Namuose > žinios > Turinys

Kaip naudoti lapų trąšas

Apr 24, 2019

image


Lapų trąšos yra labai populiarios dėl mažos dozės, gero poveikio, greito poveikio ir patogaus taikymo. Lapo trąšos, naudojamos proceso metu, jei kiekis ir būdas blogai patirti, taip pat pasirodys trąšų pažeidimu. Tradicinių trąšų purškimo koncentracija yra tiesiogiai susijusi su purškimo poveikiu. Jei tirpalo koncentracija yra per didelė, po purškimo ji lengvai sudegins pasėlių lapus. Tirpalo koncentracija yra per maža, o tai ne tik padidina darbo krūvį, bet ir neatitinka papildomų pasėlių mitybos reikalavimų.


Pirma, naudojant lapų trąšų klaidas:


M1: bet kuriuo metu galite naudoti lapų trąšas


Kai kurie ūkininkai negali laikytis kritinio purškimo laikotarpio ir todėl negali pasiekti numatyto poveikio. Kai kurie ūkininkai mano, kad augalų augimo metu bet koks vystymosi laikotarpis, bet kuriuo metu gali atlikti lapijos gush trąšas, taip pat neteisingai.


Lapų purškimo trąšos yra geriausios pasėlių augimo pereinamuoju laikotarpiu, kiekvienas purškimo laikas turi būti ne trumpesnis kaip 20 dienų, paprastai kiekvienas pasėlių purškimas 2–3 kartus. Skirtingi augalai, skirtingos trąšų lapų purškimo trąšos, tinkamas laikotarpis taip pat turi tam tikrą skirtumą. Ryžiai, kukurūzai, kviečiai ir kiti grūdiniai augalai, tinkami paleisti, yanghua, tręšimo periodo trąšų purškimas.M2, jei tirpios trąšos gali būti purškiamos!


Kai kurie ūkininkai, kaip ir keletas rūšių lapinių trąšų, sudedami kartu, kai jie purškiami trąšomis pasėlius ir daržoves, manydami, kad kuo išsamesnis poveikis, tuo geriau. Daugelis ūkininkų mano, kad nesvarbu, kokia trąša, kol tirpumas vandenyje yra geras, jis gali būti naudojamas kaip lapų trąšos, bet ne.


Pavyzdžiui, labai lakios trąšos, tokios kaip amoniakas ir amonio bikarbonatas, jei jos naudojamos kaip lapų trąšos, aukšta temperatūra sukels žalą augalams ir sudegins lapus po purškimo, todėl ji negali būti naudojama kaip lapų trąšos. Ir nemažai mažų trąšų negalima maišyti su pesticidais, rūgščių trąšų ir šarminių trąšų negalima maišyti naudoti, turėtų būti taikomas konkretus tikslas derinti mišinio derinį, turėti „gush to application“, įvairaus poveikio efektą, gali atkurti kitaip.


M3, tuo didesnė koncentracija, tuo geriau!


Kai kurie ūkininkai mano, kad kuo didesnė trąšų purškimo tirpalo koncentracija lapų paviršiuje, tuo geriau. Tai netiesa. Per per storas ne tik negali purškimo trąšų situaciją, priešingai sukels pasėlių lapų dehidratacija, vytėti, todėl trąšų žalą, tai yra, panašus į narkotikų žalą, nuodų. Paprastai purškite ant teigiamų ir neigiamų lapų pusių, kad paskleistumėte trąšas.


Antra, kada geriausia naudoti lapų trąšas?


Lapų tręšimo poveikis turi tiesioginį ryšį su temperatūra, drėgnumu, vėju ir pan., Geriausias pasirinkimas lapų purškimui - vėjo nejautančios dienos ar didelė drėgmė, nedidelis garavimas prieš 9 val., Tinkamiausias yra po 16 val. lietus 3 ~ 4 valandas po purškimo, tada reikia purkšti.


Be to, šioms trims sąlygoms nerekomenduojama naudoti lapų trąšų:


(1) augalų žydėjimo laikotarpis; Gėlė yra subtilus, naudokite lapų veido trąšas, kad kenčiant trąšoms būtų padaryta žala;

(2) sodinukų stadiją naudojant lapų trąšas lengva sugadinti daigus;

(3) aukštos temperatūros ir ryškios šviesos trąšų poveikio dieną.


Folio apvaisinimas, kuris leidžia maistinėms medžiagoms patekti į organizmą tiesiai iš lapų, yra susijęs su pasėlių metabolizmu ir organinių junginių sinteze, todėl yra efektyvesnis už dirvožemio tręšimą. Todėl ji dažnai naudojama kaip veiksminga priemonė augalų trūkumo ligai gydyti laiku. Taikant trąšas, ji taip pat gali purkšti papildomas trąšas etapais pagal augalų auginimo periodą, sėjinukų padėtį ir faktinę dirvožemio trąšų tiekimo situaciją, suteikdama visišką įtaką greito lapų trąšų reakcijai, kad būtų užtikrintas normalus augimas. augalų auginimas tinkamomis trąšų ir vandens sąlygomis, kad būtų pasiektas didelis derlius ir aukšta kokybė. Taigi ypač svarbu naudoti protingą lapų trąšą!El. Paštas: info@agronaturetech.com