Namuose > žinios > Turinys

Kaip pritaikyti organinius trąšas

May 11, 2018


blob.png

Pasaulyje plačiai naudojamos biologinės organinės trąšos, kai kurios šalys taiko 45% ~ 60% ir Ameriką 50%. Organinių trąšų kiekis Kinijoje sudaro tik 25% visos trąšų, iš kurių tik 1% ~ 2% gaminama gamykloje. Šiuo metu bendras biologinių trąšų įmonių skaičius viršijo 850, o metinė produkcija siekia apie 8,5 milijono tonų. Pastaraisiais metais Kinijos biologinių organinių trąšų rinka kasmet augs 5 proc., Ji vaidins svarbų vaidmenį žemės ūkio gamyboje ir skatins žemės ūkio plėtrą.

blob.png

Kaip naudoti organines trąšas


1) Pridėkite organines trąšas, sumažinkite trąšas

Visapusiškos tiekiamos maistinės medžiagos, reikalingos augalų auginimui: trąšų maistinių medžiagų kiekis yra didelis, trąšų poveikis yra greitas, tačiau trumpos, viena maistingųjų medžiagų, organinių trąšų trukmė, priešingai, organinių mėšlo ir cheminių trąšų mišinys gali papildyti vienas kitą, susitikti derliaus maistinių medžiagų poreikius sezonui su.


2) išsaugokite maistines medžiagas, mažinkite nuostolius ir pagerinkite maistinių medžiagų derlių sugėrimą

Tirpumas cheminėse trąšose yra didelis, dėl jo padidėja osmosinis slėgis dirvožemiui, o tai daro įtaką maistinių medžiagų ir vandens įsisavinimui ir padidina maistinių medžiagų praradimo galimybes. Jei jis derinamas su organinėmis trąšomis, jis gali įveikti šį trūkumą ir skatinti maistinių medžiagų ir vandens įsisavinimą.


3) Veiksmingai derinkite dirvožemio pomą ir pagerinkite dirvožemio struktūrą.

Šarminiuose dirvožemiuose yra viena rūgštinė cheminė trąša. Kai amoniakas sugeria augalą, likusi rūgštis derinama su rūgštimi, kurią sukelia vandenilio jonai dirvožemyje, todėl gali padidėti rūgštingumas ir pablogėti dirvožemis. Jei derinama su organinėmis trąšomis, tai gali pagerinti dirvožemio buferinį pajėgumą, efektyviai sureguliuokite pH vertę, kad dirvožemio rūgštingumas nepadidėtų.


4) Pagreitinti dirvožemio agregatų susidarymą ir pagerinti fizikines bei chemines dirvožemio savybes.

Organinis - neorganinis agregatas yra svarbus dirvožemio derlingumo indeksas, jo turtingumas, tuo geriau yra dirvožemio fizinės savybės, dirvožemis yra derlingas, dirvožemio išsaugojimas, vanduo, trąšų gebėjimas stipresnis, geresnis vėdinimo efektyvumas, labiau palankus augalų šaknų augimui.