Namuose > žinios > Turinys

Humino rūgšties išgarinimas vandeniui

Sep 22, 2017

Jei dirvožemis yra tik nedidelis smėlis ir vanduo, smėlį lengva išnaikinti. Humino rūgštis yra klijai, kurie nesibaigia smėlio. Jei į smėlį įšvirkščiamas vanduo, Humic Acid arba temperatūra pakyla, vanduo greitai išgarinamas; arba vanduo greitai skystis. Tačiau, jei į žemę ir vandenį dedama humino rūgšties, iš vienos pusės sumažėja vandens išgaravimas, kita vertus, sumažėja drėgmės praradimas, ypač vandens molekulės, giliai suderinamos su humine rūgštimi. Jei tokio paties kiekio smėlio ir humuso rūgšties mišinio, Humic Acid mišinys gali ne tik sugerti daugiau vandens, o vandens nėra lengva prarasti. Humino rūgštis gali sudaryti tam tikrą pagalbinę jėgą, palaikanti augalų augimą. Taigi, humino rūgštis yra dirvožemio vandens išlaikymo agentas.

Humino rūgštis turi stiprų chelatinį gebėjimą cheluoti beveik visas augalams reikalingas maistines medžiagas. Pavyzdžiui, dirvožemyje yra daug karbonato jonų. Kalcio jonai, reikalingi augalų augimui, lengvai pritraukia karbonatiniai jonai. Kalcio karbonato, Humino rūgšties susidarymas, bet jei yra rūgšties humuso būklė nėra tas pats, Humino rūgšties humino rūgštis bus tvirtai užrakinta kalcio jonais, kad išvengtų jo ir karbonatų jonų kontaktuokite, taigi kalcio jonai nebus sureguliuoti, laisvieji kalcio jonai bus augalo absorbcija, padidins augalui auginti reikalingą kalcium. Panašiai yra ir kitų maistinių medžiagų, tokių kaip magnio cinkas.

Pastaraisiais metais per didelis žemės ūkio paskirties trąšų naudojimas, dirvožemis nėra rūgštėjimas, yra druskėjimas. Rūgštis, kad atsiribotų nuo šarmų neutralizuoti, šarmai priklausytų nuo rūgšties. Cheminiuose eksperimentuose yra klasių medžiagų, vadinamų "pH buferiu", Humic Acid buferiu, tiek rūgšties pobūdžiu, tiek bazės pobūdžiu. Kai rūgštis pridedama prie buferio, buferis atlieka savo šarminį poveikį ir rūgšties poveikį, todėl rūgštėjimo laipsnis tampa labai lėtas. Humino rūgštis yra toks buferis. Iš tiesų, rūgščioje dirvožemyje esančios humusinės rūgšties medžiagos turi gerus rezultatus, o Humino rūgštis yra tas, kad jis gali cheluoti toksiškus aliuminio jonus. Eksperimentiniai duomenys rodo, kad rūgštus dirvožemio aliuminio kiekis pertekliuje, humusinėje rūgštyje gali būti apvynioti aliuminio jonais, taigi, aliuminio ir augalų kontaktų, Humic Acid dėl tos pačios priežasties yra sunkieji metalai, tokie kaip švinas ir kadmis, humino rūgštis, todėl unikalus jo pobūdis Tapti dirvožemio priešnuodžiu.