Namuose > žinios > Turinys

Humino rūgšties panaudojimas gamyboje

Jun 06, 2017

Humino rūgštis dažnai naudojama tik kaip pagrindinė dirvožemio organinių medžiagų sudedamoji dalis vaisių auginime, o daugeliui vaisių augintojų trūksta žinių ir tyrimo dėl jo pobūdžio, funkcijos ir taikymo. Humino rūgštis Todėl, remiantis Kinijos humuso rūgščių pramonės asociacijos namuose ir užsienyje tyrimų rezultatais, derinant su vaisių auginimu ir vaismedžių derlingumu, huminių rūgščių naudojimas vaisių auginimui apibendrinamas taip:

Humino rūgštis (Humino rūgštis, sutrumpintas ha), Humic Acid, paprastai laikoma junginių, turinčių aromatinę struktūrą, kuri pagal amorfinę rūgštinę medžiagą yra panaši, grupė. Humino rūgštis yra dinamiška, augalinės liekanos (daugiausia augalų liekanos) per mikrobinį ir geocheminį skilimą bei natūralių organinių makromolekulių polimerų, dažniausiai anglies, vandenilio, deguonies, azoto, fosforo, sieros ir kitų elementų, sintezę, be to, taip pat yra mažas kiekis kalcio, magnio, geležies, silicio ir kitų elementų. Molekulinė struktūra yra labai sudėtinga, o pagrindiniai kūnai yra aromatiniai branduoliai, kurių sudėtyje yra daug funkcinių grupių, daugiausia hidroksilo, fenolio hidroksilo, chinono, alkoholio hidroksilo, nehino-nano anglies pagrindo, metoksi ir tt Humino rūgštys dažnai vadinamos Humino rūgštys ir fulviko rūgštis.

Humino rūgštis yra rudos ir juodos spalvos miltelių pavidalo medžiagos. Humino rūgštis lengvai tirpsta stipriuose šarminiuose ir etiliuose aminiuose turinčiuose poliarinių organinių tirpiklių azotuose. Fulvos rūgštis gali ištirpti vandenyje ir bet kuriuose organiniuose tirpikliuose, pvz., Šarminiame, rūgščiame tirpale ir etanolyje. Humino rūgštis turi koloidinės cheminės savybės, paviršiaus aktyvumą, silpną rūgštingumą ir rūgštines funkcines grupes, jonų mainus, kompleksacijos chelatą, redoksą, humuso rūgščių cheminį stabilumą, fotodegradaciją, cheminį modifikavimą ir biologinį aktyvumą.


Humicinės medžiagos plačiai naudojamos dirvožemyje, akmens anglies, vandens ir kitose gamtinėse aplinkose. Natūralus humino rūgštis gali būti skirstoma į dirvožemio humusinę rūgštį, huminę rūgštį, humusinę rūgštį ir kt. Kadangi humusinė rūgštis turi ypatingą funkciją, ji vaidina unikalią funkciją smėlio kontrolei, dirvožemio gerinimui, miesto nuotekų valymui, ekologinei žemės ūkio konstrukcijai, žaliosios žemės ūkio produktų gamybai, medicinos ir sveikatos produktų kūrimui. Humino rūgštis Humusinių medžiagų koncentracija aplinkoje apsaugo biologinę ir žmogaus sveikatą, tačiau ji taip pat turi tam tikrą toksiškumą ir patogeninius veiksnius, ir turi būti naudojama racionaliai. Šiuo metu vaisių pramonėje sukurti pagrindiniai produktai yra trąšos, pesticidai, vandens absorbentai ir pan.

Humic pesticidų pesticidas tapo visuomenės dėmesiu vaisių saugai ir aplinkosaugos požiūriu, todėl skubiai reikia sukurti žalią pesticidą, kurio vaisių miškuose yra didelis efektyvumas, mažas toksiškumas, saugumas ir ekonomiškumas. Humino rūgšties pesticidas yra pesticidų kompleksas, sudarytas iš humuso rūgšties ir pesticido, kuris turi dvigubą humuso rūgšties ir pesticido savybes, yra natūralus naujas žalias vaismedžio pesticidas. Humino rūgšties junginiai yra natūralus medžiaga, turinti didelį vidinį paviršių ir stiprus adsorbcija. Cheminiai pesticidai turi lėto atpalaidavimo ir sinergizmo funkcijas, mažina toksiškumą, stabilizuoja adsorbciją ir mažina dozavimą.


Humino rūgšties vanduo Atraminis agentas yra pagrindinė žaliavinė humic rūgšties medžiaga. Humano rūgšties vandens išlaikymo agentas, kuris buvo sukurtas transplantato kopolimerizacijos būdu, buvo $ skaičiaus kartų ir 120 kartų didesnis nei gryname ir įprastiniame fiziologiniame tirpale, o tai turėjo akivaizdų poveikį sausrai atspariam ir didėjančiam vandens naudojimui.