Namuose > žinios > Turinys

Humic Acid Tiesioginis Veiksmas

Nov 02, 2017

Humino rūgštis yra natūralus organinių makromolekulių mišinys. Gamtoje plačiai egzistuoja, dirvožemio humuso rūgšties dalis yra didžiausia, dirvožemio humuso rūgštis yra sudėtingas mišinys, kurio fizinė chemija yra nevienalyčio molekulinio svorio, yra daugiau išsibarstę, mišinys gaminamas iš natūralios, didelės molekulinės masės, nuo geltonos iki juodos, amorfinės , gelis, kurio sudėtyje yra organinių polielektrolito riebalų ir aromatinių savybių, negali būti išreikštas vienos cheminės struktūrinės formulės.

Iš kur atsirado humino rūgštis

1. Dirvožemio humusinė rūgštis gimsta specialaus didelio molekulinio organinio junginio mišiniu, kurį augalai formuoja veikiant mikroorganizmams.

2. Akmens anglies rūgštis yra mišinys iš didelių molekulinių organinių junginių, susidedančių iš mikroorganizmų skaidymo ir konversijos proceso bei ilgalaikės geologinės chemijos.

Humino rūgšties struktūros funkcija ir funkcija

1 struktūra

Humino rūgštis yra natūrali organinė silpna rūgštis, kurią sudaro trys dalys: geltona humic acid, juoda humic acid ir ruda humic acid.

2. Elemento sudėtis

Anglies humino rūgštis ir humusinė rūgštis dirvožemyje organinėse medžiagose, turinčiose panašią struktūrą ir savybes, yra pagrindinių elementų humuso rūgštis: anglies, vandenilio, deguonies ir nedidelio kiekio azoto bei sieros, be to, yra daug funkcinių grupių.

3. Humuso rūgšties vaidmuo

Organinėse medžiagose dirvožemyje yra dažniausia humino rūgštis. Humino rūgštis korozijos kokybe yra pagrindinė kūnas ir druska, kuri kartu su metalo jonais. Humino rūgštis yra labiausiai aktyvi ir efektyvi organinių medžiagų dalis.

(1) tiesioginis humuso rūgšties poveikis

Skatinti augalų augimą ir derlių.

(2) netiesioginis veiksmas

Fizinis veiksmas

A. pagerinti dirvožemio struktūrą. B. dirvožemio įtrūkimai ir erozijos kontrolė. C. Padidinkite dirvožemio vandens laikymo pajėgumus ir pagerinkite atsparumą šalčiui. D. daro dirvožemį tamsią ir naudinga saulės energijos absorbavimui. Chemija. A. sureguliuokite dirvožemio pH. B. pagerinti ir optimizuoti augalų įsisavinimą maistinių medžiagų ir vandens. C. Padidinti dirvožemio savybes. D. Šarminėmis sąlygomis tai yra natūralus kompleksinis agentas (su metalo jonų chelatais, skatinimo laikotarpis absorbuojamas augalais). E. turtinga augalams auginti reikalingų organinių medžiagų ir mineralų. F. pagerinti organinių trąšų tirpumą ir sumažinti trąšų kiekį. G. Maistingąsias medžiagas transformuokite į augalus lengvai absorbuojamą būklę. H. gali sustiprinti augalus dėl azoto absorbcijos, fosforo fiksacijos sumažinimo, gali būti dedamas į NPK elementus, tokius kaip dirvožemio apsaugos dėžė, saugoma dirvožemyje, ir gali pagreitinti maistingųjų elementų procesą į augalą, pagerinti paraiškos poveikį Neorganinių trąšų, tarkim, taip, humino rūgštis yra augalų mitybos elementai ir fiziologinės veikliosios medžiagos "rezervas".

bioaktyvumas

A. skatinti dirvožemyje naudingų mikroorganizmų augimą ir reprodukciją. B. pagerinti augalų natūralų atsparumą ligoms ir vabzdžių atsparumą.

Dažniausiai naudojamos humuso rūgšties rūšys ir savybės

Šiuo metu trąšose naudojama humino rūgštis skirstoma į lignito humuso rūgštį, išmetančią akmens anglių humusinę rūgštį ir durpes (humusinę rūgštį).

1 lignito humusinė rūgštis yra antrasis gaminio akmens anglies (roko) proceso etapas, į bituminių stadijų neįtraukta humino rūgštis, lignito humuso rūgšties kiekis yra 1-85%, lignito rudos spalvos išvaizda, keletas juodas, gali būti padalintas gylio laipsniu

(1) dirvožemio lignitas: anglies laipsnis gana seklus, anglies kiekis yra mažas, humuso rūgšties kiekis yra didesnis, paprastai didesnis kaip 40%.

(2) ryškus lignitas: anglis yra giliau, anglies kiekis yra didesnis, humino rūgšties kiekis yra mažesnis, paprastai 1-10%.

(3) tankus lignitas: tarp (1) ir (2), vidutinis humino rūgšties kiekis gali siekti apie 30%.

2. Vandenilio humuso rūgštis žinoma kaip anglis. Bendras požiūris arba lignito, bituminių akmens anglių, antracito, oro, saulės, lietaus ir sniego, vėjo, smėlio, užšalimo ir kitokios oro sąlygų įsiskverbimo bei susidariusių produktų paviršiaus poveikis. Iš šio proceso pagaminta rūgščioji rūgštis yra atmosferos akmens anglių humuso rūgštis, dar vadinama natūralia regeneracijos humine rūgštimi. Karbonizuojant atmosferos sąlygomis, humuso rūgšties kiekis svyruoja ir svyruoja nuo 5 iki 80 procentų.

3. Durpės (durpės, velėna ir kt.) Humino rūgštis

Durpės yra pradinis anglis, dar vadinamas durpėmis, ir humuso rūgšties kiekis Kinijos durpėse yra nuo 20 iki 40%. Durpoje esančią organinę medžiagą sudaro neatskiriamos augalų atliekos ir humusinė rūgštis. Humino rūgšties kiekis Kinijos durpėse yra nuo 20 iki 40%.