Namuose > žinios > Turinys

Kaip teisingai taikyti trąšą?

Apr 08, 2019

image


1. Koks dėmesys turėtų būti skiriamas naudojant chemines trąšas


1) po naudojimo karbamido negalima laistyti.

2) amonio bikarbonatas neturėtų būti naudojamas ant dirvos paviršiaus.

3) amonio bikarbonatas netinka naudoti šiltnamiuose ir šiltnamiuose.

4) amonio azoto trąšos neturėtų būti maišomos su šarminėmis trąšomis.

5) nitratų azoto trąšos neturėtų būti taikomos ryžių lauke.

6) amonio sulfatas netinka ilgalaikiam naudojimui.

7) fosfato trąšos neturėtų būti platinamos.

8) kalio trąšos neturėtų būti naudojamos vėlesniame augalų auginimo etape.

9) ilgą laiką nenaudokite vien chloruotų trąšų ir venkite jo naudoti chloruotiems pasėliams.

10) azoto junginių trąšos neturėtų būti plačiai naudojamos ankštiniuose augaluose.2. Taikant organines trąšas reikia atkreipti dėmesį į šias problemas


1) organinėse trąšose esančios maistinės medžiagos nėra visur. Organinėse trąšose yra daug įvairių maistinių medžiagų, o tai yra pranašumas prieš atskiras trąšas. Tačiau maistinės medžiagos, esančios organinėse trąšose, yra per mažos, kad atitiktų didelio derliaus ir aukštos kokybės pasėlių poreikius. Taigi jis turėtų būti naudojamas su trąšomis!


2) organinių trąšų skilimas buvo lėtesnis ir trąšų poveikis vėliau. Nors organinių trąšų kiekis yra pilnas maistinių medžiagų, jo kiekis yra mažas ir dirvožemyje lėtai skaidosi. Jei organinių trąšų kiekis nėra labai didelis, sunku patenkinti maistinių medžiagų pasėlių poreikius.


3) turi būti fermentuojamos organinės trąšos. Daugelyje organinių trąšų yra bakterijų, vabzdžių ir piktžolių sėklų. Kai kuriose organinėse trąšose yra organinių junginių, kurie nepadeda auginti augalus. Todėl juos galima naudoti tik kompostuojant, fermentuojant ir apdorojant.3. Lapų trąšų trijų pagrindinių klaidų taikymas


1) tol, kol „atviras“ gali purkšti, neteisingai!

Kai kurie ūkininkai įsipareigoja trinti trąšas į pasėlius ir daržoves, kaip pridėti keletą rūšių lapų trąšų kartu, manau, kad rūšys yra išsamesnės, o efektas yra geresnis, nesvarbu, ką galvoja ūkininkas, nori tik „pakeisti taip, kad atidarytų“, gali Padaryti lapų trąšų gush, iš tikrųjų kitaip.


Pavyzdžiui, labai lakios trąšos, tokios kaip amoniakas ir amonio bikarbonatas, jei jos naudojamos kaip lapų trąšos, aukšta temperatūra sukels žalą augalams ir sudegins lapus po purškimo, todėl ji negali būti naudojama kaip lapų trąšos. Ir daug mažų trąšų negalima maišyti su pesticidais, rūgščių trąšų ir šarminių trąšų negalima maišyti, naudoti tinkamą trąšą - trąšų, trąšų - vaistų mišinių mišinį, taikyti „pasipriešinimą, įvairius efektus“. , gali atsitikti kitaip.


2) kuo didesnė purškimo koncentracija, tuo geriau. Klaidingas!


Kai kurie ūkininkai mano, kad kuo didesnė trąšų purškimo tirpalo koncentracija lapų paviršiuje, tuo geriau. Tai netiesa. Pavyzdžiui, didelės azoto vandenyje tirpios trąšos turėtų būti mažesnės nei 1%, o kalio dihidrofosfatas turėtų būti mažesnis nei 1%. Daugiau vidutinių ir mikroelementų trąšų, pvz., Kalcio glikolio trąšų, kalcio glikolio borato trąšų, cinko glikolio, geležies chelato, vario chelato ir kt., Jie turėtų būti kontroliuojami tik po 0,2%. Per per storas ne tik negali purškimo trąšų situaciją, priešingai sukels pasėlių lapų dehidratacija, vytėti, todėl trąšų žalą, tai yra, panašus į narkotikų žalą, nuodų. Paprastai purškite ant teigiamų ir neigiamų lapų pusių, kad paskleistumėte trąšas. Per daug trąšų sukelia didesnes išlaidas ir trąšų švaistymą.


3) gali purkšti bet kuriuo metu, neteisingai!


Kai kurie ūkininkai nesugeba suvokti kritinio purškimo laikotarpio, todėl nesugeba pasiekti numatyto poveikio. Kai kurie ūkininkai mano, kad augalų augimo ir vystymosi metu bet kuriuo metu bet kuriuo metu gali įgyvendinti lapų purškimo trąšas, bet taip pat ir neteisingai.


Lapų purškimo trąšos yra geriausios pasėlių augimo pereinamuoju laikotarpiu, kiekvienas purškimo laikas turi būti ne trumpesnis kaip 20 dienų, paprastai kiekvienas pasėlių purškimas 2–3 kartus. Skirtingi augalai, skirtingos trąšų lapų purškimo trąšos, tinkamas laikotarpis taip pat turi tam tikrą skirtumą. Ryžiai, kukurūzai, kviečiai ir kiti grūdiniai augalai, tinkami paleisti, yanghua, tręšimo periodo trąšų purškimas.


Pupelės, žemės riešutai, pupelės, pupelių laukimas ankštinių augalų derliui, tinkamas žiedui, pod periodo žolės trąšoms. Medvilnė turi būti apvaisinta žydėjimo laikotarpiu. Molibdeno trąšos turi būti purškiamos ant augalų prieš žydėjimą. Boro trąšos ir cinko trąšos, pradėjusios žydinti augalų purškimo efektą, yra geriausios.


Nuo gush trąšų laiko pasakyti, turėtų būti ne vėjo debesuota dieną ar bauda dieną ryte, po lapijos veido rasos yra sausas, išvengti intensyvaus saulės aukštos temperatūros, anksti, naktį gush taikymo poveikis yra geras.El. Paštas: info@agronaturetech.com