Namuose > žinios > Turinys

Humic Acid Chemical

Aug 10, 2017

Humino rūgštis yra gyvulių ir augalų likučiai, Humic Acid daugiausia augalų likučiai, mikroorganizmų skilimo ir transformacijos metu, Humic Acid, taip pat sudėtingų Žemės cheminių reakcijų procesų ir organinių medžiagų grupės kaupimosi . Jis susideda iš aromatinės grupės ir daugelio funkcinių organinių rūgščių grupių, turinčių gerą fiziologinį aktyvumą ir absorbciją, kompleksavimą, Humic Acid Exchange ir kitas funkcijas. Pagrindiniai humic rūgšties elementai susideda iš anglies, vandenilio, deguonies, azoto ir sieros, kuri yra natūralus polivalento fenolio aromatinis junginys ir azoto junginys.

Jis yra plačiai paplitęs žemos kokybės anglys, dirvožemyje, vandens nuosėdose, huminių rūgščių gyvūnų mėšle, organiniame mėšle, augalinėse ir gyvūninėse atliekose ir kt. Dažnai matomas dirvožemis yra juodinamas, tai yra didžiausias humuso rūgšties kiekis (30 ~ 80%). žemos kokybės anglies (išmetamos anglies, lignito, durpių), po to organinis kompostas (apie 5 ~ 20%), nes jame yra humuso rūgšties (dirvožemis su mažesniu rūgšties rūgštimi yra geltonas). Humino rūgšties regeneravimas gali būti susidaręs dirbtiniu oksiduojimu (pvz., Oro, ozono ar azoto rūgšties).

Atsižvelgiant į tirpumą ir spalvų klasifikaciją tirpikliuose, Humic Acid jį galima suskirstyti į tris komponentus: ① tirpsta acetone arba etanolyje vadinama ruda humino rūgštimi; ② netirpsta acetone vadinama juodos rūgšties rūgštimi; ③, tirpi vandenyje arba atskiestoje rūgštyje, vadinama fulviko rūgštimi, naudojama žemės ūkyje kaip maistinių medžiagų dirvožemio priedas, įsišaknijęs ir stiprus švino trąšų priedas, dirvos gerinimo agentas, humuso rūgšties augalų reguliatorius, lapų trąšų junginys, šaltai atsparus agentas, sausra atsparus agentas, kompleksinis trąšų sinergiklis ir tt su azotu, fosforu, kaliu ir kitais humic rūgšties trąšų elementais, Humic Acid su trąšų efektyvumu, patobulinta dirvožemio, stimuliuoja augalų augimą, gerina žemės ūkio produktų kokybę ir kitas funkcijas . Humino rūgšties magnis, Humic Acid humuso rūgšties cinkas, humino rūgšties karbamido geležis turi gerą poveikį dirvožemio magnio trūkumui, kukurūzų cinko trūkumui ir vaismedžių geležies trūkumui, kuris gali pagerinti liekanų veiksmingumą ir slopinti, ir humuso rūgštis Natris veiksmingas obelų puvinio ligos gydymui.

Platų spektro augalų augimo reguliatoriai, kurie ypač skatina augalų vystymąsi, gali tinkamai kontroliuoti lapų sėklų atidarymą, mažinti sieros kiekį ir atlikti svarbų vaidmenį atsparumo sausrai atžvilgiu, gali pagerinti atsparumą, padidinti gamybą ir pagerinti kokybę, Humino rūgštis pagrindinės kviečių, humuso rūgšties, saldžiųjų bulvių, soros, ryžių, medvilnės, žemės riešutų, rapsų, tabako, šilkmedžio, vaisių, daržovių ir kt. naudojimo būdai ir kai kurie ne šarminiai pesticidai maišomi, dažnai sinergetinis sinergizmas.

Mažieji chloro jonai sieringose ​​kompleksinėse trąšose, Humic Acid nacionalinis standartas yra mažesnis nei 3% ir jame yra daug sieros elementų, gali veiksmingai pagerinti dirvožemio sieros trūkumo simptomus; chloro sudėtyje esančių sudėtinių trąšų sudėtyje yra daug chloro elementų, kurie neigiamai veikia kai kuriuos pasėlius. Karbamido karbamido (n-amido azoto) karbamido kiekis dirvožemyje per dirvožemio mikrobų sekreciją ureazės poveikį, hidrolizuojant į amonio karbonatą ar amonio bikarbonatą, kai vanduo yra tinkamas, kuo aukštesnė temperatūra, tuo greičiau hidrolizuojama į amonio karbonatą, tuo greičiau trąšų efektyvumas yra tuo, kad kuo greitesnis humino rūgšties amonio karbonatas yra labai nestabilus, todėl, taikant kompleksines trąšas, dirvožemis turi būti padengtas, kad būtų išvengta azoto praradimo.

Chloridų jonų kiekis sieros sudėtyje esančiose kompleksinėse trąšose yra labai mažas, chloro jonai yra pašalinami gamybos proceso metu, o chloro jonai gamybiniame procese nepašalinami, o humuso rūgštis, kuri kenkia chlorui atspariems augalams. Todėl gaminyje yra daug chloro elementų; gamybos procese karbamido pagaminta lydyta šlapimo medžiaga arba kieto karbamido šildymo lydytas šlapimas ruošiamas į suspensiją su kalio chloridu arba kalio sulfatu.