Namuose > žinios > Turinys

Humino rūgšties pagrindinės žinios

Sep 11, 2017

1. Humino rūgštis yra natūralių organinių makromolekulinių junginių mišinys. Gamtoje plačiai prigimtyje humuso rūgšties dalis dirvožemyje yra didžiausia, dirvožemio humuso rūgštis yra fizikinis ir cheminis heterogeninis kompleksinis molekulinės masės mišinys, kuris yra polidispersiškas, mišinys yra natūralus, didelio molekulinio svorio, geltonos iki juodos, amorfinis, koloidinis, riebalų ir aromatinė organinė polielektrolitų kompozicija negali naudoti vienos cheminės struktūros.

Antra, iš kur atsirado humino rūgštis?

1, atsiradusi dirvožemio humicio rūgštis, daugiausia augalai veikiant mikroorganizmams, sudarant specialių makromolekulinių organinių junginių mišinio klasę.

2, anglies humuso rūgštis yra mikrobų skilimas ir augalų transformacija, bet ir po ilgalaikio geologinio ir cheminio poveikio bei klasių makromolekulinių organinių junginių mišinio susidarymo.

Trečia, humuso rūgšties struktūra ir funkcija

1, struktūra

Humino rūgštis yra natūralių organinių silpnų rūgščių, sudarytų iš fulviko rūgšties, juodos fulviko rūgšties ir rudos rūgšties, trys dalys.

2 elementų sudėtis

Anglies humusinė rūgštis ir dirvožemio organinė medžiaga huminėse rūgštyse turi panašią struktūrą ir pagrindines humuso rūgšties anglies, vandenilio, deguonies sudedamąsias dalis, taip pat yra nedidelio kiekio azoto ir sieros, taip pat daugybei funkcinių grupių.

3, humino rūgšties vaidmuo

Organinės medžiagos dirvožemyje dažniausiai viršija humusinę rūgštį, humusinė rūgštis korozinėse rūgštyse yra pagrindinė korpusas ir jo derinys su metalo jonais. Humino rūgštis yra labiausiai aktyvi ir veiksmingiausia organinių medžiagų dalis.

(1) tiesioginis humuso rūgšties poveikis

Skatinti augalų augimą ir padidinti derlių derlių.

(2) netiesioginis poveikis

Fizinis vaidmuo

A. Gerinti dirvožemio struktūrą. B. Grunto įsiskverbimo ir erozijos prevencija. C. padidinti dirvožemio vandens laikymo pajėgumus, pagerinti atsparumą šalčiui. D. daro dirvožemio spalvą tamsesnę, palengvina saulės energijos sugėrimą. ② cheminis poveikis. A. Derinkite dirvožemio pH. B. Pagerinti ir optimizuoti maistinių medžiagų ir vandens įsisavinimą. C. padidinti dirvožemio savybes. D. Šarminėse sąlygose yra natūralus chelatinis agentas (helatuotas su metalo jonais, skatina augalų absorbciją). E. Turtingas augalų augimui būtinos organinės medžiagos ir mineralai. F. Pagerinti organinių trąšų tirpumą ir sumažinti trąšų kiekį. G. Maistingosios medžiagos elementas paverčiamas į augalų lengvai absorbuotą būseną. H. gali stiprinti augalinės azoto absorbciją, mažinti fosforo imobilizaciją, gali prasiskverbti į azotą, fosforą ir kalį bei kitus elementus, dirvožemyje saugomą dėžę, taip pat pagreitinti maistinių medžiagų į augalo kūną procesą, pagerinti neorganinių trąšų naudojimas Todėl humino rūgštis yra augalų maistinių elementų ir fiziologiškai aktyvių medžiagų "rezervas".

③ biologinis poveikis

A. stimuliuoja naudingų mikrobų augimą ir reprodukciją dirvožemyje. B. pagerinti natūralų augalų ligų atsparumą, kenkėjų atsparumą.

Ketvirta, dažniausiai naudojamos humuso rūgšties rūšys ir savybės

Šiuo metu humusinė rūgštis, paprastai naudojama kaip trąša, yra padalinta į lignito humuso rūgštį, ištemptą anglies humusinę rūgštį, durpyną (pievų žemutinę humusinę rūgštį).

1, lignito humuso rūgštis yra antroji anglies (diagenetinių) produktų gamybos proceso stadija, į karstą anglį fazėje nėra huminės rūgšties, lignito humuso rūgštis, kurios bendras kiekis yra 1-85%, ruda ruda ruda išvaizda, juoda, pagal į gylį galima suskirstyti į

(1) dirvožemio lignitas: karbonizacijos laipsnis yra žemas, mažai anglies kiekis, humino rūgšties kiekis yra didesnis, paprastai didesnis kaip 40%.

(2) šviesios rudos akmens anglys: gilesnio anglies kiekio, anglies kiekis yra didesnis, humuso rūgšties kiekis yra mažas, paprastai 1-10%.

(3) tankus lignitas: tarp (1) ir (2) tarp bendro humuso rūgšties kiekio iki maždaug 30%.

2, išmetamos anglies humuso rūgštis, kuri palieka anglis, paprastai vadinama "Johnson". Paprastai šalia lignito, bituminių akmens anglių, antracito, ore, saulės, lietaus ir sniego, smėlio, užšalto ir kitokio atmosferos įsiskverbimo ar gaminio susidarymo ar jo poveikio. Šio proceso metu susidaranti humusinė rūgštis yra atmosferos rūgšties anglies humuso rūgštis, dar vadinama natūralia regeneruota humino rūgštimi, humuso rūgšties kiekis atmosferos anglies kure svyruoja svyruoja 5-80%.

3, durpių (durpių, durpių ir tt) humino rūgštis

Durpės yra pradinis anglies formavimo etapas, dar vadinamas durpėmis, Kinijos durpių humino rūgšties kiekis yra 20-40%. Organinėse medžiagose esantis rupumas nėra skaidomas dėl augalų atliekų ir humuso rūgščių sudėties, o Kinijos durpių humuso rūgšties kiekis yra 20-40%.

Penkta, humic rūgšties trąšų vystymosi perspektyvos

1, visas procesas žaliųjų maisto produktų, kokybės kontrolės technologijos sistema, visa pasiekė ES, JAV, Japonija ir kitomis išsivysčiusiomis šalimis, maisto kokybės ir saugos standartus, buvo pagal tarptautinius standartus, bet kaip gaminti ekologiškas ir saugus maistas, pagrindinė problema yra tai, kaip įveikti ir užkirsti kelią dirvožemio taršos problemai. Nuo tręšimo perspektyvos privalome laikytis organinių ir neorganinių trąšų derinio, vienintelis pasirinkimas yra humino rūgšties trąšų naudojimas, humusinė rūgštis ir trąšos gali būti derinamos, kad pasiektų 1 +1> 2 integruotą efektą.

2, daugybė tyrimų parodė, kad humusinė rūgštis yra neorganinių trąšų draugas, azoto trąšos yra lėtai atpalaiduojantis agentas ir stabilizatorius, fosfato trąšų sinergiklis, kalio apsaugos priemonė yra regeneratoriaus ir chelatų agento mikroelementas, "Acid" didelis sinergetinis poveikis trąšoms yra pasaulinė trąša Everest.

3, ateityje humic rūgšties trąšų vystymosi kryptis yra: protingas, profesionalus, sudėtinis, ilgalaikis, granuliuotas ir regioninis kvailys.

Galima suprasti, kad huminių rūgščių trąšų kūrimas ir taikymas yra plati perspektyva. Norint skatinti ir skatinti ekologiškų žemės ūkio produktų gamybą ir plėtrą, žemės ūkio trąšų ekologiškumui realizuoti gali būti naudojamos tik humic rūgšties trąšos.

Pirma, pernelyg didelis neorganinių trąšų ir pesticidų žalos bei gerinimo priemonių naudojimas, Kinijos trąšų vartojimo dešimtmečiai padidėjo 10 kartų, tačiau maisto gamyba padidėjo tik 1 kartą, o tai rodo, kad trąšos buvo pernelyg dažnai naudojamos, jei dabartinis cheminių pesticidų naudojimas , Po 50 metų Kinija turės trečdalį ariamos žemės į nevaisingą žemę, ekspertų nuomone, pagal pasaulį, atsižvelgiant į dabartinę taršos normą, trunka 30 metų, Žemėje sunku rasti švarų dirvą.

1, skatinti pažangias ir praktines technologijas, racionaliai naudoti pesticidus, trąšas.

2, vykdyti biologinius pesticidus, skatinti natūralių priešų ligų prevenciją ir gydymą, kenkėjų technologiją.

3, paskatinti ūkininkus naudoti mėšlą

4, žalias maistas, ekologiškas maistas.

5, kad būtų galima vadovautis pesticidų naudojimu siekiant sumažinti pesticidų naudojimo standartus ir palaipsniui mažinti cheminių trąšų, pesticidų kiekį. Tai yra svarbi ir skubi užduotis rekomenduoti žemės ūkio mokslo ir technologijų revoliuciją. Reikia planuoti ir diegti kuo greičiau, sustiprinti gaires ir atidžiai stebėti jų įgyvendinimą.

Švino instrukcijos visapusiškai paaiškina, kad organinės trąšos turi būti daugiau, griežtai kontroliuojamas trąšų kiekis, yra būtinas skubus uždavinys. The

Antra, specifinis humic rūgšties trąšų poveikis

Humino rūgštis yra natūrali organinė trąša, turinti didžiausią organinių medžiagų kiekį ir geriausią poveikį. Tai yra dirvožemio gerinimo agentas ir lėtinis cheminių trąšų išleidimo agentas. Humino rūgšties ir cheminių trąšų derinys gali realizuoti 1 + 1> 2 integruoto poveikio, kuris bet kokia trąša negali turėti specifinio poveikio.

Trečia, keletas išsamių priemonių, skatinančių žemės ūkio gamybą

Dėl žemės ūkio gamybos technologijų vaidmens negali būti vienintelis vertinimas, turi būti visapusiškas gydymas, dabartinis poveikis yra gerokai patobulintas, nes sėklos nėra vienintelės gamybos sąlygos, dirvožemio tyrimo formulė yra tik trąšos, tręšimo pagrindas, tik geros veislės, lėtas trąšų išleidimas, didelio efektyvumo ir mažo toksiškumo pesticidų, daugiafunkcinių žemės ūkio mašinų, išsaugojimo dirvošemių, trąšų ir vandens išsaugojimo drėkinimo ir kitų pažangių žemės ūkio technologijų integravimo, siekiant sudaryti ūkininkus "naudos", " pajamos "ir" kvailio technologija "Tik realiai galima pasiekti tik 1 + 1> 2 konkretų poveikį, bet vieną technologiją, niekada neįmanoma pasiekti tokio integruoto efekto.

Kalbant apie trąšų parinkimą, dabartinė daugiafunkcinių humic rūgšties trąšų taikymas yra labiausiai įperkamas ir veiksmingas variantas.

Ketvirta, išsamus humino rūgšties vaidmuo įvairiose funkcijose

1, humino rūgštis yra organinės koloidinės medžiagos vandens, vandens saugojimo funkcija

Humino rūgšties katijonų mainų talpa, stiprus adsorbcijos buferis ir helatų sugebėjimas gali pagerinti dirvožemio maistinių medžiagų panaudojimą, buferinių rūgščių ir šarmų pavojų ir pan.

Humino rūgštis yra organinis makromolekulinis koloidas, stiprus vandens sugėrimas, vandens saugojimo funkcija, molio dalelių vandens sugėrimas paprastai yra 50-60%, o humino rūgšties medžiagos absorbcijos greitis iki 500-600%, taigi, naudojimas humic rūgšties trąšų yra naudinga gerinant dirvožemio drėgmę.

2, humino rūgštis gali pagerinti dirvožemio struktūrą

Organiniai dirvožemis yra organiškai-neorganinis kompleksas, neorganinis mineralinis koloidas, kurio dirvožemio kiekis iki 95% virš dirvožemio pagrindo trąšų yra dirvožemyje, turi tam tikrą poveikį ir negali būti keičiamas dirbtinėmis priemonėmis, organiniais koloidais, kurie yra humuso, paprastai tik apie 5 % organinio-neorganinio komplekso, tačiau jis atlieka tokį pat svarbų vaidmenį kaip mineralinis koloidas ir gali imtis dirbtinių priemonių, kad kontroliuotų organinių trąšų naudojimą, dirvožemio savybes su huminu rūgštimi ir dirvožemiu gerinančiomis trąšomis, padidintų dirvožemį. Turinys humuso rūgšties dirvožemyje, humuso rūgšties taikymas kaip dirvožemio agregatinės klijų struktūros formavimas, dirvožemio organinių-neorganinių junginių laipsnio gerinimas, dirvožemio didelio dydžio vandens stabilumo agregatų padidėjimas, kad būtų pagerinta dirvožemio struktūra Humino rūgšties trąšų taikymas gali efektyviai pagerinti įvairių dirvožemių fizinę struktūrą, todėl sakoma, kad humino rūgštis yra aukštos kokybės dirvos gerinimo medžiaga.

3, lapinės purškimas humic rūgšties skystomis trąšomis, gali sumažinti stomatal laidumą, mažinti vandens pasklidimą ir praradimą. Pasak eksperimentinių kviečių, purškiančių fulvinę rūgštį, kviečių kietųjų lapuočių laidumas sumažėjo 33,7%, palyginti su kontroline. Kviečių purškimas fulviko rūgštimi ne tik sumažina lapų laidumą, bet ir sumažina kviečių stomatų atidarymą bei dumblių uždarymą, o taip pat ir kviečių aprūpinimą maistinėmis medžiagomis.

4, humino rūgštis gali stimuliuoti augalų šaknų augimą, didinti vandens absorbcijos šaknų gebėjimą.

Humino rūgštis turi įvairių funkcinės grupės cheminį aktyvumą ir biologinį aktyvumą, skatinantį augalų augimą ir vystymąsi, gali paskatinti ankstyvą daigumą, ankstyvą atsiradimą, ankstyvą žydėjimą, ankstyvą vaisių augimą, taip pat padidinti šaknų ilgį, šaknų ir šaknų gyvybingumą, ir padidina augalų šaknų gebėjimą įsisavinti maistines medžiagas ir drėgmę.

5, humino rūgštis gali pagerinti augalo fiziologinį reguliavimo funkciją, pagerinti pasėlių atsparumą.

Humuso rūgšties trąšų naudojimas gali padidinti fermentų aktyvumą dirvožemyje ir augalų kūne, reguliuoti kultūrų fiziologinį metabolizmą ir pagerinti pasėlių prisitaikymą prie nepalankių aplinkos sąlygų.

Apibendrinant, humic rūgšties ir humino rūgšties trąšos gali pagerinti dirvožemio struktūrą, pagerinti dirvožemio fizines ir chemines savybes, didinti dirvožemio vandens sulaikymą, trąšų gebėjimus, gali paskatinti augalų augimą ir plėtrą, gerina vandens įsisavinimo gebėjimus, mažina lapų vandens pasklidimą ir nuostolius, sustiprina augalų gebėjimas atsispirti blogai aplinkai, gerinti vandens ir maistinių medžiagų naudojimą.

Šeši pasirodymai:

Ilgalaikis organinių trąšų efektyvumas, greitas neorganinių trąšų poveikis, biologinių trąšų efektyvumas, mineralinių trąšų įvairovė, sudėtinių trąšų įvairovė ir tręšimo patogumas.

Dešimt funkcijų:

Dirvožemio, trąšų ir dirvožemio drėgmės suaktyvinimas, lentos pakėlimas, didelis pasipriešinimas persodinimui, stipraus atsparumo stimuliuoti spartesnio augimo vystymąsi, kokybės mažinimą, išsivystusią šaknų sistemą, žalią.

Keturi pagrindiniai pardavimo taškai:

Didžiausias turinys, stipriausia veikla, aukščiausia kaina, geriausias aptarnavimas.

Kas yra humic rūgšties organinės trąšos?

Lignito, naftingųjų skalūnų ir kitų žaliavų naudojimas naudojant įvairius gamybos metodus, turintis didelį kiekį huminių rūgščių ir pasėlių augimo bei vystymosi, reikalingų deguoniui, fosforui, kaliui ir kai kuriuose mikroelementuose gaminyje, vadinamas huminių rūgščių organinėmis trąšomis The

Kuo skiriasi humic rūgštis ir organinis mėšlas?

Ūkio mėšlas per visą brandą gali būti taikomas dirvožemiui, ilgalaikiam konversijos poreikiui, galiausiai į humusinę rūgšties pasėlę absorbuojančiam, ir humino rūgšties organinėms trąšoms, kad pasėlis tiesiogiai gautų būtinas maistines medžiagas, taigi daugiau nei ūkio mėšlas Lengviau absorbuojamas, naudojamas greitas, greitas.

Didelio aktyvumo humino rūgšties funkcija

Labai aktyvus huminas rūgštis, organinis mikroorganizmų derinys ir aukštos kokybės humino rūgštis, produkto aktyvumas yra didelis, poveikis akivaizdus. Pagrindinė funkcija:

Pirma, pagerinti dirvožemio struktūrą, skatinti agregatų susidarymą, dirvožemio vandens, trąšų, dujų, šilumos sąlygų, vėdinimo, bet ir vandens, o ne plutos.

Antra, didinti dirvožemio derlingumą ir trąšų talpa, išlaikyti trąšų talpa, mažinti veiksmingą maistinių medžiagų praradimą, trąšas ilgą laiką, kad greitas cheminių trąšų iš "audras, aštrias, trumpas" įvairovė tampa "lėta, stabili", "The

Trečia, pagerinti dirvožemio rūgštingumą, sumažinti toksinių veiksnių šalutinį poveikį.

Ketvirta, mikrobų gyvenimo veikla, siekiant suteikti būtinas maistines medžiagas, skatinančias mikroorganizmų dauginimąsi ir veiklą, ir didinti mikroorganizmų aktyvumą.

5, siekiant padidinti trąšų efektyvumą, humusinę rūgštį ir azotą, azoto trąšų išeiga gali būti padidinta apie 10%, o fosforo panaudojimas gali būti daugiau nei dvigubai didesnis.

6 gali būti ankstyvas daigumas ir pagerinti sėklų daigumo greitį ir atsiradimo greitį, kai tam tikra humic rūgšties mirkymo koncentracija gali būti pažeista 1-3 dienas anksčiau, atsiradimo dažnis padidėjo 10-25%.

Septyni, siekiant skatinti šaknies vandens įsisavinimą ir gerinti šaknies vandens absorbcijos gebėjimą, su humuso rūgštimi suplakti šaknies šaknies šaknys, greitai auginamos šaknys, šaknų skaičius, šaknų masės padidėjimas ir stiprinamas maistinių medžiagų sugerties gylis.

Aštuoni, gali padidinti reprodukcinių organų vystymąsi, ankstyvą žydėjimą, pagerinti apdulkinimo greitį, didinti grūdų svorį, vaisių svorį.

9, siekiant sustiprinti pasėlių atsparumą, humusinių rūgščių pasėlių atsparumas šaltai ir sausrai, pasipriešinimas ligoms gerokai padidėjo.

10, siekiant paskatinti augalų augimą ir vystymąsi, humuso rūgšties naudojimas gali sustiprinti fermentų įvairovę, gerina augalų gebėjimą įsisavinti vandenį ir maistines medžiagas, didinti pasėlių metabolizmą, pagreitinti augimą ir vystymąsi, ankstyvą brendimą, pagerinti kokybę.