Namuose > žinios > Turinys

Kaip veikia fulvinono rūgšties pagalbiniai augalai

Oct 26, 2018


Fulvos rūgštis yra natūrali vandenyje tirpi miltelių medžiagos plėvelė. Tai augalų augimo reguliatorius, kuriame yra įvairių maistinių medžiagų, reikalingų augalams ir turtingoms organinėms medžiagoms, kurios gali tiesiogiai padidinti dirvožemio organines medžiagas. Pagrindiniai panaudojimo objektai yra kviečiai, kukurūzai, saldžiosios bulvės, soros, ryžiai, medvilnė, žemės riešutai, rapsai, tabakas, šilkaverpiai, melionai ir vaisiai, daržovės ir kt.

 

Pieno rūgšties poveikio pomidorų augimui, derliui ir fotosintezės savybėms tyrimas rodo, kad fungalino rūgšties purškimas sodinukų etape labai padidina šviežios ir sausos sėklos svorį, padidina sausosios medžiagos kiekį ir padidėja šaknies vainiko ir pomidorų sėjinukų šaknų ilgis ir aukštis. Patobulintas vieno lapo pomidorų vandens naudojimo efektyvumas. Todėl fulviko rūgšties skystis, naudojant lapų purškimą, gali sumažinti atsparumo lapams stomatalą, kad būtų atsparus sausrai. Jis taip pat gali pagerinti chlorofilo turinį ir gerai paveikti šaknų sistemą. Svarbu skatinti ir reguliuoti pasėlių augimą ir padidinti pasėlių gebėjimą atsispirti šalčiui, ligoms ir aplinkai. Ilgalaikis drėkinimas gali pašalinti dirvožemio tankinimą dėl tręšimo. Dygimo greitis gali būti pagerintas sūdyti, o šaknis ir juostelė gali skatinti šaknų vystymąsi.


FulPlus (Fulvic Acid milteliai)

Spec:

image


Fulvo rūgšties skystis

Spec:

image


image


Būtent ta, kad organinių trąšų formavimas fulviko rūgštimi, kuris sukuria gerą pramonės ir žemės ūkio ratą, supranta šiaudų smulkių trąšų padėtį, vengia galimybės, kad šiaudai bus tiesiogiai ar virš žemės, ligos ir vabzdžių kenkėjai, šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisija ir kt., ir užtikrina pramonės grandinės sprendimo dėl derliaus derliaus, trąšų didinimo, cheminio dvigubo sumažinimo, dirvožemio gerinimo ir kitos ekologinės apyvartos žemės ūkio saugos.www.agronaturetech.com

elektroninis paštas: info@agronaturetech.com