Namuose > žinios > Turinys

Išmano apie organinis mėšlas

Sep 19, 2018

Augalams reikia anglies yra sugeria anglies dioksidą iš atmosferos, suteikti maistinių medžiagų per fotosintezę, ir kad pagrindinis cheminių komponentų kūno (lignino, angliavandenių, baltymų ir kt.), o ne teikti anglies per dirbtinių trąšų. Todėl jokios organinės medžiagos anglies elemento negalima pakeisti ar papildyti atmosferos anglies dvideginio (C) anglis. Taigi huminių rūgščių sudėtyje yra anglies, bet ne "anglies trąšos."


Sutinkamai su Kinijos trąšų registracijos administravimą, huminių rūgščių yra vienas techninių rodiklių trąšų registracijos, o "anglies" nėra įtraukta į trąšų Techniniai rodikliai. Suprasti humic rūgštis gaunama iš dirvožemio, huminių rūgščių yra "pagrindinis" medžiaga, dirvožemio derlingumo. Tačiau griežta prasme, huminių rūgščių nėra maistinių medžiagų, bet funkcinis medžiaga, kuri sujungia maistinių medžiagų, pagerina efektyvumą, stabilizuoja maistinių medžiagų, efektyviai stato "dirvos trąšos Harmonija" ir visapusiškai koordinuoja augalų fiziologinius veikla.


Taigi, mokslas turi būti laikomasi. Anglies (C) normalų augimą ir augalų vystymuisi būtinos daugiausia ateina iš anglies dioksido atmosferoje ir nedidelį anglies dioksido kiekį gaunamas iš vandenyje tirpios organinės anglies (įskaitant huminių rūgščių anglies) teikia dirvožemio.