Namuose > žinios > Turinys

Humino rūgšties trąšų poveikis yra svarbesnis

Oct 19, 2017

Humino rūgšties trąšos tinka visų rūšių dirvožemiui, Humino rūgščiai, tačiau esant skirtingoms dirvožemio sąlygoms, derlingumas yra skirtingas. Gamybos bandymas įrodė:

① trūksta organinių medžiagų nefermentuose ir mažo derlingumo lauke; Humino rūgšties humuso rūgšties trąšų derliaus padidėjimas; derlingas dirvožemis didelės talpos trąšose, naudojant humusines rūgšties trąšas, bet taip pat padidina derlių, tačiau šis rodiklis yra palyginti prastos nevaisingos dirvožemio.

② silpna smėlio struktūra, druskingo dirvožemio, rūgščiojo raudonojo dirvožemio dirvožemio humicio rūgšties trąšos, derlingumas yra ypač akivaizdus

(3) Dirvožemio maistinių medžiagų kiekis turėjo didelį poveikį huminių rūgščių trąšų derliui. Rezultatai parodė, kad amonio humuso rūgšties derlius buvo didesnis nei humic rūgšties, Humic Acid ir humuso rūgšties bei fosforo poveikis dirvožemiui buvo nedidelis. Mažiau, azoto ir fosforo dirvožemyje ar dirvožemyje dirvožemyje yra didesnis neatitikimas, trąšų poveikis yra didesnis.

④ druskos rūgšties, humino rūgšties trąšos, humino rūgšties trąšos gali sugerti vandenį, pagerinti kvėpuojančią būklę, pasėlius, plaukų šaknis palankus; sausa ir sausa žemė, humusinė rūgštis, Humic Acid humic rūgšties trąša gali sugerti vandenį, vandenį, palaikyti dirvožemio drėgmę, sumažinti garavimą ir padidinti atsparumą pasėlių sausrai. Reikėtų pažymėti, kad humic rūgšties trąšos yra labai vandens trąšos, Humic Acid Humic Acid sausas dirvožemis su drėkinimu, poveikis bus geriau.

Pirma, humino rūgšties trąšos parenkamos taikant metodą. Jei naudojamas kaip Chong Shi, lašinamas drėkinimas ar lapų purškimas, rekomenduojama naudoti kalio humatą, amonio humatą ar kalio fulvatą, amonio fenvaleratą. Jei naudojamas kaip bazinė trąšų panaudojimo priemonė, Humic Acid rekomenduojama rinktis amonio humuso rūgštį arba amonio nitrato humatą ir kitas trąšas, todėl paraiškoje turėtų būti atkreipiamas dėmesys į palaidotas dirvožemyje, nes humic rūgšties amonio ir amonio bikarbonatas yra produktas derinys, lengvas lakavimas, Shi ar lapų purškimas. Be to, neskirkite natrio humato dirvožemiuose su aukštu pH (druskingo tirpalo).

Antra, pagal pasėlių pageidavimus ir augimo mazgus pasirinkti humic rūgšties trąšas. Pavyzdžiui, vaismedžiams, pavyzdžiui, dėmesio tręšimui trąšų kritimo metu, huminės rūgšties kalio trąšų, pavasarinės tręšimo sutelkimas į azoto trąšas, daigumas ir fosforo trąšų bei kalio trąšų diferencijavimas į vaisių išsiplėtimo laikotarpį, reikės sutelkti dėmesį azoto trąšų, kalio trąšų, kalcio trąšų ir mikro trąšų. Be to, bet ir su augalinių trąšų parinktimis. Pvz., Vaismedžiai, baklažanų daržovės, tabakas, cukranendrės ir kt. Yra labai kalio pasėliai, geriausias kalio humato trąšų panaudojimas.

Galiausiai, humic rūgšties trąšos parenkamos atsižvelgiant į pasėlių kategoriją ir kainą. Humino rūgštis Humino rūgšties trąšos pagal maistinių medžiagų rūšį ir kiekį suskaidomos į humuso rūgšties elementų trąšas, humino rūgšties junginius (mišrias) trąšas, huminių rūgščių organines trąšas, huminės rūgšties organines - neorganines kompleksines trąšas, huminių rūgščių mikroelementus, trąšas.

Augaliniams ir vaismedžiams, Humic Acid galite pasirinkti huminių rūgščių organinių trąšų, huminių rūgščių organinių - neorganinių sudėtinių trąšų arba huminių rūgščių mikroelementų trąšose, šiose trąšose, naudojant huminę rūgštį, organinėse medžiagose gali siekti 20% iki 45%, gali efektyviai pagerinti pasėlių skonį ir spalvą.