visiškai netoksiškos, nekenksmingos ir be užteršimo natūralios medžiagos, ji suteikia būtinas sąlygas gaminti didelį derlingumą, aukštos kokybės ir neužterštą ekologišką maistą. Pirmiau minėta humino rūgšties medžiaga gali sumažinti sunkiųjų metalų jonų daromą žalą augalams, kuris yra lygus sunkiųjų metalų žalos žmogaus organizmui mažinimui.


6. Padidinkite derlių

Naudingi organinių trąšų mikroorganizmai naudoja dirvožemyje esančias organines medžiagas, kad gautų antrinius metabolitus, kuriuose yra daug augimą skatinančių medžiagų.


Jei auga elementas, gali skatinti augalų augimą, abscise rūgštis gali paskatinti vaisių subrendimą, gibberelinas gali paskatinti žiedą nustatyti vaisius, padidinti žiedų skaičių, vaisius, kad išlaikytų normą, padidintų derlių, kad vaisius būtų pilnas, spalva ir blizgesys yra švieži ir šviesi , vis dar gali eiti į rinką prieš laiką, pasiekti didesnę gamybą, kad padidėtų pelnas.


7. Sumažinti maistinių medžiagų nuostolius ir pagerinti trąšų naudojimą

Tikrasis trąšų panaudojimo lygis yra tik 30% ~ 45%. Kai kurios prarastos trąšos patenka į atmosferą, kai kurios prarandamos dirvožemio erozijai, o kai kurios yra įstrigusios dirvožemyje ir negali būti naudojamos augalams.


Naudojant organines trąšas, naudinga biologinė veikla pagerina dirvožemio struktūrą, padidina dirvožemio vandens ir trąšų sulaikymo pajėgumą ir taip sumažina maistinių medžiagų nuostolius. Fosforui ir kaliui pridedant naudingų mikroorganizmų, veiksmingas trąšų panaudojimo lygis gali būti padidintas iki daugiau kaip 50%.


Apibendrinant, gerinant žmonių siekį užtikrinti maisto saugą ir gyvenimo kokybę, ekologiško žemės ūkio plėtra pagreitins organinių trąšų taikymą ateityje ir tuo pačiu metu tikrai atitinka šiuolaikinės žemės ūkio tvaraus vystymosi reikalavimus.www.agronaturetech.com

El. Paštas: info@agronaturetech.com

info ['ɪnfəʊ] 详细 X
基本 翻译
n. 信息 ; 情报
网络 释义
Info:信息
PRODUKTO INFORMACIJA:产品 信息
info port:信息港