Namuose > žinios > Turinys

Kaip pažvelgti į vystymosi tendencijos ir organinių trąšų perspektyva?

Sep 28, 2018


Trąšos, kuri yra svarbi žemės ūkio gamybos, ne tik turi įtakos žemės ūkio plėtros, bet taip pat lemia žmonių kasdienio gyvenimo plėtra atnešė naudos. Procese naudojant cheminės trąšos, tai duoda puikių naudos žemės ūkiui, bet ir sukelia tam tikrų teršalų į aplinką.


Kokia turėtų būti ateities trąšų plėtros tendencijas? Tai verta apsvarstyti savo vystymosi perspektyva.


image.png


Norėdami išspręsti problemą, grūdams ir pašarų žmonių, Kinija aktyviai skatina trąšų pramonės plėtrą. Pažangios gamybos technologijos ir agrochemijos paslaugų sistema užsienio trąšų įmonių tyrimą, organizavus nemažai pažangios valstybinė, viešojo ir privataus sektoriaus ir privačių trąšų įmonių išaugo ir skatino Kinijos trąšų pramonės. Tačiau tobulinant privataus vartojimo ir pasiūlos struktūrines reformas žemės ūkio pažanga, nauji reikalavimai kandidatūra grūdų, kuris nebėra tik produkcijos bet daugiau kokybės. Todėl trąšų pramonės plėtros įvykdė naujoms galimybėms ir iššūkiams.


Šiuo metu Kinijos trąšų pramonės modelio nuolat plečiasi, nebe vieną trąšų, azoto trąšos, kalio trąšų, fosfato trąšų, mikroelementų trąšos, sudėtinės trąšos, organinės trąšos ir kitų įvairių trąšos atrodo. Pasikeitimai žemės ūkio gamybos priemonės suteikė naujų galimybių trąšų.Vandens tirpių trąšų, Lapijos trąšos ir kitos trąšos naujos kategorijos augimo taškas. Įmonių atgal technologija ir rimtų taršos panaikinimas taip pat paskatino pertvarkyti ir plėtoti naujas ir efektyvus trąšos, pvz., sudėtinės trąšos, trąšų kontroliuojamo medžiagų išsiskyrimo, biologinės trąšos, gamintojai vandenyje tirpios trąšos ir lapijos trąšos.


Kita vertus, su aplinkos reikalavimus, žmonių kasdienio gyvenimo gerinimą, daržovių ir vaisių paklausa auga, ir maisto sauga tampa dar svarbiau. Tradicinių trąšų įmonių ne prisitaikė prie The Times. Naujos kartostrąšos tręšimas, tirpios vandenyje trąšos, lapijos trąšos, mikrobų sudėtinės trąšos, organinės sudėtinės trąšos, huminių rūgščių trąšų ir t.t. vaidina svarbų vaidmenį ateityje žemės ūkio plėtros.


www.agronaturetech.com

El. paštas: info@agronaturetech.com