Namuose > žinios > Turinys

Kaip atpažinti vandenyje tirpių trąšų privalumus

Dec 27, 2018


Vandenyje tirpios trąšos yra daugelio elementų sudėtinės trąšos, kurias galima greitai ir visiškai ištirpinti vandenyje. Dėl didelio įsisavinimo greičio ir patogaus naudojimo vis daugiau ūkininkų naudoja vandenyje tirpias trąšas ir pasižymi žalios, aplinkos apsaugos ir didelio efektyvumo savybėmis. Pastaraisiais metais kai kuriose didelės daržovių koncentracijos srityse vandenyje tirpių trąšų pardavimų apimtis išaugo tiesiškai dėl didelio pajamų padidėjimo, o vis daugiau augintojų suvokė savo galingą poveikį. Todėl vystymosi perspektyva vis dar verta mūsų lūkesčių.


image


1. Vandenyje tirpių trąšų tipai

Vandenyje tirpios trąšos gali būti skirstomos į tris kategorijas pagal naudojimo režimą:

1) apvaisinti trąšas, įskaitant skystas trąšas ir dvi kietas granules;

2) lašelinė drėkinimo trąšos, daugiausia skystos trąšos , dėl visiško lašinimo drėkinimo arba purškimo įrenginių rinkinio, yra tam tikras reikalavimas trąšų tikslumui, paprastai drėgno dirvožemio sluoksnio 15-20 cm.

3) tai yra lapų gush trąšų, ji yra gush taikyti trąšų vėl, su bendra lapijos trąšų skirtumas yra, yra mikroelementas, kad pasėlių poreikius ne tik, taip pat vidutinio ir didelio kiekio elementas, kad pasėlių auga paprastai reikia, naudoti metodą būti priešingais net gausiu vandeniu skiedžiant kelis kartus.


2. Vandenyje tirpių trąšų naudojimo privalumai

1) lengva naudoti, nereikia kasti dirvožemio tręšimo

Piniginiams augalams, ypač šiltnamių daržovėms, augimo procese reikia daug maisto papildų, būtinos pagrindinės trąšos + papildymas. Nesvarbu, ar tai yra drėkinimas, laistymo drėkinimas ar purškimas, patogumo gerinimas taip pat padėjo sumažinti darbo sąnaudas ir labai paskatino žemės ūkio plėtrą.


2) visiškai papildyti daug mikroelementų augalų augimo procese

Augalų kokybė yra gera, visų rūšių mitybos elementai yra mažai. Visų rūšių mitybos elementai skiriasi, nes pats yra augalo kūno viduje, parodo vietą ir rezultatą, kuris šiek tiek skiriasi, jei lapų geltonos spalvos, truputį azoto, trumpai truputį magnio, elementas, veikiantis gėlių ir vaisių, yra fosforo kalio boro kalcio, noriu suprasti, kad derlius bus trumpa elemento požymio, imtis veiksmingų priemonių problemai išspręsti, vengti galimo rezultato.


Atsižvelgiant į skirtingus skirtingų augalų auginimo laikotarpių maistinių elementų reikalavimus, vandenyje tirpių trąšų kiekio parinkimas yra pritaikytas, kad būtų pasiekti šaknų stiprinimo medžių, gėlių apsaugos ir vaisių skatinimo tikslai, didinamas derlingumas ir kokybė, skatinant ankstyvą įvežimą, užkirsti kelią ankstyvam senėjimui ir tt, siekiant užtikrinti aukštą pasėlių derlių ir pajamas.


imageimage


3) pagerinti dirvožemį

Dirvožemio rūgštingumo ir šarmingumo koregavimas taip pat yra pagrindinis vandenyje tirpių trąšų poveikis. Dirvožemio PH vertė lemia maistinių medžiagų absorbcijos greitį pasėlių. Pavyzdžiui, rūgštus dirvožemis gera įsisavinti geležį, o kalio absorbcija yra didelė šarminėje aplinkoje.


4) užkirsti kelią ligoms, užkirsti kelią paplotėms, užkirsti kelią šaknų nematodui

Integruojant aukštųjų technologijų technologijas, vandenyje tirpios trąšos, pridedant įvairius fermentus ir naudingas bakterijas, gali pakeisti maistinių medžiagų pusiausvyrą dirvožemyje, o tai ne tik papildo maistines medžiagas, reikalingas pasėlių augimo procese, bet ir taip pat subalansuotai pagerinti dirvožemį iš įvairių aspektų. Tai geras produktas, vertas mūsų aktyvaus skatinimo.


3. Taikant vandenyje tirpias trąšas reikia atkreipti dėmesį

1) Pasirinkite pagal dirvožemio būklę

Dirvožemis skirstomas į smėlio dirvožemį, molio dirvą ir priemolį pagal jo kokybę. Kailis yra tinkamiausias natūralus dirvožemio auginimo augalas. Dėl mažo organinių medžiagų kiekio smėlio dirvožemyje turi būti parenkamos nedidelės azoto trąšos, turinčios nedidelę koncentraciją, kad būtų išvengta vandens nuostolių ir padidėtų druskingumas, kai skalbiamos vandenyje tirpios trąšos. Geriau derinti organines trąšas, kurių sudėtyje yra humino rūgšties, siekiant pagerinti dirvožemio organinės medžiagos kiekį ir padidinti maistą, reikalingą augalams. Vandenyje tirpių trąšų naudojimas turi būti neutralizuotas pagal dirvožemio rūgštingumą, o atitinkama šarminė arba rūgštinė vandenyje tirpa trąša turėtų būti parenkama, kad dirvožemio PH vertė būtų neutrali, o tai prisideda prie subalansuotos absorbcijos. maistinių medžiagų.


imageimage


2) pagal skirtingus pasėlius, skirtingas augimo laikotarpio pasirinkimas

Augalų ir pasėlių augimo laikotarpis yra skirtingas, vidutinio ir didelio kiekio elementų mitybos poreikis nėra toks pats, todėl atranka turėtų būti vykdoma, pvz., Neribota augalų daržovių sėklų stadija, paprastai pasirenkama maža azoto ir kalio trąšų koncentracija, vaisiai po didelės azoto ir kalio trąšų koncentracijos; Lapų daržovės, pavyzdžiui, didelės azoto trąšos, padeda veiksmingai tiekti maistines medžiagas.


3) pašalinti vandenyje tirpių hormonų trąšų naudojimą

Ūkininkai vertina produktus, turinčius greitų rezultatų, nes augalai sugeria maistines medžiagas ir ekraną, turi tam tikrą procesą ir laiką, nes vandenyje tirpių trąšų pasirinkimas yra visiškai draudžiamas greitai, per dieną ar dvi dažnai turi hormoninių medžiagų, skatina pasėlių yra tik laikinas, bus tuščiaviduriai, dehiscent vaisiai, deformacija, nėra atsparus saugojimui, pavyzdžiui, neigiamas poveikis, turi būti atsargūs.
www.agronaturetech.com

E: info@agronaturetech.com