Namuose > žinios > Turinys

Humic rūgštis funkcija ir funkcija

Oct 26, 2017

Humic rūgštis yra mišinys natūralių organiniai stambiamolekuliniai junginiai. Plačiai yra gamtoje, huminių rūgščių dirvožemio dalis yra didžiausia, dirvožemio humuso rūgštis yra fizikinių ir cheminių savybių heterogeniškas sudėtingas mišinys, molekulinė masė yra polydisperse, mišinys yra natūralus, aukštos molekulinės masės, geltona, juoda, amorfinių, koloidinis, riebalų ir aromatinių organinių polyelectrolyte sudėtį, negali naudoti viena cheminė medžiaga, struktūra.

Iš kur atsiranda huminių rūgščių?

1, dirvožemio humuso rūgštis g., daugiausia pagal mikroorganizmų formuojant specialių organinių makromolekulės klasė veiksmų augalų junginių mišinys.

2, anglis huminių rūgštis yra mikrobų irimo ir transformacijos augalų, bet ir po ilgalaikio geologinio ir cheminiams poveikiams, ir stambiamolekuliniai organinių junginių mišinys klasės formavimąsi.

Huminių rūgščių struktūra funkcija ir funkcija

1 struktūra

Humic rūgštis yra natūrali organinė silpna rūgštis klasė, sudaryta iš fulvorūgštys rūgštis, juoda fulvorūgštys rūgšties ir rudas rūgšties trijų dalių.

2, sudėties elementai

Anglių huminių rūgščių ir dirvožemio organinės medžiagos kiekiui huminių rūgščių yra panašios struktūros ir gamtos pagrindinių elementų, huminių rūgščių anglies, vandenilio, deguonies, yra nedidelis kiekis azoto ir sieros, be įvairių funkcinių grupių.

3, huminių rūgščių vaidmuo

Dirvožemio organinės medžiagos paprastai yra virš huminių rūgščių, huminių rūgščių ėsdinančios rūgšties tirpale yra pagrindinis organas ir jo derinys su metalų jonais, huminių rūgščių yra aktyviausi ir labiausiai veiksmingas dalis organinių medžiagų.

(1) tiesioginis humic rūgštis

Augalų augimui skatinti ir derlingumui didinti.

(2) netiesioginio poveikio

Fizinės vaidmuo

A. pagerinti dirvožemio struktūrą. B. komponentus ir erozijos prevencija. C. didinti dirvožemio vandens talpumas, pagerinti šalčio atsparumo. D. kad dirvožemio spalva tamsesnė, yra palanki saulės energijos absorbcijos.

② cheminio poveikio. A. dirvožemio pH reguliuoti. B pagerinti ir optimizuoti augalų absorbcijos maistinių medžiagų ir vandens. C. didinti dirvožemio buferinės talpos. D. šarminėje, yra natūralus kompleksonais (chelatinis metalų jonais, skatinti augalų absorbciją). E. daug organinės medžiagos ir mineralai, reikalingi augalų augimui. F. pagerinti organinės trąšos tirpumas ir sumažinti nuostolius, trąšos. G. maistinių medžiagų elementas yra paverčiamas valstybė lengvai absorbuojamas iš augalų. H. gali sustiprinti augalų azoto absorbcijos, sumažinti fosforo imobilizavimas, gali įsiskverbti į dirvožemio azoto, fosforo ir kalio ir kitų elementų, saugomi dirvoje, apsaugos langelį ir gali paspartinti procesą maistingosios medžiagos į augalo kūno, geriau taikyti neorganinių trąšų todėl, huminių rūgščių yra "rezervatas" augalų maistinių elementų ir fiziologiškai aktyvių medžiagų.

③ biologiniai poveikiai

A. skatina augimą ir reprodukcijai naudingų mikroorganizmų dirvoje. B. gerinti natūralių augalų ligos atsparumas, kenkėjų atsparumo.

Ketvirta, dažniausiai naudojami huminių rūgščių rūšys ir savybės

Tuo metu huminių rūgščių dažniausiai naudojami kaip trąša yra padalintas į lignito huminių rūgščių, atlaikė anglių humuso rūgštis, durpių (pievų huminių rūgščių).

1, lignito humic rūgštis yra antrojo etapo procesas (diagenetic) anglies produktus, kartaus anglies fazių neturi huminių rūgščių, lignito huminių rūgščių bendro kiekio 1-85 %, ruda ruda ruda išvaizdą, juoda, pagal gylį galima suskirstyti į

(1) dirvožemis lignito: coalification laipsnis yra sekli, mažo anglies dioksido kiekio, huminių rūgščių kiekis yra didesnis, paprastai daugiau kaip 40 %.

(2) ryškiai ruda anglis: giliau tikro akmens anglis, anglies kiekis yra didesnis, huminių rūgščių kiekis yra mažas, paprastai 1 – 10 %.

(3) tankus lignito: tarp (1) ir (2) bendra huminių rūgščių kiekis, iki maždaug 30 %.

2, atlaikė akmens anglių huminių rūgščių to atodanga anglių, visuotinai žinomas kaip Johnson. Paprastai arti arba veikiami paviršiaus lignito, bitumines akmens anglis, antracitas, per oro, saulės, lietaus ir sniego, smėlio, sušaldytos ir kitų atmosferos infiltracija ir produkto formavimas. Humic rūgštis, pagaminti iš šio proceso Dūlėjimas ir anglių humuso rūgštis, taip pat vadinamas natūralus regeneruotos huminių rūgščių, huminių rūgščių kiekio Zwietrzały anglių labai, svyruoja nuo 5-80 %.

3, durpių (durpės, durpių, kt.) humic rūgštis

Durpės yra pradėjusios anglių formavimas, taip pat žinomas kaip durpių, Kinijos durpių huminių rūgščių kiekis 20-40 %. Durpės – organinės medžiagos, nesuirusių augalų atliekas ir huminių rūgščių sudėtimi, Kinijos durpių huminių rūgščių kiekis 20-40 %.